Здравствуйте, посоветуйте перевозчиков/водителей чтоб можно было из Украины (Донецкая область) в Польшу(Pomorskie województwo)передать вещи, а именно 3 швейные машины бытовые + велосипед ребёнку. Спасибо.
ТашаНаташа• 06 декабря 2023
Ищите объявления перевозчиков в группе на ФБ или телеграмм того города, куда нужно передать.
Можу підказати перевірену компанію EA Logistic, яка готова розв´язати будь-яку логістичну задачу, своєчасно і в повному обсязі, щоразу застосовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта. Команда робить усе можливе, щоб зробити будь-яке перевезення та квартирний переїзд ще кращим, швидшим, надійнішим, рентабельнішим. Досвідчені фахівці не просто допоможуть розв´язати проблему вантажоперевезень за кордон, а й зроблять їх інструментом для розвитку бізнесу (при перевезенні комерційних вантажів) або спростять процес міжнародного переїзду (при квартирному переїзді та перевезенні особистих речей у будь-яку точку світу).