Папобус• 06 декабря 2023
Який найкращий бренд чоловічої термобілизни
Дівчата, порадьте. Хочу купити чоловіку на подарунок, бюджет не важливий, головне якість.
Папобус
• 06 декабря 2023
Ответ длятянитолкайка
Послушаю
по ходу, у нас з вами нема шансів щось тут дізнатись )
...аяприкольная• 06 декабря 2023
Маркс енд Спенсер мені найбільше подобається, але їх зараз немає в Україні
...аяприкольная• 06 декабря 2023
Тому купила cornette thermo, але ще не пробували, не знаю як по якості
Завтра не пью• 06 декабря 2023
Ответ дляalenat300982
Самый лучший, проверено. Это новые, до этого были такие же носил 10 лет
Це дуже гарна.
В цьому році я собі і сину Kifa купила.
Квжуть гарна
В цьому році я собі і сину Kifa купила.
Квжуть гарна
МинерАлочка• 06 декабря 2023
Ответ дляalenat300982
Попробуйте Norheim, оно по качеству как это, но мериноса 70%