КликОЛЬКА• 07 декабря 2023
Підкажіть будь ласка - реклама ФБ.Можна таргетуватися на благодійні організації?
Якщо знаєте і не складно - підкажіть будь ласка, можна в ФБ таргетуватися на аудиторію якось пов´язану з благодійними організаціями?
Якщо так - а як їх шукати?
Success2013• 07 декабря 2023
Оффер пишите на крео,можно борзый и жёсткий,но креос надо зашифровать.По интересам походить,но вряд ли сработает.
КликОЛЬКА
• 08 декабря 2023
Ответ дляSuccess2013
офер-то напишемо, але ж треба тарегтуватися не на всіх