котопёс• Изменено 07 декабря 2023
Посоветуйте средство от запаха изо рта по утрам.
После пробуждения. Может, капсулы какие-то вечером принимать или зубную пасту особую использовать.
Викликаю на дебати• 08 декабря 2023
Ответ длякотопёс
У меня это давняя проблема.
Задумалась, может, это не у всех так и есть какие-то способы избавиться.
После сна у всех есть запах изо рта , поэтому зубная паста и щетка в помощь. Целовашек пробуждённых нимф как в кино не бывает.
котопёс
• 08 декабря 2023
Ответ дляРостки жимолости
У мене теж така проблема, але поки пломбу не ставила. Підкажіть, будь ласка, як давно Ви пломбували? Мені поки лікар наносив якийсь матеріал, для ущільнення, але на давно його не вистачає. Думаю теж пломбувати
Рік тому пломбувала. Допомогло, хоча спочатку ніби і не промбувала, чутливість була. Потім все нормально.
Я також довго не хотіла пломбувати, але шийка реагувала, щоб припинити цей дискомфорт, я наважилася.
котопёс
• 08 декабря 2023
Ответ дляБаррикадница
Тю, а хто сказав шо це боляче???)
Якось бачила на Ютубі, як роблять. Людина вчепилася в крісло і ледь не померла там від жаху та дискомфорту і мабуть болю.)