Домашня Зюзя• 08 декабря 2023
Кашель у сына 3 года
Очень сильно кашляет, кашель сухой. Прям не может спать.
Чем ему можно помочь сейчас, чтобы поспал хоть нормально?
Стрекоза любви• 08 декабря 2023
А нежить є? Якщо слиз стікає по стінці, то можна щось симптоматичне.Судиннозвужуючі краплі. Протинабрякові препарати.
Якщо бронхіт - то вологе повітря.
Домашня Зюзя
• 08 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Якщо бронхіт - то вологе повітря.
Нет соплей, температуры тоже нет
Natal_ka91• 08 декабря 2023
Слідкуйте за вологістю повітря, та вночі уважно щоб ларингоспазм не був. Моєму допомагало трошки вище подушка, тепле молоко та взагалі тепле пиття, антигістамінні на ніч, льодяники які обволікають горло, типу ісла-мос (але я не впевнена що 3-річній дитині можна льодяники). Ніяких спреїв. На всякий випадок ректодельт свічки завжди були.
Пиу!Пиу!• 08 декабря 2023
Я теплую воду даю попить и окно открываю на проветривание,становится легче.
Мальдивирую• 08 декабря 2023
Но-шпа, антиалергічні на ніч, вода тепла Боржомі/Лужанська, масло какао у роті потримати