ZhukOlena• 07 декабря 2023

☄️ У США залишилися кілька тижнів і ресурси на допомогу Україні закінчаться

"США не можуть дати Україні будь-які гарантії щодо подальшої допомоги у світлі позиції Конгресу, - координатор Ради нацбезпеки Джон Кірбі"
Ваші думки, пані та панове. Що буде далі і нащо нам та мобілізація живої сили без зброї?
Teonaa• 07 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Вважаю, що ні, нам не ’жопа’. І ми не програємо. Хоч звичайно допомога США це пріоритет для нас. Але і кожен повинен зробити свій вагомий внесок для нашої перемоги.Нам потрібно згуртуватися, зібратися, роздуплитися. Згадати, що війна тут, а не там. І не розслаблятися. Але і не впадати в істерику. Все буде ок. Вірю всім серцем.
Шо гуртуватися
Те, що нам треба - НЕ продається. Тут гуртуйся не гуртуйся, не допоможе

Oksiz• 07 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Так, провалилося. Ідіть в Генштаб, бо сам Залужний провів 14 рольових ігор зі всіма можливими варіантами подій на полі бою, але, на жаль, через міцні мінування і оборонні лінії нічого не вийшло. А у вас все взагалі прогнозовано. Стратег кідстафофський.
Удалено администрацией...
Клементина• 07 декабря 2023
Я впевнена, що гроші виділять.
Трохи пізніше
Вибори в Америці. Можуть же вони і щось всередині Америки якісь справи вирішувати, а не тільки про нас думати.
Бізешка• 07 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А є альтернатива? Ну вперед, давайте складемо лапки. Зустрічатимемо ваньок ц себе в хаті.
Удалено администрацией...
KrupinkaSs• 07 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Просити, самим виробляти. Думати, яку альтернативу «зброю» можемо задіяти.
Поки що з альтернативної зброї у нас тільки люди.
lilu1990• 07 декабря 2023
Хай Кірбі ще більше ниє. Республіканці знайшли болючу точку і давлять, щоб не проср*ть свій електорат. А Кірбі ниє і ниє.
Стрекоза любви• 07 декабря 2023
Ответ дляСhanelKa
Ну так.
Але ж Ви знаєте що з усіх військових виробництв відкати збирає Єрмак ? Це ж не секрет ?
Чи ще не можна про то розповідати ?
В мене немає доказів. Думаю, у вас теж. А так це просто мудозвонство.
Oksiz• 07 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Ви розумієте наскільки мізерна кількість зброї у нас зараз виробляється? А скільки часу потрібно для виготовлення, щоб покрити всі потреби фронту? Це не місяціі, а роки, та от за ті роки, чи буде у нас ще кому воювати?
И? Кто лекарь что у нас нет оружия? Почему экономика не на военных рельсах? Почему на все деньги не покупают оружие? Чего сидят и ждут когда дадут? А что со всеми теми деньгами что текут сейчас с Запада рекой?
D.Elena• 07 декабря 2023
Ответ дляКлементина
Я впевнена, що гроші виділять.
Трохи пізніше
Выборы в сша чуть меньше, чем через год
Пізніше - це коли?

Стрекоза любви• 07 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Шо гуртуватися
Дрона купіть. Не продається… Аби тільки говорити!? Не засмучуйте мене.
Teonaa• 07 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Взагалі нічого не вийшло? Ноль????
Oksiz• 07 декабря 2023
Ответ дляmymoly
Тогда им надоело кормить коррупцию Израиля.
Удалено администрацией...
Oksiz• 07 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Нет альтернатив, просто никак не прозреют
Pole• 07 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Нам дронів, за словами Стерненка, необхідно 10 тис. На день.
Тут не люди повинні купувати, а виробництво працювати нон-стоп, щоб забезпечити необхідну кількість.
Teonaa• 07 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Ну так поясніть мені, чому зараз НАМ не вигідна та срана заморозка?!
Стрекоза любви• 07 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Удалено администрацией...
СhanelKa• 07 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Докази будуть колись у суді
Бажано, в міжнародному
А в мене факти. До судів зрадників ще дожити треба
Oksiz• 07 декабря 2023
Ответ дляStar39
Без американской помощи проблемы с соцвыплатами в Украине могут возникнуть уже в январе, заявила глава бюджетного комитета Рады Роксолана Подласа.

