Бодіпозітівна• 03 декабря 2023

Необходимо ли принимать витамин д при беременности?

Вы принимали?
Я до беременности переодически пропивала, сейчас тоже пью 2000, но потому что полезли волосы и начали откалываться зубы. А щас подумала можно ли его пить, доза самая маленькая в таблетках
Полтавська галушка• 03 декабря 2023
А врач что говорит?
Не служанка• 03 декабря 2023
Все препараты во время беременности (да и вне беременности тоже) принимаются только с назначения врача
Зроблено у 80-х• 03 декабря 2023
Не то что можно, а нужно! Предварительно сдайте кровь и подберите оптимальную концентрацию
руки_Крюги• 03 декабря 2023
Чому ви взагалі вирішили, що у вас дефіцит? Такі препарати просто так не призначають
Анна-6444• 03 декабря 2023
Мне на 8 неделе эндокринолог назначила витамин Д 2000.
Бабуся Бетман• 03 декабря 2023
Я пила по 5000, почти всю беременность
Вумна вутка• 03 декабря 2023
Не пила
Гуляю босоніж• 03 декабря 2023
Мне не говорили пить ,но сама пила елевит
ЧорноброваЯ• 03 декабря 2023
Я пила, але за результатами аналізу крові. Надлишок вітаміну Д не є безпечним. Тож здайте аналіз і будете знати, скільки вам треба.
автор Бодіпозітівна • 04 декабря 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
У меня всегда был его недостаток, откуда бы излишек
Анализ сдам конечно, врач назначила
Сегодня я не я• 04 декабря 2023
В мене був недостаток його, причому дуже великий. Спочатку лікар сказала пити в дозуванні 6000 здається місяць, потім 2 місяці дозування по 4000. Але це до вагітності. Лікар казав що зараз це проблема у всіх, якщо взяти 10 людей то лише у 2 буде він у нормі. З вагітністю залишила його пити в дозуванні 2000 кожного дня. Лікар каже пити аж до пологів. Але чесно я вже не здавала аналіз, не знаю який він у мене зараз але і лікар не каже. Вітамін Д це така шутка що як швидко піднявся так швидко може і знизитись. Типу ви зараз його приймаєте, підете здасте він буде у нормі, а через місяць вже ні, якщо у вас є змога кожні 2-3 місяці його моніторити то будь ласка) але як мені казали він профілактичної дози в 2000 нічого поганого не буде, тому я і пʼю)
автор Бодіпозітівна • 04 декабря 2023
Ответ дляСегодня я не я
Я мониторю его не так часто, зимой сдавала, был не в норме, пила курсом витамин д.
Сейчас начала пить 2000 это профилактическая доза, избытка быть не должно, тем более солнца почти не бывает сейчас.