Колгоспниця• Изменено 06 декабря 2023

Дії вчительки , можливо я себе занадто накрутила

9 клас, дітям по 14-15 років. Вчора ввечері класна керівничка пише їм у чат , що треба прислати малюнки з вітанням військових . У мене хлопець , хисту до малювання не має , да і у 15 років я й сама таке не робила . Дз багато , він спитав як бути , сказала вчись , хай малюють хто любе і вміє. Зранку від вчительки повідомлення , що в класі благородні тільки 4 учня . На уроці її вона задає одному хлопцю питання , чи тепло йому сьогодні було спати. Він навіть не відразу зрозумів її стьоб . Сказав так і тут почалось , що військовим ні , а він такий сякий нічого не намалював , він намагався виправдовуватись . Потім дісталось і іншим . Я працюю з дома , діти на он-лайні, все чути добре .
Ну а наприкінці дня навчального вона виставила у групу вітання поіменно батьків дітей, які зараз служать і написала дякую благородним за малюнки .
Малюнків із 20 людей у класі всього 7, видно по ним , що малювали дівчата .
Я накручена та зла на неї , дитина засмучена . 7 дітей виявляється благородні , а інші так , куски лайна ?
Чи це я перегибаю і нічого такого з її боку нема ?
Козачка• 06 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Це дно. І я на про вчителя, а про вас і вашу дитину.. У мене хлопчик, руки з жопи. Допомогла намалювати. Мабуть тому, що чоловік на нулі.
Зачем военным те малюнки ,мазня ,они вон в морозы руки ,ноги,носы поморозили под Купянском .
Сходить жопу вытереть ,когда салфетки кончились ?!

Королева краси• 06 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
А зачем рисовать танк?
я отвечала на комментарий, где упоминались рисунки на военную тематику. Первое что пришло мне в голову - танк
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляКолгоспниця
ВИ помиляєтесь , він рятує військових у прифронтовому місті
ну тоді взагалі диво дивне. ті, хто напряму спілкуються з військовими, знають все, як ніхто інший. вони в ноги вклоняються тим хлопцям.
LoveYouOrNot• 06 декабря 2023
Напевно, вчителька найменше малюнків зібрала, відчуває попою, що її дирекція по голівці не погладить за це.
Ну але так, це занадто якось( Агресивно навіть.
Замріяна• 06 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Мій чоловік теж на нулі, у понеділок малий поніс у школу цукерки/горіхи/чай/цукор, вчора волонтери зустріч проводили з дітьми і забирали хлопцям на фронт, моя дитина нічого не малює, хоча і значно менший, на зустрічі з волонтерами не ходить, то що тепер, він не гідний чи поганий? Що за радянські замашки до ’общественного порицания’?
Ермолайчик• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
просто у автора чоловік вдома на дивані, а не в окопі на нулі. вона б тоді з перших уст знала би, наскільки дорогі військовим ці малюнки.
В мене сину 5 років. Ходить на футбол. Там тренер збирав на прилад своєму другу. І попросив по бажанню намалювати або зробити поробки для воїнів. Всі!!! батьки залюбки принесли. Присилав фото - стоять військові з цими дитячими дрібничками. Вони як дітки радіють, що їх люблять, їх підтримують… звичайно малюнок не зігріє, не накормить, не захистить. Але це ж так легко хоч трошки уваги їм приділити
LoveYouOrNot• 06 декабря 2023
Ответ дляЗамріяна
О, мені ця ситуація теж дуже нагадала ссср і ’стіну позору’.

