Колгоспниця• Изменено 06 декабря 2023
Дії вчительки , можливо я себе занадто накрутила
9 клас, дітям по 14-15 років. Вчора ввечері класна керівничка пише їм у чат , що треба прислати малюнки з вітанням військових . У мене хлопець , хисту до малювання не має , да і у 15 років я й сама таке не робила . Дз багато , він спитав як бути , сказала вчись , хай малюють хто любе і вміє. Зранку від вчительки повідомлення , що в класі благородні тільки 4 учня . На уроці її вона задає одному хлопцю питання , чи тепло йому сьогодні було спати. Він навіть не відразу зрозумів її стьоб . Сказав так і тут почалось , що військовим ні , а він такий сякий нічого не намалював , він намагався виправдовуватись . Потім дісталось і іншим . Я працюю з дома , діти на он-лайні, все чути добре .
Ну а наприкінці дня навчального вона виставила у групу вітання поіменно батьків дітей, які зараз служать і написала дякую благородним за малюнки .
Малюнків із 20 людей у класі всього 7, видно по ним , що малювали дівчата .
Я накручена та зла на неї , дитина засмучена . 7 дітей виявляється благородні , а інші так , куски лайна ?
Чи це я перегибаю і нічого такого з її боку нема ?
к.Буланова• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Та мы так и поняли))) читаем конечно)
Да вы как раз ничего не поняли и гнете свое.
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Это делается целенаправленно. Легче немного к этому относитесь именно тут. Недавно ж аншлаг как начался.так и продолжается))))
дякую. хочеться вірити, що вдячних людей більше. тема військових для мене дуже болюча. я готова їм ноги цілувати і життя не вистачить, щоб подякувати їм за те, що вони роблять в той час, як в тилу процвітає крадіжка і корупція(((
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
у нас папа военный. мало?
Где военный именно? Служит? В окопах? На каком основании Вы от имени всех воюющих обесцениваете детские рисунки воюющим?
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
Тоді я дуже порекомендую автору та всім батькам того класу перестати боятися. І написати в чат з учителькою, що вона поступила погано, що ображала дітей. Що намалювала дитина малюнок чи ні, це не показник того, допомагає родина армії чи ні, в перелічити, для прикладу, хто й як допомагає. Хтось волонтерить, в когось батьки служать, в когось медики тощо. Тоді наступний раз вчителька нічого не буде говорити. Не слід боятися вчителів, якщо правда на твоєму боці. Чому б це вчителю не написати?
Мне кажется правильным пойти с этим к директору, а не в чате разводить срач.
Гореотума• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так уточняли именно малюнки или можно было бы принести письмо и сказать я так выразил свою благодарность воюющему?
Читайте старпост. Малюнки.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так тема о чём? Не должна и не должна. А кто-то делает
Проблема какая?
Может проблема в том что рисоват ьнужно вроде как по желанию а ругают и стыдят тебя уже по факту невыполнения
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
та відразу в Міноборони пишіть, чого вже там
Зоя Жорівна• 06 декабря 2023
Ответ дляКолгоспниця
Ви знаєте , донька в мене теж є, малює із задоволенням цілими днями .
То могли разом намалювати...
Я малювала сину в школу (7й клас), мені самій хотілось допомогти. Постійно кажуть, що ці малюнки важливі.
Ответ дляБокс-орун
Честно, просто в шоке от дизлайков на ваш коммент...
Конечно военным важно знать, что о них помнят, думают, благодарят. Комменты жесть.
Не вміє малювати, збігав би в Аврору, купив дійсно тих 5 пар грілок для ніг, вклав в конверт і написав би ’Дякую’. Але ж теж ні
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляlisulya
ви шо! по морозу бігати дитинці. він же ’нє должен’
Цигарний шланг• 06 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Ну якби син автора то зробив, то не думаю, шо хтось би, в тому числі вчителька, був б проти. Але ж не зробив, так?
Це вже інше питання (що робить/не робить автор і її син ми не знаємо). Ми ж обговорюємо, що хлопець не намалював малюнок і це стало приводом для ганьби таких дітей.
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
Это не конкретное поведение учителя, что вы хватает вопросы по ее проф пригодности
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляКолгоспниця
Мені зараз треба вам особисто відчитатися у цьому і розписати що і як ? Повірте на слово , достатньо
Почему особисто? Вы создали тему на форуме с тысячей пользователей. Я же не в личку Вам вопросы задаю
Так как Вы помогаете? Под анонимом большой секрет?)))
маска Ілона• 06 декабря 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Тоже считаю, что те рисунки никому не нужны
А ви спитайте і тих, хто на нулі?
Мій чоловік сам просить, що б донька йому малювала малюнки.
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
То могли разом намалювати...
Я, к примеру, тоже рисовать не умею
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Я, к примеру, тоже рисовать не умею
а писать вмієте? от просто написати великими літерами на А4- ДЯКУЮ
Ответ дляИрина-bbd0
сосредоточьтесь. и ещё раз внимательно: я писала, что за рисунками нужно идти в начальную школу. и что моя старшеклассница с классом сняли видео для военных.
не? всё ещё никак?
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
У меня и почерк плохой
Мрії у вирії• 06 декабря 2023
Ответ дляКолгоспниця
Ну попросите её нарисовать вместо брата и пошлите в чат. Да и всё.
Ответ дляЦигарний шланг
Та знаємо ми, що прийшов син в клас сьогодні з пустими руками. Чого ж не знаємо?
Зоя Жорівна• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Я, к примеру, тоже рисовать не умею
Я теж)) Але мені так хотілось передати частинку свого серця, любові ...
КоКоКоКоКоКо...• 06 декабря 2023
Ответ дляКолгоспниця
Справа навіть у тому , що нікуди ці малюнки не пішли . Був колаж від вчительки у групу навчальну з малюнками . Як би це виглядало , якщо б серед малюнків дітей був малюнок від мами учня ?
Забейте, у большинтсва учителей профдеформация и они ненавидят детей. Моя классная говорила, что нашим родителям на нас все равно, потому что они не приходят к ней узнавать оценки, а ходила только одна мама, какая в декрете. Учителям главное статистика - ей сказали принести 30 рисунков, а она принесла 7, вот и бесится.
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
ну прям комбат місія
Многие люди любят делать то, что не умеет, зачем заставлять?
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Так автору уже все желание отбили искать альтернативу
Кто?)))) Уже ж случилось событие до )))
Khmelnichanka• 06 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Господи
А ви звідки Ви знаєте, скільки таких грілок і інших необхідниї речей ця родина вже передала або передає постійно? Чи, може, якось інакше допомагає і дякує. Чи то не рахується, бо пішло не ’від імені школи’?
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Господи
Даже если не передавала их право.
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
я писала, что за рисунками нужно идти в начальную школу. и что моя старшеклассница с классом сняли видео для военных. вы чем читаете?
Автор предложила сыну или в чате снять видео?
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Она не должна была этого делать
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
чому заставлять? це прохання. дивно, що більшість сприймають це як примус і посягання на особисті кордони. і дивно, шо через 2 роки війни діти не знають цінності цим малюночкам, бо батьки так навчили шо ти ’нє должен’