Викасикрет• 05 декабря 2023

Шампунь Maui Moisture Curl Quench + Coconut для кучерявых волос. Кто пользуется?

Не вызывает ли перхоть, не сушит длину? Влияет ли на частоту мыться волос?
Irina898989• 05 декабря 2023
частота мытья это вопрос к типу кожи головы
индивидуально!

автор Викасикрет • 05 декабря 2023
Ответ дляIrina898989
индивидуально!
Не совсем. Я мою голову на 3-4й день, но если в шампуне много силиконов или глицерин в начале списка, то уже на утро 2го дня мне захочется помыть опять.
Дверной_Проем• 05 декабря 2023
Вцілому,не поганий шампунь. У мене лупу взагалі жодний шампунь для кучерявого волосся не викликає,з тих що пробувала. Але особисто мені більше підходить косметика для волосся Deva Curl.
автор Викасикрет • 05 декабря 2023
Ответ дляДверной_Проем
А як по довжині волосся було, не сушило? В мене волосся фарбоване і пористе. Можете написати, де купуєте Deva Curl?
Нульовий сантиметр• 05 декабря 2023
Ответ дляВикасикрет
я мою голову каждый день. Веганскими шампунями без sls и тп
миссДавеча• 05 декабря 2023
Ответ дляВикасикрет
Ви самі відповіли на своє питання. Я користуюсь ’curls bot’ для визначення шкідливих інтредієнтів у складі засобів для кучерявого волосся.
П.С. перевірила цей шампунь, бот виявив спирти,які можуть сушити як волосся ,так і шкіру голови(. Як результат пише :’може не підійти для кучерів’
автор Викасикрет • 05 декабря 2023
Ответ длямиссДавеча
Дякую за пораду
Дверной_Проем• 05 декабря 2023
Ответ дляВикасикрет
По довжині нормально,сухості більш ніж зазвичай не помітила, у мене волосся не фарбоване,але теж пористе і довжина майже до талії.
Deva curl купую на iherb
Дверной_Проем• 05 декабря 2023
До попередньої відповіді,іноді використовую засоби Shea moisture лінійка з авокадо,дуже подобається маска для волосся,також беру на iherb

Дверной_Проем• 05 декабря 2023
Ответ длямиссДавеча
Навіть не знала,що є такий бот,пішла загуглила,це просто супер знахідка. Дякую