po_li_na-49a8• 05 декабря 2023

Признавайтесь, а вы знали что мы правопреемники Киевской Руси?

Что первая монета на Руси была с тризубом, что русины, которые жили на руси - это и есть украинцы, что мы славяне настоящие и что теперешние узкие - это смесь славян и финно-угров, что окраина - это и есть рашка, окраина Европы?
ПланМаршалла• 05 декабря 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
https://dzen.ru/a/YtmN-GSvUmNu2kHi

кто мне может это опровергнуть?
Не ходіть по помийкам ’сру’
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2023
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
’Владимир на Клязьме’ - ще на картах 300літньої давності це місто називалось Володимир, а не Владімір))
А Боголюбський зруйнував Київ і пограбував, ікону з Вишгорода вкрав, потім її назвали ’Казанская’, він уже був московитим: красти і руйнувати, а не розбудовувати.
symbol• 05 декабря 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Это работает в одну сторону? Про Львов помолчим?
По-перше, Польща на нас не нападає, по-друге, ми відновлення своїх історичних земель ні від кого не вимагаємо, а тільки збереження міжнародно визнаних кордонів 1991 року🤦‍♀️