Русланка з гілки• 07 декабря 2023
Порадьте дитячі іграшки для дитини 2 років дівчинка
Пропонуйте будь -які класні))
Пи Пи Пилюля• 07 декабря 2023
та купа всього. іграшкова кухня, іграшкова тележка доктора, толокар ( в моєї був мотоцикл), будинок для ляльок, набори плей до ( в нас була фабрика морозива), собачка на повідку музична, магнітний планшет ну і так далі
вкрации• 07 декабря 2023
У мене донечці от в понеділок 2 роки. Дуже любить малювати, тому замовила їй двосторонній дитячий мольберт. Також дитячу кухню, подивимось, чи зайде, бо на справжній кухні любить поратися) кухні є на різний бюджет. Взагалі полюбляє рольові ігри, робити мені зачіски, тому може на новий рік буде набір парикмахера. Любить безмежно цуценят, тому дивилась їй такого у сумці. Але це все з огляду на вподобання моєї доньки.
Папобус• 07 декабря 2023
не поверите, купила машинки и трек, она любит у нас машинки гонять, вот трек купили, папа обрадовался этой игрухе, в детстве не наигрался.