Бубль Гум)• 05 декабря 2023

об´ясніть як розв´язати приклад. 6 клас

3х-4/6=7/8 (3х-4 це чисельник, 6 знаменник. 7 чисельник, 8 знаменник)
Грибной_Дождик• 05 декабря 2023
Нате, мамо
Раз одела не бу• 05 декабря 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Нате, мамо
Это ерунда. Они учат пропорции
Грибной_Дождик• 05 декабря 2023
Владислав, 5 лет
Роза в вазі• 05 декабря 2023
Обидві частини рівняння домножимо на 24, щоб обидва знаменники скоротилися і вийшло рівняння без знаменників
Ганцю в кєдах• 05 декабря 2023
Треба дивитись як учать. Я б пропорцією перемножила, а там ніби потрібно - 7/8 від лівої частини і розвязувати
автор Бубль Гум) • 05 декабря 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Нате, мамо
дякую
Роза в вазі• 05 декабря 2023
Після скорочення вийде 4(3x-4)=3*7
Пэрисхилтонша• 05 декабря 2023
Ответ дляБубль Гум)
дякую
За що ви подякували? У вас хіба таке рівняння?
Роза в вазі• 05 декабря 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Які дрібниці ..
автор Бубль Гум) • 05 декабря 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
там мав бути саркастичний смайлик ще
автор Бубль Гум) • 05 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
а чому на 24? бачу треба знову починати вчитися
Пэрисхилтонша• 05 декабря 2023
Ответ дляБубль Гум)
При приводите до спільного знаменника. Для цього ліву частину множите на 4, праву на 3. Але було б бажано,якби ви сфотографували завдання
Дим-дим• 05 декабря 2023
Якщо це НУШ, то 6 клас пропорцію ще не вчили. Привести до спільного знаменника і чисельники прирівняти.
ЭмчЭндЭм• 05 декабря 2023
Ответ дляБубль Гум)
Чтобы убрать знаменатели: 24 делится на 8 и на 6. Знаменатели убираются и решаете уравнение дальше.
Пэрисхилтонша• 05 декабря 2023
Там виходить 37/12, якщо ви нам правильно написали рівняння
Роза в вазі• 05 декабря 2023
Ответ дляБубль Гум)
Нск (6;8)= 24.
Тобто це найменше число, яке одночасно ділиться і на 6, і на 8, бо нам треба, щоб і той і той знаменник пропав.
сладкий_ноябрь• 05 декабря 2023
До множити рівняння на спільний знаменник і утворити просте рівняння.
ЭмчЭндЭм• 05 декабря 2023
.
Пэрисхилтонша• 05 декабря 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
.
Ой-йой, що це?
Раз одела не бу• 05 декабря 2023
Ответ дляДим-дим
Зависит от учебника. Учили
АляМ• 05 декабря 2023
.
автор Бубль Гум) • 05 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
Нск (6;8)= 24.
дякую
ellena1234• 05 декабря 2023
Автор. Посмотрите 3 пост ! Сын в 6 классе, только что решал самостоятельную работу на эту тему! Именно так и решают как там написано !
ЭмчЭндЭм• 05 декабря 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Ой-йой, що це?
Сокращение знаменателей🤦‍♀️
Борщичок• 05 декабря 2023
Роза в вазі• 05 декабря 2023
Ответ дляБорщичок
фото
Там не така умова
Борщичок• 05 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
Там не така умова
И в чем у меня ошибка в условии?
Роза в вазі• 05 декабря 2023
Ответ дляБорщичок
И в чем у меня ошибка в условии?
В старпості ж написано, що чисельник першого дробу 3х-4
Борщичок• 05 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
Ну тогда пусть автор отпишется, правильно ли я поняла условие.
Я прочитала, начало уравнения 3х минус и далее 4 это числитель...
Пэрисхилтонша• 05 декабря 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Сокращение знаменателей🤦‍♀️
Ви не вчили у школі, як приводити до спільного знаменника? Нащо множити на 24? Потрібно знайти спільне кратне. А потім помножити чисельник і знаменник на відповідне число,яке і приведе то спільного знаменника. Ліву частину множать на 4, праву на три, і отримуємо спільний знаменник 24, а не множимо частини рівняння на 24