Тріль підпільний• 04 декабря 2023
Підкажіть будь ласка як прописатися по іншій адресі Київ
Хочу виписатися від батьків і прописатися по іншій адресі в Києві,
Підскажіть будь ласка як це зараз робиться
Заздалегідь дякую ❤️
Дуняша• 04 декабря 2023
Приходите в цнап і вас прописують, автоматично знімаючи з реєстрації на минулому місці проживання.
младокошкина• 04 декабря 2023
знаю тільки, що зараз коли прописуєшся то з попереднього місця виписують автоматично
Говорю-балакаю• 04 декабря 2023
Все робиться у ЦНАПі. Потрібна згода власника житла, якщо квартира не ваша власна
Тріль підпільний
• 04 декабря 2023
Ответ длямладокошкина
Дуже дякую ❤️ в будь якому цнапі?
Тріль підпільний
• 04 декабря 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Дякую, ЦНАП по району повинен бути?
Мама Карло• 04 декабря 2023
Ответ дляТріль підпільний
Дуже дякую ❤️ в будь якому цнапі?
Любой. Но в своем это будет быстрее
Говорю-балакаю• 04 декабря 2023
Ответ дляТріль підпільний
Дякую, ЦНАП по району повинен бути?
На скільки я знаю, то будь-який по місту. Але ви можете передзвонити і запитати
Тріль підпільний
• 04 декабря 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Вдячна вам ♥️
Тріль підпільний
• 04 декабря 2023
Ответ дляМій не такий
В Дии видела такую функцию . Правда не знаю как работает.
Дякую, дія інколи дуже глючить
Нещодавно потрібна була справка, витягувала довго))
Тріль підпільний
• 04 декабря 2023
Ответ дляSoon_moon
В Дії ,якщо ви зареєстровані
Це дуже швидко,
А прописка в паспорті, потрібно мабуть кудись везти його
Тріль підпільний
• 04 декабря 2023
Ответ дляSoon_moon
Я прописалась з дитиною за 5 хвилин
У тої людини,яка є власником квартири,де ви збираєтеся прописуватися Дія теж має бути,щоб надати вам дозвіл
Дякую ❤️
Тріль підпільний
• 04 декабря 2023
Ответ дляSoon_moon
Вона вже непотрібна, наскільки я знаю
Дякую ❤️
Да, я блондинка!• 04 декабря 2023
Ответ дляSoon_moon
В Дії ,якщо ви зареєстровані
а квартира в яку перепрописуєшся повинна бути в реестрі обовязково?
Да, я блондинка!• 04 декабря 2023
Ответ дляSoon_moon
Так,цей момент я не уточнила
Але, наскільки я знаю,забудови з 2004 року точно є,якщо раніше ,то треба дізнаватись саме про цей будинок
наш будинок 2009р і його нема в реестрі він наче з 13-14 року запрацював
Да, я блондинка!• 04 декабря 2023
Ответ дляSoon_moon
Я не стверджую...чула таке
Я прописувалась в будинку 2014 року,то він був
ви вище просто написали 2004, а 14 звісно в реестрі вже є,просто я коли питали мені сказали.що потрібно квартиру спочатку в реестр поставити,але мені сина потрібно було перепрописати (думала ту квартиру продати)і відмовили влітку 22 т.я типа чоловіків не перепрописували тоді навіть з военкоматом може зараз не так
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну це мені дали таку інформацію,коли я уточнювала,але там теж було сказано,що треба перевірити
Я точно знала,що той будинок є,то навіть не цікавилася,де це перевірити і тд
Дивно,а ви не запитували,чому так?Будинок зданий в експлуатацію?