po_li_na-49a8• 05 декабря 2023

Признавайтесь, а вы знали что мы правопреемники Киевской Руси?

Что первая монета на Руси была с тризубом, что русины, которые жили на руси - это и есть украинцы, что мы славяне настоящие и что теперешние узкие - это смесь славян и финно-угров, что окраина - это и есть рашка, окраина Европы?
L-i-s-a-92af• 05 декабря 2023
Ответ дляmurmurik
Лучше не такие длинные руки у него были)
Вони ж всі з Московії марили владою у Київі.
Часи йдуть,а московити не міняються(
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2023
Ответ дляsymbol
Заради справедливості, християнство століттями гальмувало розвиток всього перерахованого) або розвивало дуууже вибірково
Чомусь найрозвиненіші держави світу - це ті, де як раз було християнство.
Так само і у нас: хто перший лікар Русі? Агапіт, чернець Києво-Печерського монастиря.
Хто перший літописець? Нестор, чернець Києво-Печерського монастиря
Хто перший художник Русі?
Аліпій - чернець Києво-Печерського монастиря.
А з Європи старої усуньмо подумки християнство - це одразу мінус 90% архітектури, мистецтва, літератури
виктория7аас• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Та невже А може Литва все ж таки?
Як там тема про ’ українських бойовиків’ яку ви вчора поширювали і досі на повному бані чомусь?
вы что то путаете про бойовиков ,а историю вы прогуляли ВКЛ к Литве мало отношения имеет когда оно образовалось литовцы в вите прелем жемайтов и аушкайтов в лесах сидели первая столица ВКЛ в Новогрудке это современная Гродненская область И правопреемник ВКЛ действительно Беларусь
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
ну вот и порешали. Киевскую Русь тоже придумали. хорошего рабочего дня.
Вона називалась Русь. А термін ’Київська Русь’ - це вже досить сучасний термін
L-i-s-a-92af• 05 декабря 2023
Ответ длявиктория7аас
Ще раз свій висер уважно перечитайте.
Я б вам особисто в пику плюнула за це.Та ви ж на болотах,я туди за жодної умови не поїду
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Це ж він і термін ’ Малороссия’ придумав,але вкладав в нього дещо інший зміст.
Мала Греція, Мала Русь - це було завжди із змістом, що така земля є витоком, основою.
А московити в результаті спотворили: оні вєлікіє, а ми, значить, малі
L-i-s-a-92af• 05 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Мабуть скоріше з Польщі запозичив.
В них і досі Малопольська і Великопольська
symbol• 05 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хто перший художник Русі?
Ну знаєте, частково це підтримка держави, величезні статки церкви та маркетинг, в тому числі письмово закріплений)
Велика роль церкви як фактору обʼєднання країни та управління населенням, для чого Володимир, власне, і обрав християнство
автор po_li_na-49a8 • 05 декабря 2023
https://dzen.ru/a/YtmN-GSvUmNu2kHi

кто мне может это опровергнуть?
symbol• 05 декабря 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
https://dzen.ru/a/YtmN-GSvUmNu2kHi

кто мне может это опровергнуть?
Це ще впн вмикати, щоб ваше «джерело» вивчити?🤦‍♀️
автор po_li_na-49a8 • 05 декабря 2023
Ответ дляsymbol
собрать контраргументы всегда полезно. не включайте, я вас лично ни о чем не просила
symbol• 05 декабря 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Навіщо збирати аргументи з російських джерел? Вони історію переписують частіше ніж Новий рік
ПланМаршалла• 05 декабря 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
ну вот благодаря таким как вы, которые не образовываются и не знают своей истории., узкие и кричат что Киев всегда был узкий и украинцев не существовало
Так це московські тролі тут гівна накидують
автор po_li_na-49a8 • 05 декабря 2023
Ответ дляsymbol
затем что когда это перекрывается контраргументом, то все...бобик сдох. Это важно
rybka21• 05 декабря 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
https://dzen.ru/a/YtmN-GSvUmNu2kHi

кто мне может это опровергнуть?
нічо, нормально такі посилання давати?
виктория7аас• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ще раз свій висер уважно перечитайте.
про Житомир это правда или скажете не было такого я с к слову со Звягеля
автор po_li_na-49a8 • 05 декабря 2023
Ответ дляrybka21
нічо, нормально такі посилання давати?
а что не нормального?
L-i-s-a-92af• 05 декабря 2023
Ответ длявиктория7аас
Про ’ выживших боевиков из 95 бригады’-это правда? Вы совсем уже берега попутали
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2023
Ответ дляmurmurik
)) Його далеко заслали від Києва - така була доля у молодших синів князів.
Julieta78• 05 декабря 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
https://dzen.ru/a/YtmN-GSvUmNu2kHi

кто мне может это опровергнуть?
Данилевский своей ’Историей Украины’.
Читайте лучше источники с нормальными авторами, которые есть историки, а не писаки контента рашистких сайтов.
rybka21• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
та ні, вона на своєму березі
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2023
Ответ дляsymbol
Про статки і зловживання церкви - тут само собою, куди ж без цього. Он в тому ж Ассізі, звідки католицький святий Франциск Ассізький, там половина нерухомості давно скуплена католицькою церквою, при тому що святий проповідував повну відмову від матеріального)
виктория7аас• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
ПланМаршалла• 05 декабря 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
дайте мне пруф плиз на это.
В 882, по летописи, новгородский князь Олег Вещий захватил Киев, который с этого времени становится столицей древнерусского государства, известного как Киевская Русь. Параллельной столицей второй (северной) совокупности русских земель — Новгородской земли (Новгородская Русь) оставался Новгород.

Это верно или нет? Кто основал Киевскую русь?
Це з російської вікіпедії? 🤦‍♀️ Моя вам порада: формулюйте гуглу питання українською чи англійською мовою
автор po_li_na-49a8 • 05 декабря 2023
Ответ дляJulieta78
Данилевский своей ’Историей Украины’.
ну тут дело не в контенте, а в опровержении этого
виктория7аас• 05 декабря 2023
Ответ дляJulieta78
Данилевский своей ’Историей Украины’.
Удалено администрацией...
fishcka• 05 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
Рюрик был пришлый скандинав. дальше что? мы все скандинавы?
це за московським варіантом історії так було. Рюрик був з племені бодричів
L-i-s-a-92af• 05 декабря 2023
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Адміністрація форуму,коли ця рашистська потвора зі своїми гнилими вкидами раша змі буде назавжди забанена на українському форумі???
ПЛЮС-МИНУС• 05 декабря 2023
Ответ дляsymbol
Це розповсюджується на те, щоб хто попало не ліз до нас апелюючи тим, що це їх «історичні землі»
Это работает в одну сторону? Про Львов помолчим?
Julieta78• 05 декабря 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Я и написала, кто вам может это опровергнуть.
За одно и с основателем Киевской Руси разберётесь.