Люблю порядок• 04 декабря 2023
Школа Оптима онлайн обучение
Подскажите пожалуйста, кто в Оптиме учиться в онлайн классе ?
Как вам школа, как обучение ? Есть смысл брать онлайн класс ?
Сейчас ребенок в школе на онлайн обучении 7 уроков в день, но не нравится ..
Забрала і не сказала• 04 декабря 2023
Что значит онлайн обучение? Ведут учителя уроки? Какая стоимость?
Люблю порядок
• 04 декабря 2023
Ответ дляНевидимка
Моему ребенку нравится. Мы в 6 классе
Подскажите пожалуйста вы онлайн классе ? Мой тоже в 6 классе.
Люблю порядок
• 04 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Да, там есть онлайн -класс . Стоимость зависит от количество уроков .
3 уроки на тиждень по 45 хв- 1800 грн.
5 днів на тиждень, 3 уроки щодня по 45 хв- 6000 грн.
5 днів на тиждень, 2 уроки щодня по 45 хв - 5000 грн.
3 уроки на тиждень по 45 хв- 1800 грн.
Невидимка• 04 декабря 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Она ходит в школу в Ирландии. А Оптима - слушает ролики, делает домашнее задание. Это онлайн считается?
Люблю порядок
• 04 декабря 2023
Ответ дляНевидимка
Да онлайн, но есть еще онлайн -класс ,интересно отзывы услышать об онлайн классе . Спасибо!
В минулому році син був на такому навантаженні. І що я вам скажу, не встигав, відпочивати і нагулятись часу не дуже вистачало.
5-7 уроків, до них готуєшся, потім проходиш обов´язково теоретичні уроки та ще ж і практичні є (тести, реферати, контрольні, перекази, вірші та інше).
Короче, не наш варіант, ледве закінчив і перехрестились, бо тяжко таке навантаження.
Це як дві школи одразу тягнути.
Люблю порядок
• 04 декабря 2023
Ответ дляtereska
Це як дві школи одразу тягнути.
Дякую, у нас одна !
Не цілуюсь з бодуна• 05 декабря 2023
Мої діти вчилися 3 роки. Знань-нуль! І це дівчата, не двійочниці, відповідальні типу діти! Я пожалкувала про таке рішення. Так був вільний час, але знань немає.
АБВГДейка• 05 декабря 2023
Ответ дляНевидимка
Это дистанционно, а не онлайн
Почемучка• 05 декабря 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Моя дочка кинула рейтингову київську гімназію, закінчила Оптіму, НМТ здала на 184 середній бал, вступила до Інституту міжнародних відносин. Але вона готувалась.
Не цілуюсь з бодуна• 05 декабря 2023
Ответ дляПочемучка
Мої поступили після 8 го класу в польський технікум на програмісток. Без репетиторів. На польській мові. Але в Оптімі вчили польську декілька років, а ні одного слова не знали🤷🏻♀️😂.
Реанимация• 05 декабря 2023
Ответ дляНевидимка
Ні, це дистанційне. В Оптімі є окремі онлайн-класи
Реанимация• 05 декабря 2023
Ответ дляtereska
Це як дві школи одразу тягнути.
Це точно про Оптіму?? Там онлайн-класи дл 5-11 - по 2 уроки були всього на день. Лише зараз додали опцію, де можна взяти 4 уроки на день. І ніяких рефератів.
Щось ви вигадуєте дике
Реанимация• 05 декабря 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А наша дитина вчилася 5 років, чудово все знала, ще й друзям з ліцію домашки робила. Залежить не від школи - від дітей.
Ну, або це знову СММ школи ... конкурентів, добрий день, невтомна людина.
Реанимация• 05 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Там є ранкові і вечірні групи, веде вчитель, дітей від 4 в групі і до 10. Має попит явно, бо додали опцію по 4 уроки з нового семестру, набирають групи зараз.
Наша дитина закінчила, але сестричкина ще вчиться.
Люблю порядок
• 05 декабря 2023
Ответ дляПочемучка
Дякую!
Люблю порядок
• 05 декабря 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Люблю порядок
• 05 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
Дякую!
Підкажіть будь ласка, у класі діти одні й ті ж, чи кожен урок різні?
Реанимация• 05 декабря 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Дякую!
Це сталі групи і вчителі, якщо брати онлайн-клас за 5 чи 10т.
Якщо брати окремі предмети по 1800 грн х 3 рази на тиждень, то там інколи може мінятися склад трохи, +- одна-дві дитини, але загально - ті самі.
Я пишу про старшу школу, в молодшій інші ціни і розклад, було по 3 уроки найбільше
Реанимация• 05 декабря 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Авторе, 6 місце по країні, 3 по Києву - рейтинг НМТ (ЗНО) в цьому році.
ви ж розумієте, що школа - це інструмент, хто не хоче вчитися - ніде не буде, а хто хоче - то всюди навчиться.
Люблю порядок
• 05 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
О дякую!
Так в нас 6 клас, як раз розглядаємо по 3-4 уроки на день.
Люблю порядок
• 05 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
Так, це я розумію! Дякую!
Ответ дляРеанимация
Щось ви вигадуєте дике
Я не писала, що ми були саме в Оптимі, ми були в іншій школі з таким навантаженням, де були 5-7 онлайн занять ще і теорію пройти і завдання виконувати треба.
Перейшли знову в Оптіму, але вже без онлайн занять, то стало легше. Але завдань багатенно і це не просто слова, а їх реально багатенно, 10-й клас.
Реанимация• 05 декабря 2023
Ответ дляЛюблю порядок
О дякую!
Там або два, або чотири - це онлайн-клас по всім предметам.
Три уроки на тиждень - один предмет, і можна брати кілька.
Наприклад, взяти мову, історію, математику - буде 9 уроків на тижні, але саме ці, вами обрані.
Реанимация• 06 декабря 2023
На питання Як школа? - мені було дуже добре, тому що я лише платила раз на місяць і все, мене ніхто не чіпав: ні додаткових оплат, ні обов´язкових батьківських зборів (вони є - але за бажання), ні розповідей про оцінки - приходив файл і там всі оцінки, мовчки.
А всі додаткові опції і завдання (реферати, проєкти, консультації, зошит з домашкою здавати на перевірку вчителям) ідуть за бажання дитини, треба і цікаво - буде робити, ні - то ні. Наприклад, по хімії здавав і консультувався, бо було потрібно, інше - ні.
Казав якось, що навчився самостійно працювати з великими об´ємами інфи і це було дуже корисно в інституті, бо масово першокурсники не вміють, вигідно виділявся. Та і більше встигав, більше часу мав, на спорт час залишався повноцінно 3-4 години, а не вночі домашку робити.
Люблю порядок
• 06 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
Дякую! А то про дистанційне багато відгуків, а ось про онлайн не знайдеш!
Люблю порядок
• 06 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
Дякую, це теж дуже важливо!
Реанимация• 06 декабря 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Насправді, дітей на онлайні мало, але це ок - практично індивідуальні заняття:) Сестра бере математику 3 рази на тиждень за 1800 грн в міс.
Був великий відгук в тому році від мами 1го класу, вона там все в подробицях розписала, що їй ок, що ні, і вони молодці - все поправили.
Для старших класів оте ’дитина не встигала на класну годину в п´ятницю’ взагалі неактуальне, хто туди ходить?:) Але пофіксили і це. Єдине, що дійсно, вчитель може бути інший, не той, що в класі на платформі. Так це ж зрозуміло - то зовсім інша робота, інші вчителі. І навіть краще - більше інформації різної.
Люблю порядок
• 06 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
Дякую!