06 декабря 2023

Хлопець і його дружина

Зустрічаюсь з хлопцем, він в процесі розлучення, є дитина. Не живуть разом, але розлучення затягнулось бо дружина не давала документи.
Суть в тому, що хлопець до розлучення не хоче афішувати свої стосунки, бо якщо дружина узнає то буде скандал і шантаж дитиною. Своїм родичам і близьким друзям сказав про мене. Але мене принижує таке відношення що нас побачуть разом, що все в тайні, проводити час в компаніі теж не можемо. Він каже треба почекати офіціного розлучення. Але я розумію, що і тоді все буде жалежити від його дружини, бо вона буде диктувати як йому жити. І йому завжди буде важливо тільки бі вона була задоволена і дозволяла бачити дитину.
Я казала, що мене такі стосунку не влаштовують, але каже що все буде добре. Не знаю як бути(
1 14 29
любименькая 06 декабря 2023
Місячне Сяйво 06 декабря 2023
У Ваших відносинах завжди буде його дружина з дитиною. Добре подумайте, чи треба воно Вам
1 2 50
Бджолина королева 06 декабря 2023
Какой же он хлопець если женат? дядька уже половозрелый.
3 7 37
З бісиками 06 декабря 2023
Автор, лапшу добре намотуйте
1 30
Паратруперсупер 06 декабря 2023
Да. Так і буде. Мало того шо він буде підлизуваться до дружини шоб дитиною не шантажувала. Ще й вам доведеться годити дитині шоб не нажалілась на вас таткові шоб не напали на вас удвох з колишньою дружиною ))) захищать кровиночку од злої тітки ))) Карочє, готутесь стати героїнею бразіло-мексикансьокго серіалу. А потім коли народите свою дитину то серіал стане турецьким )))
5 24
Молчалка 06 декабря 2023
А какой скандал и шантаж ребенком? Что она ребенка не даст видеться с ним? Так если она прибебеханная, она и потом не даст. Она же все равно о вас узнает
сама себе прекрасная 06 декабря 2023
Ну как быть - верить конечно, ну разве он может врать? Он вас любит, а с ней из-за ребенка, их давно ничего не связывает, секса у них нет. Подождите пока ребенка на ноги поставит, в универ отправит и он весь ваш
18 6
vecya 06 декабря 2023
Ой, у меня так подруга три года встречалась, все также как у вас, бегите автор, бегите , никто там не собирается разводиться
Айболитная 06 декабря 2023
Лучше не связывайтесь, это нервы будут постоянно.
Потом она запретит ему брать ребенка если он с вами, потом ещё что-то
З бісиками 06 декабря 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Ну как быть - верить конечно, ну разве он может врать? Он вас любит, а с ней из-за ребенка, их давно ничего не связывает, секса у них нет. Подождите пока ребенка на ноги поставит, в универ отправит и он весь ваш
Що ж ви так одразу в лоб
Лапка 06 декабря 2023
Вилку пусть на Новый год Вам подарит, лапшу с ушей снимать.
Врёт Ваш хлопец.
А сколько же ребёнку лет ?
Анонім Завгосп 06 декабря 2023
Все такое говорят,что он не спит с женой,живёт отдельно, вот скоро разведется, слушайте больше эти сказки
Love_Love_Love_ 06 декабря 2023
А як ви думали буде коли починали стосунки з одруженим?
ПлакалаВАвто 06 декабря 2023
Хлопец наверно и жену не ахает... Не верьте, вам лапшу вешают.
автор 75В 06 декабря 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Да. Так і буде. Мало того шо він буде підлизуваться до дружини шоб дитиною не шантажувала. Ще й вам доведеться годити дитині шоб не нажалілась на вас таткові шоб не напали на вас удвох з колишньою дружиною ))) захищать кровиночку од злої тітки ))) Карочє, готутесь стати героїнею бразіло-мексикансьокго серіалу. А потім коли народите свою дитину то серіал стане турецьким )))
вона не дає йому дитину, тільки в іі присутності пару годин.
2 8
Лапка 06 декабря 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Все такое говорят,что он не спит с женой,живёт отдельно, вот скоро разведется, слушайте больше эти сказки
Да скоро второй ребёнок появится.
автор 75В 06 декабря 2023
Ответ дляМолчалка
А какой скандал и шантаж ребенком? Что она ребенка не даст видеться с ним? Так если она прибебеханная, она и потом не даст. Она же все равно о вас узнает
так, шо дитину він не побачить. Вона ітак не дає, треба просити і тільки з нею.
Ms. Iphone 06 декабря 2023
А ви впевнені, що він дійсно розлучається?
Дівчина Бобула 06 декабря 2023
Врет он все) Его жена может быть даже не в курсе, что она оказывается разводится да еще и ребенка не дает)
Лапка 06 декабря 2023
Ответ для75В
так, шо дитину він не побачить. Вона ітак не дає, треба просити і тільки з нею.
Сколько ребенку ?
Молчалка 06 декабря 2023
Ответ для75В
так, шо дитину він не побачить. Вона ітак не дає, треба просити і тільки з нею.
Ну оно вам надо? А потом будет темы: он поехал к бывшей встретиться с ребенком, трубку не берет/ там заночевал… она вам крови попортит, огогого
автор 75В 06 декабря 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Ну как быть - верить конечно, ну разве он может врать? Он вас любит, а с ней из-за ребенка, их давно ничего не связывает, секса у них нет. Подождите пока ребенка на ноги поставит, в универ отправит и он весь ваш
вони живуть окремо, і в процесі розлечення. Справа в суді.
Татьяна-bfd8 06 декабря 2023
Ответ для75В
вона не дає йому дитину, тільки в іі присутності пару годин.
И рассказывает вам, что они даже не спят вместе?)
Платье Длинное бальное 06 декабря 2023
Автор, я вас расстрою. Чтобы развестись нужны лишь данные паспорта. Какие она ему документы не давала?
1 1 12
Молчалка 06 декабря 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Автор, я вас расстрою. Чтобы развестись нужны лишь данные паспорта. Какие она ему документы не давала?
Их и не давала 😂😅
Кусюче сонечко 06 декабря 2023
Що значить ’не давала документи’?
Просто хотілось би зрозуміти суть цих слів
автор 75В 06 декабря 2023
Ответ дляvecya
Ой, у меня так подруга три года встречалась, все также как у вас, бегите автор, бегите , никто там не собирается разводиться
справа в суді і вже в роботі. 100% знаю. Він сам живе
vecya 06 декабря 2023
Ответ для75В
справа в суді і вже в роботі. 100% знаю. Він сам живе
А это он вам сказал, что родные и друзья знают о вашем существовании или познакомил вас с ними?
Лапка 06 декабря 2023
Ответ для75В
вони живуть окремо, і в процесі розлечення. Справа в суді.
Он не хочет разводится, поэтому и скрывает Вас. В тайне справляет свою нужду. А перед женой он все ещё верный семьянин.
Сумка з негодою 06 декабря 2023
Ответ для75В
вона не дає йому дитину, тільки в іі присутності пару годин.
А доки дружини на розлучення вашому хлопцю не потрібні, ви в курсі?))))) А ще можна за один день дублікат свідоцтва про брак отримати , ви вкурсі?