тяжкаялюдина• Изменено 07 декабря 2023
Доход семьи
Добрий день дівчата. Живемо в відносно прифронтовому місті, школи не працюють, багато повітряних тривог. В мене дитина у 2 класі, багато повітряних тривог, уроки пропадають, тому часто матеріал пояснюю я замість вчителя. Я працювала віддалено, зарплата була 12 тисяч, з дитиною весь час сама. У дитини є лікування, яке виходить 2,5 тис в місяць, його треба закінчити проходити в Україні, це ще роки 2 , +кружки. Є чоловік, працює офлайн. Свій дохід мені не каже, давав 7,5 тис в місяць на їжу. За ком.послуги плате він. Все інше одяг для дитини, мій одяг, косметика, дозвілля для дитини, подарунки для дитини на свята-це за мої. У нас своя квартира і є авто, непогане, яке він мені не дає. Два місяці тому його трошки підвищили. Я не наполягала щоб він давав більше коштів. Тепер я змінила роботу і в мене зарплатня 23 тис грн, я продовжую сидіти з дитиною, робити уроки, мені чесно кажучи, важко. Я собі запланувала походити на лікарям, хочу брекети. І він тепер придумав давати 4,5 тис.грн, типу треба відкладати. Пару місяців тому він проговорився що у нього зарплата 18-20 тисяч, тут ще було підвищення, допустимо зараз 20 тисяч. Зараз він каже що віддає мені половину. У мене після його вчорашньої заяви просто шок. Це виходить він просто хоче платити аліменти. Якщо що йти мені нікуди. Матір мене не підтримає, засуде і взагалі з´їсть, для неї зять-золота людина. Чоловік потім сказав що буде давати скільки давав, скинув кошти, я йому повернула, він сказав що вирішуй свої прблеми сама. Дитина дуже любить батька, батько дитину теж. Їм весело разом. А в мене відчуття що я не людина, а робот, і з мене треба вижати по максимуму. Відчуття що він взагалі не цінує мене, йому пофігу. Короче, дівчата, що б ви зробили?
Забризкана водою• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Купленное в браке, до ребенка, но его мама дала наверное 1/3 или 1/4. Он тогда зарабатывал больше. Я покупала еду и оплачивала развлечения, он платил за сьем и коммуналку. А большую часть своей зарплаты он откладывал на квартиру.
В нього відстрочка? Я б натякнула що ТРЦ по дорозі зустріла і взагалі на фронті хоч з/ пл платять а чоловік переймається що без роботи лишиться))
Забризкана водою• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Мій роботодавець це його друг, вони близько спілкуються. Ну я вже думала що с невозмутимым лицом казати що в мене 12/15 тисяч, а 23 то тобі почулось)))))
Скажіть якщо що друг перебільшив, я б так і сказала обіцяли одне а платять копійки)
Всюди влазю• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Говорить, что урезали это гиблое дело. Это прятать голову в песок. Тут надо сесть и проговорить все от а до я: Вот наши траты на месяц- вот каждый должен вносить. Ты согласен? Да - хорошо, нет- меня это не устривает. Тогда каждый сам по себе и я подвю на розвод и на алименты, забирай машину, в квартире остаюсь я с ребенком (возможен отказ от алиментов в обмен на часть квартиры тут надо посоветоваться с юристом).Я бы сделала так
Админко• 07 декабря 2023
Автор, консультуйтесь у адвоката, що ваше при розлученні вже зараз. Все к тому іде. Так було в нас.Я у декреті, і він перестав давати гроші на їжу. З часом-скандал, мій нервовий зрив з дитиною на руках і він пішов. Прийшлось свою хату здати і іти до мами. По сьогодні живу з нею в пеклі і думаю як швидше повернутись до свого житла. Але садочки закриті, ні на кого дитину 4р залишити от і живу відкладенним життям.
тяжкаялюдина
• 07 декабря 2023
Ответ дляIsa Dora
Автор то есть из 20 тысяч он вам только 4500 даёт?
Отправьте его на закупки , пусть сам покупает еду.
Кстати как с таким доходом он купил машины и плейстейшн? Не верится
Нет он даёт 7500, но теперь он говорит что это он отдаёт половину. Хотя пару месяцев назад в разговоре проскользнула цифра, намекающая на зарплату 18-22.
Гуляю босоніж• 07 декабря 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Покажіть йому трати на місяць, заведіть табличку ’дебіт-кредіт’, спокійно порахуйте, тільки цифри, і у форматі ’стільки на це, стільки на те’, з тебе 10 тис на місяць, і з мене 10, не хочеш 10, давай думати, які витрати зменшити - менше їсти? не плати комуналку? не купувати зимові чоботи дитині?
Як на мене, це шлях «в нікуди». Чувак, що скидає 4,5 тисячі на місяць на все не розуміє, що цього вистачить на тижневий закуп продуктів?
«Не купувати зимові чоботи дитині?» так, мила, не купувати, бо у нього ще з минулої зими є/ в секонді пошукай/ гноміки принесуть/ в кросівках походить
тяжкаялюдина
• 07 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Так я купила дитині зимові чоботи б/у, і одяг у нас (у мене з дитиною) здебільшого теж б/у, або в мене дуже старе. Я теж не розумію як доросла людина може пропонувати таку суму дружині.
Всюди влазю• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Он Вам предлагает то, на что Вы соглашаетесь. Ведь Вы же понимали, что машину он себе обновил, плейстейшен он тоже себе купил. Он давал 7,5 нормально ел, имел секс, в квартире чисто, проблем нет. Ага, попробую меньше- может прокатит....
