Бубль Гум)• 05 декабря 2023
об´ясніть як розв´язати приклад. 6 клас
3х-4/6=7/8 (3х-4 це чисельник, 6 знаменник. 7 чисельник, 8 знаменник)
ЭмчЭндЭм• 05 декабря 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Ви не вчили у школі, як приводити до спільного знаменника? Нащо множити на 24? Потрібно знайти спільне кратне. А потім помножити чисельник і знаменник на відповідне число,яке і приведе то спільного знаменника. Ліву частину множать на 4, праву на три, і отримуємо спільний знаменник 24, а не множимо частини рівняння на 24
Очень жаль, что вы выучили в школе только математику, но не научились правилам общения: не вмешиваться в чужой разговор. Я не вам отвечала. Автор спросила для чего нужно 24, я ей показала.