Домашка• 04 декабря 2023

Сегодня Варвары или Введение во храм Богородицы?

Как вы чувствуете? Всегла Введение было зимой
Результат:
вже голосів: 30
19 (63.33%) Введение
11 (36.67%) Варвары
Ранковий базар• 04 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Та ні, це кгбешний осередок, який ваших предків знищував різними способами і продовжує зараз, але то ваш власний вибір
Та невже?
То погляньте на ’щирих патріотів’ при владі- зе і ко.
І не осуджуйте вірян, які моляться старослов’янською та святкують, як їх навчили. Але боронять Україну від зла більше, ніж псевдовишиванки

Там-тарарам• 04 декабря 2023
Ответ дляРанковий базар
Та невже?
Та ви шо, а прихожани УПЦ МП прям така велика категорія військових? Чи ви про яке саме зло?
Ранковий базар• 04 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Який сором перед загиблими Героями.
Бо серед них немало прихожан УПЦ
Подумайте, що пишете.
Більше не відповідатиму
Миру нам
Там-тарарам• 04 декабря 2023
Ответ дляРанковий базар
Який сором перед загиблими Героями.
Бо серед них немало прихожан УПЦ
Подумайте, що пишете.
Більше не відповідатиму
Миру нам
Я думаю, що дивно, щоб загиблі військові в першу чергу позиціонували себе не як громадян України, а як прихожан колаборантської церкви ждунів рускаго міра
Та_шо_ж_таке• 04 декабря 2023
Ответ дляРанковий базар
Святкую , як і святкувала раніше.
Тобто, сьогодні святкую Введення
Навіть мій чоловік-поляк був неприємно вражений, що українці втрачають своє, свої традиції..
Ох уж ці 80-річні традиції, справжні, не те що 500 років до того, то усьо фігня.
автор Домашка • 04 декабря 2023
Ответ дляРанковий базар
Немає в Україні МП!!!
Є- УПЦ
И их большинство, к счастью
автор Домашка • 04 декабря 2023
Ответ дляРанковий базар
Який сором перед загиблими Героями.
Бо серед них немало прихожан УПЦ
Подумайте, що пишете.
Більше не відповідатиму
Миру нам
Та все крещенные в УПЦ

Видна міленіалка• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Так ви постуєте на Новий рік? Різдвяну службу відвідуєте?якщо ні, то «отмечайте» хоч 1 березня
Откуда эта агрессивность?
В чем проблема отметить НГ с рыбой, и без мяса?
Видна міленіалка• 05 декабря 2023
Ответ дляВероятненько
Сьогодні в Польщі теж свято Варвари, але називається Бабурка. Який розкол?
У католиков. У православной Польши сегодня Введение во храм.
Видна міленіалка• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Більшість православних церков світу святкують Різдво 25 грудня🤦‍♀️
В той же Греции, которая официально празднует 25 грудня. Часть приходов не перешло и празднует 7 января и Афон тоже празднует 7 января и Иерусалимская церковь, а это колыбель Иисуса Христа.
Видна міленіалка• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Яка церква? УПЦ МП? Всі інші в Україні вже скорилися логіці і перейшли
УПЦ скоряется Богу, а не логике.
Видна міленіалка• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Та ви шо? А що їм московський партріархат надав автокефалію чи Вселенський - Томос? На підставі чого вони тоді діють як самостійна церква?
На основании устава.

Вероятненько• 05 декабря 2023
Ответ дляВидна міленіалка
На основании устава.

https://youtu.be/lP3nMSNw6Vc?si=X7oyeKpTlt9hp5cY
’Устав’ придумали ряжені в плаття мужики з коронами на головах, які облизуються при вигляді молоденьких хлопчиків, правильно? І ви хочете вірити в цей ’устав’?
Там-тарарам• 05 декабря 2023
Ответ дляВидна міленіалка
На основании устава.

Устав я теж можу написати, це не зробить мою власну церкву незалежною та визнаною іншими православними церквами😂
Там-тарарам• 05 декабря 2023
Ответ дляВидна міленіалка
УПЦ скоряется Богу, а не логике.
Швидше сатані

https://youtube.com/shorts/yXj8TRIqb4M?si=VM5TJBqC...
Видна міленіалка• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Если бы вы послушали ролик, вы бы так не говорили.
Послушайте Филарета, патриарха УПЦ КП, он назвал церковь зависимой и не перешёл туда
Условием создания пцу было то, что больше нет УПЦ КП и УАПЦ. Они есть и не собираются соединяться с ПЦУ.
Пцу платит огромные суммы в Стамбул.
УПЦ ничего не платит в москву. Это установлено и подтверждено в судебном порядке.
Да. Вы не можете создать церковь. Но почему то Грушевский и Кравчук и Порошенко решили, что могут.
Видна міленіалка• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Швидше сатані

Уже известно, что заплатили актерам и сняли. Но народ хавпет.
Там-тарарам• 05 декабря 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Так, і зброю підкинули, і російську пропаганду, хлопчиків підклали, за гундяєва молитись приписали навмисно🤦‍♀️
Видна міленіалка• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Меньше смотрите марафоны.
Меньше лжи увидите.

Там-тарарам• 05 декабря 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Пцу платит огромные суммы в Стамбул.
Важливі документи, а не хто що сказав. УПЦ може або від московського патріархату або з власним Томосом, чого не буде, бо він вже є у ПЦУ, крапка
Там-тарарам• 05 декабря 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Меньше смотрите марафоны.
Меньше лжи увидите.
А ви менше слухайте, що вам кажуть промосковські попи
Видна міленіалка• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Там ролик основан на документах.
Вы же документы не читаете.
И Филарет показывал договор.
Там-тарарам• 05 декабря 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Там ролик основан на документах.
Вы же документы не читаете.
И Филарет показывал договор.
Я вам про визнання Вселенським патріархатом, а ви мені знову про статути🤦‍♀️
Видна міленіалка• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Они говорят про Иисуса Христа на проповедях. А литургия одинаковая во всех канонических церквях.
Так что мимо.
Там-тарарам• 05 декабря 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Так что мимо.
Про що говорять попи УПЦ МП достатньо відеозаписів, лижіть далі руки Паші - Мерседесу🤦‍♀️, чи він теж актор?
Видна міленіалка• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Вы не в теме. Канонической церковь становится, если ее признали ВСЕ православные церкви мира.
А пцу признали 3 или 4 и все. Она не каноническая.
Варфоломей не обладает исключительным правом на истину.
Тем более, что даже священники его конфессии говорят, что с этим признанием не все в порядке.
Видна міленіалка• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Вы атеист киевского патриархата?
Почему так агрессивны?
Там-тарарам• 05 декабря 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Вы атеист киевского патриархата?
Почему так агрессивны?
Де агресія? Просто відраза до всього проросійського під час війни
Видна міленіалка• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Агрессия в ваших постах. Отвращение- это тоже агрессия.
Просто пророссийскость - это иллюзия , которую навязывает пропаганда.
Вы не ответили. В Бога не верите? Мне просто интересно.
Там-тарарам• 05 декабря 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Ага, добре, як скажете, просто залишайтеся зі своїми попами, російською мовою і всім іншим