Колгоспниця• Изменено 06 декабря 2023
Дії вчительки , можливо я себе занадто накрутила
9 клас, дітям по 14-15 років. Вчора ввечері класна керівничка пише їм у чат , що треба прислати малюнки з вітанням військових . У мене хлопець , хисту до малювання не має , да і у 15 років я й сама таке не робила . Дз багато , він спитав як бути , сказала вчись , хай малюють хто любе і вміє. Зранку від вчительки повідомлення , що в класі благородні тільки 4 учня . На уроці її вона задає одному хлопцю питання , чи тепло йому сьогодні було спати. Він навіть не відразу зрозумів її стьоб . Сказав так і тут почалось , що військовим ні , а він такий сякий нічого не намалював , він намагався виправдовуватись . Потім дісталось і іншим . Я працюю з дома , діти на он-лайні, все чути добре .
Ну а наприкінці дня навчального вона виставила у групу вітання поіменно батьків дітей, які зараз служать і написала дякую благородним за малюнки .
Малюнків із 20 людей у класі всього 7, видно по ним , що малювали дівчата .
Я накручена та зла на неї , дитина засмучена . 7 дітей виявляється благородні , а інші так , куски лайна ?
Чи це я перегибаю і нічого такого з її боку нема ?
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Класс, подростки не умеющие рисовать это одно и тоже что люди, которые позицию сдают, отличная логика.
це нє падросткі нєумєющіє рісавать. це підлітки, батьки яких не виховали відчуття поваги і вдячності до збройних сил України . і не пояснили, що там не кіборги, а звичайні такі ж хлопці, Васі, Пєті, Сергії і в них теж є серце і їм теж буває страшно. і що ці малюнки їх дуже ’гріють’ і надихають.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 декабря 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Це не хрєнь.
Може ви пропонуєте, щоб ми ще поважали недолюдей, які окупантам наші локації здають, щоб нам кацапи продовжували бомбити?
Сегодня он играет джаз а завтра родину продаст
ЯсноВидящая• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
я не писала, що це одне і теж.
Я вас тролю, як ви відноситесь до дитячої підтримки наших захисників і називаєте це хрєнью.
Хрєнь - це ота кацапня, яка на Україну напала. Якщо ви не розрізняєте, то мабуть у вас якісь гострі проблеми
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЯсноВидящая
я не писала, що це одне і теж.
Ну вы каракулями назвали, это полно уважения)
ЯсноВидящая• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Да, каракулі моєї дитини з вдячністю до ЗСУ
- це дуже благородні каракулі.
А те, що ви пишете - то повна хрєнь
- це дуже благородні каракулі. А те, що ви пишете - то повна хрєнь
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
Он может это понимать и при этом не уметь рисовать, что тут такого?
Чижик Пижик• 06 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Це дно. І я на про вчителя, а про вас і вашу дитину.. У мене хлопчик, руки з жопи. Допомогла намалювати. Мабуть тому, що чоловік на нулі.
Вашому чоловіку - повага, а вот ваши думки поваги не викликають.
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Да.ждуны русскомирные так и делают. Сдают Украину на радость кацапью.
Жерица ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
господи, та малювать взагалі одиниці вміють. сердечко обведіть і напишіть ’дякую ЗСУ’. ну це як приклад.
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЯсноВидящая
- це дуже благородні каракулі.
А те, що ви пишете - то повна хрєнь
Каракули и хрень в данном контексте синоними - рисунок от человека я который не умеет это делать
Просто вашему ребенку ок сделать тяп-пял, а другие подписываться под подобным не хотят. И просто делают то, что умеют. А не лишь бы угодить учительнице ь
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
Некоторые ребеныши и просто свои ладошки обводят . Эти все каракули греют сердце каждому.
И про письмо тоже было бы влучно.но некогда и незачем некоторым
ЯсноВидящая• 06 декабря 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Удалено администрацией...
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЖерица ночи
Ну не все хотят на от..сь делать, вы понимаете?
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Удалено администрацией...
Там где-то было про рисунок или про джаз таки?
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Удалено администрацией...
Ждьом веселый сюжет от боброедки и соловьиного дерьма ’украинские нацисты карают детей за рисунки!’
ЭмчЭндЭм• 06 декабря 2023
автор, а ваш сын не спросил учителя, что она нарисовала военным и тепло ли ей было спать?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Вы ни аналогий не понимаете ни расхожих фраз не знаете. Только пропагандировать умеете ? )
ЯсноВидящая• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Іще раз повторюю - моя дитина погано малює.
Негарно.
Але мій син від чистого серця намалював малюнок любові і вдячності захисникам і поніс в школу віддавати.
Це правильно.
І дитяче благородство.
Запам´ятай
Негарно.
Це правильно.
І дитяче благородство.
Запам´ятай
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так с вашей категоричностью вы б прошлись небось и всех родителей у кого дети рисунки не принесли, всех бы на карандаш поставили. Там же наверняка семьи коллаборационистов и ждунов затаились.
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Я как раз всё понимаю . Даже понимаю к чему тема эта))))
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Негарно.
Це правильно.
І дитяче благородство.
Запам´ятай
Негарно.
Це правильно.
І дитяче благородство.
Запам´ятай
И что?
А сын автора не нарисовал и это его хуже не делает.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я и не сомневалась)))) И вы чудесно в нее вписались
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ну так))) не всьооо ж котам масленица)))
ЯсноВидящая• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
И что?
У него воспитание хуже.
Наверное про одни тик-токи думает
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ну да, без упоротых патриоток тема не взлетит :)
Витворунка• 06 декабря 2023
Ответ дляЯсноВидящая
У него воспитание хуже.
Наверное про одни тик-токи думает
Не хуже.
Постоять за себя не может, что минус, разве что.
Білий Лосик• 06 декабря 2023
Ответ дляЯсноВидящая
У него воспитание хуже.
Наверное про одни тик-токи думает
Позор нации, подросток с неправильней позицией, не хочет строем ходить!
Класс) Такое настольджи по партсобраниям. Те же системные пропогандоны, только теперь в вывшиванках. Эх, дело Ирины Фарион проложила другая Ирина
ЯсноВидящая• 06 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Не хуже.
Воспитание хуже.
Я ребенку объясняю, да он и сам видит - кто нам друг, кто враг, кто нас защищает, а кто нападает.
А автор в носу колупается по всей видимости.
Поэтому воспитание у ее ребенка хуже. Сознательность дитю не прививает.
Вы примитивно рассуждаете из россии, сидя с рюмкой на диване