Колгоспниця• Изменено 06 декабря 2023

Дії вчительки , можливо я себе занадто накрутила

9 клас, дітям по 14-15 років. Вчора ввечері класна керівничка пише їм у чат , що треба прислати малюнки з вітанням військових . У мене хлопець , хисту до малювання не має , да і у 15 років я й сама таке не робила . Дз багато , він спитав як бути , сказала вчись , хай малюють хто любе і вміє. Зранку від вчительки повідомлення , що в класі благородні тільки 4 учня . На уроці її вона задає одному хлопцю питання , чи тепло йому сьогодні було спати. Він навіть не відразу зрозумів її стьоб . Сказав так і тут почалось , що військовим ні , а він такий сякий нічого не намалював , він намагався виправдовуватись . Потім дісталось і іншим . Я працюю з дома , діти на он-лайні, все чути добре .
Ну а наприкінці дня навчального вона виставила у групу вітання поіменно батьків дітей, які зараз служать і написала дякую благородним за малюнки .
Малюнків із 20 людей у класі всього 7, видно по ним , що малювали дівчата .
Я накручена та зла на неї , дитина засмучена . 7 дітей виявляється благородні , а інші так , куски лайна ?
Чи це я перегибаю і нічого такого з її боку нема ?
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
дивно, шо є люди, яких на другому році війни треба ’заставляти’ подякувати воїнам. це на голову не налазить просто.
На голову не налазит подобное задание.
И поляка может быть в разных формах
к.Буланова• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
ви не повірите, але каракулі, намальовані дитячою рукою, для військових найдорожче всяких шедеврів з фотошопу.
Не смешите. У меня сын нарисует так, что потом тот же учитель скажет, что сделал лишь бы отвалили.
Полуничка• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
А дети тут при чем? Это они на Украину напали?
Діти на Україну не нападали. Але дітей треба вчити розумінню причинно-наслідкових зв’язків та того, що кожна мала дія, кожен вибір має значення. Вияв вдячності тому, завдяки кому ти досі живеш не в концтаборі або морду кірпічом і «пусть рисуют те, кто умеет»
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
Не все хотят рисовать каракули
Аnnеt• 06 декабря 2023
рисуночки в 15 лет? уже вполне взрослые люди. это всё равно что прийти в учительскую и попросить училок нарисовать что-то военным.
детсад какой-то.
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляк.Буланова
та пофіг, шо скаже вчитель. я вам кажу, шо кажуть хлопці на нулі.
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
мова іде про подяку від дітей. діти ще не заробляють грошей, щоб донатити чи купувати теплі шкарпетки, чи броніки. тому волонтери від дітей просять просто малюночки.
А почему в принудительном порядке? И именно рисунок?
к.Буланова• 06 декабря 2023
Ответ дляПолуничка
Я вам еще раз говорю - это должно быть добровольно - вы понимаете значение этого слова??
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляПолуничка
Ну да, рисунок значительно изменит положение вещей
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
я шо ще може зробити дитина, враховуючи, що сама не заробляє гроші? заспівати чи вірша розповісти? ну, будь ласка, можете відео повідомлення записати.
автор Колгоспниця • 06 декабря 2023
Ответ дляПолуничка
Ну так тоді вона може сказати хай станцюють чи заспівають . Моя дитина наприклад соромиться виставляти на очі всіх те , до чого в неї нема таланту , щоб на фоні інших малюнків його був найгірший . Можливо ви скажете , що в 15 років це дурня, та мабуть у вас немає підлітка просто .
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляк.Буланова
Нет походу.
Лгин• 06 декабря 2023
Я вообще не уверена, что военному, который мерзнет в окопе нужна эта бумажка, которую рисовали из под палки, лишь бы отчитаться. Просто с учителей требуют... (я вообще сижу ночами рисую и клею всякую фигню за сына, чтоб лишний раз не трогали, и так найдут повод достать)
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
яка вам різниця ізмєніт чи ні? волонтери просять ці малюнки, ви розумієте? волонтери просять те, шо просять їх військові. чи ви думаєте їм по приколу збирати малюнки, які нікому не потрібні?
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
Думаете учитель такую опцию предложила?
А если зарабатывает то рисунок модно не отправлять?
А почему вообще что-то должен записывать, или отправлять?
Это добровольно
Аnnеt• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
наши дети из класса сняли видео-поздравление, загрузили на ютуб.

