Куда_бежать• 03 декабря 2023
В кого діти 5 клас і старше
Якби була можливість відмовитись від вивчення другої іноземної мови з 5 класу для вашої дитини , ви б
Результат:
вже голосів:
63 (50.4%)
Вивчали
56 (44.8%)
Відмовились
6 (4.8%)
Результат
Сладко-соленая• 03 декабря 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Коман та пель тю?) Или чет такое, почти единственное что помню с уроков французского))
віршик про осінь пам´ятаю: апре лєте льотон команс, ну ревено а но ваканс)) І ще як вчитель казала: льозон ансамбль! Мене звати Ліза, так мене однокласники звали Льозон, так бісило)
Ермолайчик• 03 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
На другу іноземну мову, дають одну академічну годину на тиждень. Що можна вивчити? Просто марнування часу та нервів.
Як це 1? У доньки 7 клас: 5 уроків англ та 3 уроки німецького. Клас ділять на 3 групи. Приблизно по 8-9 учнів у групі. Звичайно можна вивчити.
Мошей ницца• 03 декабря 2023
Ответ дляКуда_бежать
Так у вас англійська основна і одна іноземна іспанська. А в нас українська і дві іноземні.
У синів англ і іспанська. Подобається, особливо як раз старшому у 5 му класі. Я не проти однозначно
Пишу, не читаю• 03 декабря 2023
В школе детей возможно не изучать второй иностранный. Мы отказались. Будут позже учить сами.
ГонУрова дівка• 03 декабря 2023
У нас 6 часов в неделю англ и 2 часа польский, еще 2 часа польский с репетитором. Если б можно было, я б еще один язык хотела, как факультатив. У сына хорошо идут гуманитарные предметы, схватывает на лету.
13чудоСВЕТА• 03 декабря 2023
Вважаю, що краще додати годину на англійську чи українську, ніж німецьку.
КаРаКаТиЦа• 03 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
У нас второй язык два урока в неделю
Ms. Похвала• 03 декабря 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У нас второй язык два урока в неделю
В нас нажаль один урок в тиждень