тяжкаялюдина• Изменено 07 декабря 2023
Доход семьи
Добрий день дівчата. Живемо в відносно прифронтовому місті, школи не працюють, багато повітряних тривог. В мене дитина у 2 класі, багато повітряних тривог, уроки пропадають, тому часто матеріал пояснюю я замість вчителя. Я працювала віддалено, зарплата була 12 тисяч, з дитиною весь час сама. У дитини є лікування, яке виходить 2,5 тис в місяць, його треба закінчити проходити в Україні, це ще роки 2 , +кружки. Є чоловік, працює офлайн. Свій дохід мені не каже, давав 7,5 тис в місяць на їжу. За ком.послуги плате він. Все інше одяг для дитини, мій одяг, косметика, дозвілля для дитини, подарунки для дитини на свята-це за мої. У нас своя квартира і є авто, непогане, яке він мені не дає. Два місяці тому його трошки підвищили. Я не наполягала щоб він давав більше коштів. Тепер я змінила роботу і в мене зарплатня 23 тис грн, я продовжую сидіти з дитиною, робити уроки, мені чесно кажучи, важко. Я собі запланувала походити на лікарям, хочу брекети. І він тепер придумав давати 4,5 тис.грн, типу треба відкладати. Пару місяців тому він проговорився що у нього зарплата 18-20 тисяч, тут ще було підвищення, допустимо зараз 20 тисяч. Зараз він каже що віддає мені половину. У мене після його вчорашньої заяви просто шок. Це виходить він просто хоче платити аліменти. Якщо що йти мені нікуди. Матір мене не підтримає, засуде і взагалі з´їсть, для неї зять-золота людина. Чоловік потім сказав що буде давати скільки давав, скинув кошти, я йому повернула, він сказав що вирішуй свої прблеми сама. Дитина дуже любить батька, батько дитину теж. Їм весело разом. А в мене відчуття що я не людина, а робот, і з мене треба вижати по максимуму. Відчуття що він взагалі не цінує мене, йому пофігу. Короче, дівчата, що б ви зробили?
тяжкаялюдина
• 07 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
Ну скорее всего как младшего его больше любили жалели вот он таким и вырос
Да, думаю так и есть. Эгоистичный мальчик.
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
У меня так знакомая говорила мужу что её не устраивает обстановка в семье, давай менять, в итоге, ушла от мужа к другому мужчине, а муж офигел, сказал что все же хорошо было, ну жена психовала иногда, пройдёт. А потом пытался её вернуть, и он же её любил и любит, и хочет с ней семью, а она уже не хочет.
Женщины тоже не железные
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Любовь была ну у каждого своя
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
А этот мужчина нашел себе следующую жертву?
В гости звали?• 07 декабря 2023
А ваш муж дарит вам подарки на ДР и др праздники? Кто дарит подарки вашим родителям и его родителям?
В гости звали?• 07 декабря 2023
По идее вы смело можете поднять вопрос увеличения суммы в связи с тем, что цены на продукты и химию поднялись. К примеру каждые полгода он даёт на 500-1000 грн больше.
тяжкаялюдина
• 07 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
Нет. Ну были девушки, а у знакомой был парень, и когда с тем парнем не ладилось, бывший муж звонил и говорил я готов восстановить нашу семью.
тяжкаялюдина
• 07 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
Да дарит, ну не дорогие. Родителям подарки каждый дарит своим.
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Поздно пить боржоми когда почки отказали
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Ну а какие не дорогие? А вы ему?
тяжкаялюдина
• 07 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
Ну а какие не дорогие? А вы ему?
На ДР дарил телефон китайский, простенький, бывало 1000 грн, в зависимости от финансового положения. +цветы. На последни новый год наушники безпроводные. Я ему то средства по уходу, то трусишки, духи, деньги.
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
На ваши подарки он не обижался?
А ребенку он ниче больше не покупает?гулять с ним не ходит?
А праздники как вы отмечаете нг, ДР?
тяжкаялюдина
• 07 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
На ваши подарки он не обижался?
А праздники как вы отмечаете нг, ДР?
У меня был доход почти в 2 раза меньше чем у него. Телефон я ему не дарила, остальное было на сумму +- как он мне. Ребенку покупает сладости. Гулять ходил летом редко. Они в основном дома вместе дурачиться. Праздники отмечаем своей семьёй, скромно.
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
И за сколько лет вы выплатили квартиру ?
тяжкаялюдина
• 07 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
Мы после свадьбы собирали на квартиру года 4, купили. Мы не в кредит её покупали.