ссылку можно бросить любому военному. к чему эти малюночки в старшей школе?
Полуничка• 06 декабря 2023
Ответ дляк.Буланова
Можна скільки завгодно казати про «добровольно» чи ще щось. Але думаю, підгоріло та заділо саме тих, хто під соусом «должно быть добровольно» не робить нічого. Мама-автор така сама в принципі, а вчитель не стала мовчати.
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
Ну вот подросткам не по приколу их рисовать. И они не должны
Вишня на торті• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
А подобное высказывания ученику ок?
Вона хіба якомусь окремому висказала? Вона виділила тих батьків, хто служить (з написаного автором), подякувала їм, та подякувала дітям, хто намалював. Що тут поганого в подяці? Хто не зміг, не зміг; не схотів, не схотів. Взагалі не розумію, чого автора зачепило.
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляАnnеt

я вам пояснюю. до нас в школу звернулися волонтери, які через тиждень їхали в якусь там бригаду морської піхоти з подарунками для хлопців. від дітей нашої школи вони просили лише малюнки. все інше в них було. тобто, вони везли це все конкретній бригаді.
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляКозачка
Зачем военным те малюнки ,мазня ,они вон в морозы руки ,ноги,носы поморозили под Купянском .
Сходить жопу вытереть ,когда салфетки кончились ?!
Какие сегодня темы и посты замечательные))) главное что никто не понимает зачем это здесь))))
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляПолуничка
Задело скорее ’о, а ты снял на мягком, а там солдаты в окопах*
Это как ’ой, ты принял душ, а там у детей в Африке питьевой воды не хватает ’
Khmelnichanka• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
Діти дякують теж по- різному. І дитина в 9 класі може не мати бажання малювати малюнок. Тим більше - з примусу. Що зе за совдепія? Проте це не значить, що ця дитина не вдячна нашим захисникам.
В моїх друзів бптько на війні.
Донька - сиаршокласниця допомагає мамі з окопними свічками і вечорами плете з нею маскувальні сітки. Син молодшого віку - віддав на ЗСУ свою скарбничку за 5 років (збирав на мрію). А їхній бвтько сказав синові - що його головне завдання - це просто берегти маму і сестру і допомагати їм в усьому, поки тато воює. І це буде великим вкладом в Перемогу. Малюнки, поробки, ярмарки, донати - то має йти від серця і добровільно. А не тому, що у вчительки це заплановано на певну дату.
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
Да, про одеяло мальчику высказала. Это не поведение для учительницы
Лгин• 06 декабря 2023
Ответ дляКоролева краси
я б забила. Если б мой ребенок расстроился, я б обьяснила ему, что благородство не только в рисунках, а например в донатах на армию или помощь детям-переселенцам. Мы бы с ним придумали способ куда-то задонатить, чтобы он при этом чувтсвовал свою важность. Учительница придумала очень странный способ для делей 15 лет быть благородными. Ну какие рисунки, серьезно
Меня все время удивляет эта показуха. Лучше сделайте сбор, купите что-то нужное, те же окопные свечи попросить сделать детей, а не просто картинку.... Но ведь это не учитель придумала. А сверху.
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
справді? ну то і той пацан 25 років в окопі ’нє должен’ закривать зад вашої квіточки-подростка. він теж хоче жити і народити дітей. але він там і, не факт, шо вернеться.
Аnnеt• 06 декабря 2023
Ответ дляПолуничка
учителя дрюкает руководство, тот учитель и дрюкает родителей и детей, которые ей план не делают по добровольной принудиловке.
Вишня на торті• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Она училась работать с детьми, это ее работа корректно мысли доносить
Часто діти в 14-15 років не квіточки, та й батьки разом із ними. Як варіант, то могли б і намалювати. Нема бажання, то нема бажання. Вчитель же не сказала, що всі погані, хто не намалював. Вона подякувала батькам/захисникам та дітям, хто намалював. На що ображатися? Можливо, автора дратує, що хлопців на фронті слід підтримувати, то це інша справа.
к.Буланова• 06 декабря 2023
Ответ дляПолуничка
Не говорите глупости. И к вашему сведению, то, что сделала учитель, называется буллингом.
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
Вы путаете мягкое с тёплым