Ух яка ж Я• 05 декабря 2023
Покраска волосся в салоні
Там пропонують каву !То безкоштовно?
Перший раз іду ,
Вкуси мене• 05 декабря 2023
Ой я как-то ходила на маникюр/педикюр, в стоимость входили коктейли - сколько захочешь, столько и выпешь. Мне понравилось))))
Най хоч раз• 05 декабря 2023
Я була в салоні, там пропонували каву. Потім внесли її в рахунок. При вході висів цінник на каву, на який не звернула уваги.
Тому краще перепитайте, яка ціна кави.
Ціни в тому салоні були одні з найвищих в місті.
Тому краще перепитайте, яка ціна кави.
Лепешечка• 05 декабря 2023
Ходила с подругой в салон, так кофе было отдельно и для меня и для подруги - она клиент.лучше уточните.
Ряженка• 05 декабря 2023
Взагалі не факт
Читала, що є такі, що ще за цукерку до кави/чаю ще дорахують.
У мене в салоні все ок, але там фарбування 4К грн на каре, тому було б дивно з мене за каву брати.
Я_и_моя_собака• 05 декабря 2023
У нашому салоні кава, чай, цукерки, вода безкоштовні для клієнтів. Деякі по 2-3 чашки за час процедури випивають, на чек це не впливає. І на Новий рік пригощаємо шампанським.
Не Київ. У салоні середня цінова політика, тобто не дорого.
Мамин тріль• 05 декабря 2023
Ходила кілька разів в дуже пафосний салон в центрі міста до власника салону, відомий медійний майстер, ціни космос, зазвичай каву там не пила, а одного разу попросила і коли мені включили в рахунок її типу ’з вас 10550 грн з них 50 за каву’ - я засміялась:))) Це був останній похід. Більше ніде не бачила такого жлобства.