Леди Г• 07 декабря 2023
Біженці з України вимагають європейців купувати гречку)
Якщо говорити про зернові та олійні культури, які складають основу вітчизняного експорту, то зібрано 22 мільйони тон пшениці, майже 6 мільйонів тон ячменю, до 30 мільйонів тон кукурудзи. Урожай ріпаку склав 4 мільйони тон, сої – 4,7, а соняшника – 13 мільйонів тон.
Для задоволення внутрішніх потреб Україні достатньо близько 20 мільйонів тон збіжжя.
Також отримано рекордний урожай гречки – близько 220 тисяч тон. Це практично вдвічі більше за річне споживання. Так що є навіть надлишок.
Зокрема, з’явився експорт гречки, якого раніше практично не було. Головна причина цього – наявність в Європі мільйонів наших біженців. Вони формують досить значний попит на гречку і поширюють культуру її споживання. Це примушує європейські мережі закуповувати цей продукт в Україні.
Джага-джага• 07 декабря 2023
Да, если с Украины не привожу, приходится тут покупать. Но она реально не вкусная. Пусть наша привозят
Намазюкана нішою• 07 декабря 2023
В Европе гречка для богатых если это не Польша. Откуда у беженцев деньги. Бред.
ЯспАкойнаЯ• 07 декабря 2023
Да покупаю гречку, раньше она тут по пол кило продавалась, теперь появились пачки по 3
Леди Г
• 07 декабря 2023
Ответ дляЗайченя
А раньше в рашке закупали?
Раніше вона не поширена була в ЄС,як спеціалізована їжа для хворих продавалася.
КвартираЧья• 07 декабря 2023
Я бы вообще не расстроилась, если бы гречки не было. Одна я ее не люблю?
Пліснявілий сир• 07 декабря 2023
Я в США купую українську гречку в двох магазинах: в італійському, і в польскому. І завжди полички з нашою гречкою сквірянкою пусті. Польска гречка стоїть завжди, а саме сквірянку гречку завжди розмітають - ідеальна гречка. Польску їсти неможливо. Ще продається наша гречка тм Жменька, теж класна. І поляки теж гречку поважають, тільки їх власну їсти мені не смачно.
ТебеОноНадось• 07 декабря 2023
Ответ дляКвартираЧья
Не одна, ещё я.
Леди Г
• 07 декабря 2023
Ответ дляКвартираЧья
В мене кума в Німеччині постійно страждає за гречкою)
Вона,дійсно, дорожча -2-3€ і лише в ’російських’ магазинах
Леди Г
• 07 декабря 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Ми в Британії теж брали в ’ польському’ магазині,але вона не смачна там.
Завжди приводжу з України пару пачок,як сувенір)))
Заліковий троль• 07 декабря 2023
Де би не був українець він шукає дві речі: сало та гречку))).
Раніше була в Реве завжди, а зараз полички постійно пусті))). Або одна/дві пачки. Є зелена, але вона в маленьких, дорога і не така смачна
Леди Г
• 07 декабря 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Скоро навезут украинской с нового урожая)
Идеальная оптимистка• 07 декабря 2023
Дома гречка, я так понимаю, не надоела? А то лично я видеть ее уже не могу после этих хомячьих запасов в состоянии стресса.
Зайченя• 07 декабря 2023
Ответ дляКвартираЧья
Я ее ни разу ни купила.
В Израиле в местных суперах, 4-5 видов гречки разных фирм. Плюс еще зеленая.
Я больше по макаронам
Тюрюнь_Тюнь• 07 декабря 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Польское все невкусное
Кнопкотиць• 07 декабря 2023
я и в Украине ее не ем
вот уж что что,а гречку точно бы за границей не искала
Точу ляси• 07 декабря 2023
Прям заставляют бедных европейцев наши беженцы гречку закупать? Или супермаркеты закупают гречку потому , что им это выгодно и есть спрос на этот продукт?
Майструю крила• 07 декабря 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Шукайте турецькі магазини, там є гречка. Я сама без гречки не можу, мій гарнір основний.
Khmelnichanka• 07 декабря 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Гречка є у вільному поодажу. Грошей на неї цілком вистачає всім бажаючим. Німеччина.
Капуста Маша• 07 декабря 2023
Ответ дляЗайченя
А раньше в рашке закупали?
Раньше она в европейских странах стояла только на полках для диетчиков в объемах 200-250 г и такая дохленькая светлая, что не было желания брать даже ту, что была. Ее просто не закупали
Як міряти?• 07 декабря 2023
Ответ дляДжага-джага
У Франції ми купували в еко відділі сиру гречку. 10 хвилин у духовці-і звичайнісінька, звична нам гречка ))
Намазюкана нішою• 07 декабря 2023
Ответ дляKhmelnichanka
В каррефурре 10 евро кило. Для меня дороговато будет.
Khmelnichanka• 07 декабря 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Дивно... В Кауфланді і Реве - значно дешевше.
Леди Г
• 07 декабря 2023
Ответ дляСтильна штучка
А еще сало нужно продавать беженцам.Что за гречка без сала?
Це буде наступний етап)