УраганнаЯ• 06 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Скільки років вашому сину ? Думаю, що хлопець 15 років може ,щось більш корисне зробити для військових ніж намалювати малюнок.
НетЕщеНаверное• 06 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Аналогічно! Тут питання не в красі малюнку або його професійності. А в самій увазі і відношенню до цього питання
Мой нарисовал контур Украины и написал ’дякую , що ви боретеся за наше майбутнє. Ми цінуємо це. Зі святом’ . Идея рисунка моя, текст его. Времени заняло 15 минут.
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
звичайно! я, коли малювала той малюнок, плакала. а коли донька там написала свої побажання військовому, в мене взагалі серце рвалося. і волонтери просять ті малюнок не просто так, люди , зрозумійте!
Не гавкаю- но охраняю• 06 декабря 2023
Бесят такие задания ´вынь та положь´. Это ж можно было на выходные задание дать или за неделю предупредить.
Учитель не права.
Ещё и это внушение вины детям...
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
аналогічно! один малюнок з Україно., а інший - !ДЯКУЮ ЗСУ! і своєю рукою донька написала, за що саме дякує. це ж так просто, господи...
НетЕщеНаверное• 06 декабря 2023
Ответ дляКозачка
Вони дають зрозуміти, що хтось цінує те, що вони роблять
к.Буланова• 06 декабря 2023
Автор, правильно вы сказали - пусть рисует кто любит и умеет. И это вообще дело добровольное. Так что пусть сын успокоится и не принимает всерьез высеры учителя.
Козачка• 06 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Они это и так знают ,у всех есть семьи ,дети и даже внуки .
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
у нас знайомий на нулі. коли отримує малюнки каже - це надихає і ми знаєм за що і за кого ми боремося. що цю націю не перемогти. але для мене дуже неприємне відчуття, що більшість тут вважають це непотрібним додатковим домашнім завданням. дуже, дуже прикро......
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
Автор, малювати чи ні - справа особиста. Ну те, що вчителька подякувала батькам, які служать - це гарно. Те, що нагадала, що військові обороняють нас, теж добре. Але малюнки тут ні до чого. Забудьте. Ви ж не знаєте, можливо, у вчительки особисте щось… і вона переступила цей емоційний поріг.
А подобное высказывания ученику ок?
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
Впевнена, вчителька не хотіла образити вашу дитину та інших. Просто у такий спосіб (можливо, і не найкращий) хотіла сказати, що слід бути вдячним. Просто вдячним.
Она училась работать с детьми, это ее работа корректно мысли доносить
Полуничка• 06 декабря 2023
Вчитель могла б не говорити в таких виразах, але по суті вона права. Можна було б листа написати, чи ще щось придумати. Бо це незручна правда, але нам тепло спати справді тому, що хлопцям холодно в окопах з мишами. Малюнок чи щирий лист, якась цукерка мишей з окопу не викине і не врятує, але можливо змусить посміхнутися. Знак уваги та вдячності

Жерица ночи• 06 декабря 2023
якби не ці хлопці, то діти автора взагалі би в школу не ходили! ну просять вас малюнок, вам важко? соромно таке читати...
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
А смысл рисунков, когда заставили?
Замріяна• 06 декабря 2023
Ответ дляУраганнаЯ
навіть не 15 років, ми ось вчора з сестрою обговорювали можливість збирати дрони (щоб наші малі їх збирали у вільний час), поки є можливість навчитися, залишилося тільки грошей десь узяти
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
А смысл рисунков, когда заставили?
дивно, шо є люди, яких на другому році війни треба ’заставляти’ подякувати воїнам. це на голову не налазить просто.
к.Буланова• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
Знаете, вот у меня сын тоже не художник, и я, и муж. Рисовать от руки не станет никто - но сделать шедевр в той же Канве или Фотошопе - запросто. Но на это нужно время. Сыну автора его не дали - сделай и сдай прямо сейчас. Это перебор, о таких вещах или предупреждают заранее, или предлагают сделать тем, кто может.
Khmelnichanka• 06 декабря 2023
Вчителька - маніпуляторша.
Як так можна ? ((((
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляк.Буланова
ви не повірите, але каракулі, намальовані дитячою рукою, для військових найдорожче всяких шедеврів з фотошопу.
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляПолуничка
А дети тут при чем? Это они на Украину напали?
Khmelnichanka• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
А подяка може бкти лише в примусових малюнках?
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляKhmelnichanka
мова іде про подяку від дітей. діти ще не заробляють грошей, щоб донатити чи купувати теплі шкарпетки, чи броніки. тому волонтери від дітей просять просто малюночки.
Зяблик протестант• 06 декабря 2023
моя дитина в 8 класі, нічого не заставляють нічого малювати, цим замаються молодші класи
але й не вміє малювати

якщо збирають допомогу, то завжди складаю пакуночок
вважаю що вчитель веде себе недостойно і не поважає інших учнів
деякі батьки можуть допомагати більше ніж просто малюнок