Брюльтик• 07 декабря 2023
Перед операцією
Планується операція під загальним наркозом. Лікар сказав напередодні ввечері очистити кішечник.
Ну я по бажанню не можу ж ходити. Ну і взагалі, я ходжу раз на три дні. Завжди. Ніколи послаблююче не приймала.
Знаю, що є свічки, що вставив і сходив. Але які і в якій дозі? Щоб не наробити гірше... Щоб утром не було конфузу.
Библиотекарь• 07 декабря 2023
Купить клизму одноразовую и сделать вечером ,еще и утром
Мне так врач говорил
Мне рекомендовал Енему
Мне так врач говорил
Мне рекомендовал Енему
Криниця щастя• 07 декабря 2023
Якщо хочете прямо напевне, то можна Мікролакс застосувати. Одна мікроклізма і через 15 хвилин сходите. Вони вже готові продаються, один тюбик на раз
Пишу каліграфічно• 07 декабря 2023
у мене було термінове кесарево. поки готували операційну, мені дали готову мікроклізму. 5 хвилин і готово, все пройшло добре.
Кусачая Я• 07 декабря 2023
Ще лікар мав попередити не пити і не їсти звечора.
У мене плановий КР був на 10 ранку.
Лікар сказав не їсти після 18 і не їсти і не пити після 21.
Операція пройшла легко.
У мене плановий КР був на 10 ранку.
Операція пройшла легко.
Показушница• 07 декабря 2023
Я пила 1 флакон ізі кліна (для колоно п´ю 2) перед операцією, бо знала, що добу буду лежати.
Кудряшка Сью• 07 декабря 2023
Ответ дляКусачая Я
У мене плановий КР був на 10 ранку.
Операція пройшла легко.
У мене плановий КР був на 10 ранку.
Операція пройшла легко.
Ого. Мені жовчний видаляли так не можна було їсти звечора ( але там говорили за скільки годин точно) а от пити можна було, тільки за 2 чи 3 години до операції вже не пити.