котопёс• Изменено 07 декабря 2023
Посоветуйте средство от запаха изо рта по утрам.
После пробуждения. Может, капсулы какие-то вечером принимать или зубную пасту особую использовать.
котопёс
• 07 декабря 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А какой сейчас пастой зубы чистите?
Биорипейр.
котопёс
• 07 декабря 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А какой сейчас пастой зубы чистите?
У меня это давняя проблема.
Задумалась, может, это не у всех так и есть какие-то способы избавиться.
Фізик-ядерщик заочно• 07 декабря 2023
Ответ длякотопёс
Биорипейр.
А с зубами все норм, нет проблемных воспаленных? С желудком все ок? Просто это часто проблема не именно ротовой полости
Липка-прилипка• 07 декабря 2023
Раджу ще користуватись зубною ниткою...але якщо все одно запах є, то перевітити жкт
котопёс
• 07 декабря 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Гастрит был, рефлюкс. Хронический панкреатит.
Зубы пролечены.
ЯНаПэПэ• 07 декабря 2023
Ответ длякотопёс
Зубы пролечены.
Ополаскиватель любой каждый день
котопёс
• 07 декабря 2023
А еще бывает, что запаха как такового утром после пробуждения нет, почистила зубы, но не завтракаю часа два. То запах появляется, несмотря на зубную пасту.
Анонім Перший• 07 декабря 2023
Ответ длякотопёс
Зубы пролечены.
Чистка кожні пів року?
Гравіцапа• 07 декабря 2023
Ответ длякотопёс
Биорипейр.
купіть ополаскувач Биорепейр в синій упаковці, а ще краще додати до всього іррігатор. Тоді взагалі будете фреш!
Додаю напруги• 07 декабря 2023
Ответ длякотопёс
ну тогда точно желудок, просыпаетесь - сразу воду пейте
Анонім Перший• 07 декабря 2023
У Vitis є спец лінійка від галітозу і ще треба спеціальний скребок для чистки язика
Фізик-ядерщик заочно• 07 декабря 2023
Ответ длякотопёс
Попробуйте японские средства, они повернуты на устранении запахов. Знаю про такие капсулы, но точно есть другие.
Я просто в группе японской косметики состояла, упоминали их. А больше я и не знаю чем помочь
котопёс
• 07 декабря 2023
Ответ дляАнонім Перший
Чистка кожні пів року?
На жаль, ні. Не наважусь на чистку, боюся болі. Жодного разу не була на чистці. тільки кожні 6 місяців з профілактичною метою ходжу до стоматолога, чи не потрібно лікувати карієс.
А чистка це боляче справді?
Гравіцапа• 07 декабря 2023
Ответ длякотопёс
А чистка це боляче справді?
взагалі не боляче
Гравіцапа• 07 декабря 2023
Ответ длякотопёс
А чистка це боляче справді?
може то камінь зубний у вас пахне?
Анонім Перший• 07 декабря 2023
Ответ длякотопёс
А чистка це боляче справді?
Ідіть до Інни в Сандору, забудете про всі свої проблеми і страхи)) і ще є на розетці звукова щітка недорога, це кайф! Як вонючка зі стажем говорю)))
Ростки жимолости• 07 декабря 2023
Ответ дляГравіцапа
взагалі не боляче
Мені боляче, не сильно, звістно, але дуже неприятно я деяких місцях
Гравіцапа• 07 декабря 2023
Ответ дляРостки жимолости
може на шийці зубів бути десь чуттєво, але заради чистих зубів можна трішки потерпіти
котопёс
• 07 декабря 2023
Ответ дляАнонім Перший
Дякую. Вона гігієніст?
Не бачу на сайті її.
Це клініка на Козицького?
Не бачу на сайті її.
Це клініка на Козицького?
Ростки жимолости• 07 декабря 2023
Ответ дляГравіцапа
Так, ще на передніх зубах боляче, в мене чутливі зуби, тонка емаль
котопёс
• 07 декабря 2023
Ответ дляГравіцапа
О, у меня проблема з шийкою двох зубів(. Вже і пломбували навіть. Але видно трохи знову опустилося.
Думаю, буде нестерпний біль, якщо пройдуться по тих місцях.
А увесь рот же не обезболиш
Ростки жимолости• 07 декабря 2023
Ответ длякотопёс
А увесь рот же не обезболиш
У мене теж така проблема, але поки пломбу не ставила. Підкажіть, будь ласка, як давно Ви пломбували? Мені поки лікар наносив якийсь матеріал, для ущільнення, але на давно його не вистачає. Думаю теж пломбувати
Царевна в уггах• 07 декабря 2023
Комаровский видео недавно выпустил на эту тему. Если коротко - от нехватки воды за ночь бактерии размножаются и дают запах.
Анонім Перший• 07 декабря 2023
Ответ длякотопёс
Дякую. Вона гігієніст?
Не бачу на сайті її.
Це клініка на Козицького?
Не бачу на сайті її.
Це клініка на Козицького?
Так. Вона супер лікує і чистить. І консультує, комплексний підхід. Я була в багатьох, вона найкраща у моєму досвіді і вирішила мої складні питання. Якщо будете записуватися, просто скажіть, що хочете консультацію і чистку, а там побачите.
Баррикадница• 07 декабря 2023
Ответ длякотопёс
А чистка це боляче справді?
Тю, а хто сказав шо це боляче???)