Спасу мир• 07 декабря 2023
Ответ дляКашпо
А на що він відкладає? У нас так батько з сімʼї пішов. Зпочатку «загубив» гаманець, потім «обікрали», потім «загубив» золоті сережки які він якби купив на подарунок, зарплату «урізали»… а потім виявилось що є коханка і він собі на хату в Києві збирав. Не кажу що обовʼязково ваш випадок, але я б напряглась. У вас завжди таке розподілення бюджету було що дитину утримуєте виключно ви? Це ваша спільна дитина? Бо по тому що він виділяє на вас здається що не його
І мій батько так робив, молоко продавав найдорожче, і в нього купували, а мамі казав, то за пів ціни дав, то безплатно жінці з 4 дітьми, бо шкода..Потім тихо купив хату в іншому кінці райцентру і пішов туди жити, обікравши маму(кастрюлі, постіль ще щось повитягав ,багато.
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ дляНеробименінерви
Зачем вы ему говорите свою ЗП?
Похоже вы сделали лишнее вы сказали что ваша зп увеличилась, он продавал это и стал давать меньше, а вам свою и не говорит..
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Запоріжжя. У нас в більшості шкіл не проводять уроки під час тривог.
Кем вы работаете что успеваете и такую зп получать и с ребенком быть?
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Думаєте це кінець? Треба готуватися до розлучення?
Если ваш муж платит эквивалент алиментов + еда+коммуналка ваша и ребенка то ещё ниче.
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Ого. Дитина спільна. Він купив авто за 10 тис $, правда продав попередню за 8, класний комп, соні плейстейшн, правда 4, не останню. Відкладає для себе ))) Взагалі він мабуть думає що залишиться без роботи.
Это его синдром для вас, а про что на самом деле он думает вам неизвестно.
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Я згодна шо це в мене був заскок/дитячий садок. Чоловік не бере участь у лікуванні так як він же дає кошти, відкладай з них, каже в мене більше нема.
Похож на моего, сочувствую. У нас почти так как у вас только продукты он покупает, а моя зп 6 тыс грн. Даёт отдельно на ребенка 4аждыц месяц с зарплаты.
И ребенка уроки на мне поэтому я не могу сменить работу. Не буду успевать.
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
С вашими доходами только Плейстейшн покупать((
Ну муж не наигрался что непонятно.
Хорошо хоть машину в семью купил.
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
А сколько лет мужу и вам?
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ дляВсюди влазю
Вы знаете я наверно представляю как это все покупалось и рассказывадось я хожу в рваных трусах и все в семью..
Всюди влазю• 07 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
Ну муж не наигрался что непонятно.
Хорошо хоть машину в семью купил.
Он ее себе купил и свою опу возит. Автор пишет, что ей машину не дает
Спасу мир• 07 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Можна ще на 4 розміри більші взяти, щоб на 3 зими вистачило дитині..
тяжкаялюдина
• 07 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
А сколько лет мужу и вам?
Мне 34, мужу 38
Спасу мир• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Хай він сходе пару раз за продуктами, але з вами, щоб сказали, ой, порошок скінчився, олія, м´ясо треба купити, малому носки і колготи чи підштаники теплі, бо виріс... Ну і що там любить чоловік ще . І типу, ой, а вже півтори тисячі, це тільки сьогодні
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ дляВсюди влазю
Водить не даёт или возить по делам не возит тут непонятно.
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Мне 34, мужу 38
Попробуйте договориться чтобы давал больше денег. Не скандальное а именно объясните что это нужно. А то что вы в открытую сказали свою ЗП это конечно плохо, точнее хорошо что вы такая добрая, но мужчина воспользовался этим и будет манипулировать что у вас и так денег своих много . Вы то по идее зарабатываете одинаково? А на нем база и продукты и коммуналка плюс машина . А на вас что шмотки и кружки?
По идее у вас пополамщик. И он такой и раньше был то вы не заметили
тяжкаялюдина
• 07 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
Водить не даёт, по делам возит в выходной день. В будни если надо мотнуться быстренько с ребенком, тогда я на такси еду.
Спасу мир• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Мне 34, мужу 38
Я завжди проти розводів, але у Вашому випадку таки за. В мене знайома так жила, чоловік жив за її рахунок, бо за свої він казав, що оплачував квартиру (а квартира його батьків, і думаю,вони не брали з нього гроші), купував телефони постійно і одяг в адідасі, а їй казав, нащо тобі нове взуття, в тебе ж є дві пари (обидві з секонду).І дитина так само ходила. Як розійшлися, вона сказала, ого, моєї зарплати вистачає на новий одяг і мені, і сину, і на гарне харчування, ще й житло знімають.
В гости звали?• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Ну понимаете вы подерете машину ему ещё и ремонтировать. Оно ему не надо.
тяжкаялюдина
• 07 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
Он даёт 7.5, а хочет 4 тысячи давать. Чесно говоря мы едим больше чем на 7,5. , если от 7.5 отнять откладывание суммы на препарат для ребёнка 2.5тыс - выходит 5 тысяч. Мы едим больше чем на 5 тысяч. А что Вы имеете ввиду на нем база?
Престидижитатор• 07 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
а ваш муж настолько интеллигентный,что не может у близкого друга переспросить о вашей зп?))
тяжкаялюдина
• 07 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
Так, він так і каже.
тяжкаялюдина
• 07 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
Працювала бухгалтером, тепер робота зв´язана з оплатою труда. Але я нічого не вспіваю. Працюю в т.ч. вночі, і на вихідних. Дитина багато сидить в гаджетах.