Боневтікла• 05 декабря 2023
Средства для осветления веснушек
Девочки , всем приветики
Посоветуйте , кто пользовался может , может тут косметологи есть, средства для осветления кожи на лице , от веснушек. Понятное дело , что не уберет все , но может осветлить )
Оскорбляю всячески• 05 декабря 2023
Единственное, что мне помогло это курс пилинга и мезотерапия White. До этого испробовала все, что вообще существует
_amarantik• 05 декабря 2023
Cos De BAHA Hydroquinone Brightening Serum
Почитайте об этой сыворотке, может подойдёт.
Маурита• 05 декабря 2023
Але ми баби дури. Пряме волосся закручуємо. Кучеряве рівняємо. Веснушки відбілюємо. На світлому обличчі малюємо веснянки і родинки
Боневтікла
• 05 декабря 2023
Ответ дляМаурита
Женщины 🤷♀️🤣
Боневтікла
• 05 декабря 2023
Ответ для_amarantik
Спасибочки ! Сейчас почитаю
Разгуляшка• 05 декабря 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Кефірчик, відвар петрушки, вітамін С, крохмаль картоплі
Кефір та петрушка мені допомогли, років 30 тому, мені було 13 і це реально справжній засіб, щоб вивести веснянки з обличчя.
Встидаюся запитать• 05 декабря 2023
Ответ дляРазгуляшка
Петрушка ще добре прищики прибирає
Разгуляшка• 05 декабря 2023
Ось що вичитала за лимонний сік:
Лимонний сік - натуральний відбілюючий засіб, за допомогою якого веснянки стають світлішими, або ж зовсім зникають. Вичавіть лимонний сік в миску. Змочіть як слід тампон в лимонному соку, нанесіть на шкіру, покриту ластовинням (веснянками). Дайте соку вбратися в шкіру, через 10 хвилин змийте теплою водою.
З першого разу ефективність звісно не буде бажаною, тому потрібно періодично робити це декілька разів.
Разгуляшка• 05 декабря 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Петрушка ще добре прищики прибирає
Дякую 🥰
Встидаюся запитать• 05 декабря 2023
Ответ дляРазгуляшка
Ось що вичитала за лимонний сік:
З соком лимону треба бути дуже обережним, бо це кислота і можна наробити опіків. Треба розводити водою. Пишу з власного досвіду.
Разгуляшка• 05 декабря 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Так, звісно, дякую Вам за доповнення🥰