’Без помощи США уже в январе у нас могут возникнуть определенные сложности с расходами в социальной и гуманитарной сферах’, - сказала она в комментарии Forbes.

Дефицит в первый месяц 2024 года может составить 20 млрд грн, говорит источник издания в «Слуге народа».

Общий дефицит бюджета на 2024 год – 1,57 трлн. грн. Их планируют привлекать на внешнем и внутреннем рынках.

Худший сценарий, который допускает источник издания в Кабмине, - снова печатать гривну, что приведет к росту инфляции и девальвации.
Ой да, заходят миллиарды долларов, а не хватает миллиарда гривен... где то с математикой не очень
Teonaa• 07 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ні
Но дрони то не дальні ракети
Хіба це наступальна зброя?

Стрекоза любви• 07 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Взагалі нічого не вийшло? Ноль????
Ні, не вийшло те, що планувалося. В тому темпі і обʼємах.
Бізешка• 07 декабря 2023
Ответ дляOksiz
Так, в тому і проблема, що за 10 років війни не виготовили нічого, а зараз або переставати красти, ставити ялинки і всяку фігню, купувати зброю і ставити все на військові рейси, або до ’царя’ мирний підписувати
Стрекоза любви• 07 декабря 2023
Ответ дляPole
Я погоджуюсь. Почитайте уважно, це відводь на коментар, що нічого купити не можна.
Манула• 07 декабря 2023
Республіканці «зламали систему», — речниця Білого дому Карін Жан-П´єр прокоментувала вчорашнє рішення Сенату заблокувати розгляд допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню.

’Підходи опонентів нинішньої адміністрації до переговорів про політику у сфері охорони кордону відбуваються несумлінно, вони не намагаються знайти рішення.
Президент хоче знайти рішення і президент говорить про це’, — наголосила Жан-П´єр.
https://t.me/znua_live/124402
5thelement• 07 декабря 2023
Вы видели как гребут ? Вся лента тг каналов , забита как тцк людей хватают , видимо думают , что если больше людей набрать , то и без оружия справятся .
Нет слов .
Особенно вспоминая слова Байдена - США будет поддерживать Украину , сколько бы не длилась война .
Видимо теперь исключительно озабоченностью будут
KrupinkaSs• 07 декабря 2023
Ответ дляOksiz
А вы думаете,что миллиарды в кеше заходят?
Стрекоза любви• 07 декабря 2023
Ответ дляСhanelKa
Докази будуть колись у суді
Бажано, в міжнародному
Ви хоч знаєте, що таке визначення «факту» у правовому полі? Яке підґрунтя воно має!? Бачу, що ні.
Бізешка• 07 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Ні, ну я просто дійсно не розумію, як на такому великому фронті воювати без зброї майже, це ж тисячі набоїв в день, сотні гранат, міномети, а арта? А дрони?
Oksiz• 07 декабря 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Нет, в фантиках конечно электронные деньги - уже не деньги? Чего на них не закупается оружие? Почему люди собирают на обмунжирование, машины на фронт? Где отчет для нас всех как расходуются эти деньги до копейки? ???
5thelement• 07 декабря 2023
Ответ дляOksiz
Панове, а где наши военные заводы за 2 года? Дороги построили, плитку положили, барабаны закупили? тут что реально люди думали, что эта ярмарка невиданной щедрости будет длиться вечно?
В сша тоже об этом спрашивали у наших властей , ответа у них нет .
Тупо на рашу работают
РыжаяЛиса• 07 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Один дрон чем-то поможет?