Пишна молодиця• 04 декабря 2023

Перманент брів. Скільки ви не мочили і як мили голову?

Вчора зробила у змінашаній техніці ( волоски і пудра). Мочити заборонили тиждень, тільки хлоргексидином протирати. Як помити голову. Може є якісь лайфхаки?
Екатерина27• 04 декабря 2023
Мыла голову уже на след утро.

автор Пишна молодиця • 04 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Мыла голову уже на след утро.
Та я теж сьогодні помила, але ледь шию не звернула ну і звичайно трохи намочила
Стильна штучка• 04 декабря 2023
Мила так,щоб вода мінімально попала
Але перші 3 дні,не тиждень точно
Успокойся_Успокойся• 04 декабря 2023
Наклоните голову вниз и мойте над ванной, и пусть вам кто-то прикроет брови полотенцем и подержит те 2 минуты
Chamomile5• 04 декабря 2023
Тиждень???
Зазвичай вже на 2й день мочити все можна