Honeymoon20• 08 декабря 2023

Когда закончится война?

Результат:
вже голосів: 1276
329 (25.78%) Через год
283 (22.18%) Через пять лет
273 (21.39%) Весной
233 (18.26%) Через десять лет
158 (12.38%) Летом
tetnes• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
Согласна . Но там власть имущие любят свою страну и работают на нее , наши работают на свой карман и сваливают . Их дети служат , воюют и погибают в Газе , наши все зарубежом ( включая великовозрастных деток данилова и прочих которые вещают « а почему укр-цы боятся мобилизации «. Пропасть между нами .
Дочка ректора
https://nuph.edu.ua/vichna-pam-jat-i-slava-vladisl...
liss• 08 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Удалено администрацией...
tetnes• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
Тоже детка.
tetnes• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
О погибших тоже пошутим?
https://www.rbc.ua/ukr/styler/skilki-deputativ-zah...
L-i-s-a-92af• 08 декабря 2023
Ответ дляСветлана777
А где наши силы?У нас армия 700 тыс, в которой числяться все больные,хромые и инвалиды,которые не могут списаться. даже на влк люди не могут попасть,начальство рапорт заворачивает......
А в рашке читали последние новости?Они увеличивают армию до 2 миллионов!Могут себе позволить! А наших мужчин на улице и в магазинах ловят и в бус запихивают!
Чего ж так слабо-то про 2млн,а не 10 млн?
И главное ЗСУ точно знаете,что 700тыс
L-i-s-a-92af• 08 декабря 2023
Ответ дляПавела
Світ мав шанс побороти це зло, чи хоча б покарати. Така безпрецедентна підтримка і розголос. Але це все зійшло на 0, бо потрібно було діяти рішуче і одразу. У такому випадку до кінця 2022 року могла б бути зовсім інша картина
Згодна
liss• 08 декабря 2023
Ответ дляtetnes
Тоже детка.
🤦‍♀️.. ректора относятся к деятелям государства?
где сын муж той которая всех мобилизироваться приглашала и удивлялась что все боятся .. ?
Дева Мария• 08 декабря 2023
Ответ дляksusha1155
Військові кажуть, що кінця краю не видно.. ато було 8 років, війна довше.. тримаймося.
За чей счет ?
antoninalav• 08 декабря 2023
Ответ дляElenaMari
Когда с нашей стороны некому воевать будет, Европа своих людей не даст, наши уедут или убьют, останутся женщины, на улицах уже не кого отлавливать будет, на оружие бабло отобьют, правительство наше свалит быстро и война закончится
Не закінчиться. Україна програє в такому випадку
Светлана777• 08 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
И главное ЗСУ точно знаете,что 700тыс
Это общедоступная информация,не я придумала
L-i-s-a-92af• 08 декабря 2023
Ответ дляКузякин
Та такие везде есть. И в Харькове тоже
Хто-хто,а харків´яни особисто бачили,що по ним стріляє не ’ корумповпний український уряд’,а палко ними шанований ’ братній російський народ’.
liss• 08 декабря 2023
Ответ дляtetnes
О погибших тоже пошутим?
Разрешено к публикации: Галь Айзенкот, сын бывшего начальника Генштаба АОИ и депутата Гади Айзенкота, погиб в бою в секторе Газа.

יהי זכרו ברוך
Шутите ..
не вижу сыновей начальников генштабов
покажите
L-i-s-a-92af• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 08 декабря 2023
Ответ дляСветлана777
Общедоступная где,в ваших методичках?
Давайте ссылки на этот бред про 2млн и 700тыс
ksusha1155• 08 декабря 2023
Ответ дляДева Мария
За чей счет ?
Хз, сама не розумію. Спонсорів по ходу
liss• 08 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Так я отцу военному говорила спасибо тебе никто не скажет !
Зарубежом лучше бы было помнить « якого народу ми діти «
Teonaa• 08 декабря 2023
Ответ дляПавела
Чомусь мені здається, що розмови ведуться постійно. Можливо помиляюсь
А взагалі - треба ж якось людей лякать) особливо ТГ-каналам різним. І от навіть даному ресурсу)
Якось же воно буде, не виріжуть ж у ю країну, і до себе по європах в іх не заберуть. І пуйло не помре, це вже тоже всі поняли. І санкціі не подвють, на іран подивіться. Під санкціями, а озброєний як чорт. Могли б з тими дєнжищами у ірана куплять і куплять. Яка йому різниця кому продавать
L-i-s-a-92af• 08 декабря 2023
Ответ дляliss

יהי זכרו ברוך
Шутите ..
не вижу сыновей начальников генштабов
покажите
У боях на Донеччині загинув 21-річний нацгвардієць, командир розвідувального взводу Костянтин Ковтун із міста Ніжин Чернігівської області.
Про втрату сповістили в Ніжинській міській раді.

Костянтин – син голови Ніжинської районної державної (військової) адміністрації Григорія Ковтуна.

27 вересня 2023 року єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній звершив у Свято-Миколаївському храмі ПЦУ міста Ніжина чин похорону загиблого воїна Костянтина Ковтуна.
Костянтин Ковтун народився 6 червня 2002 року, мав молодше офіцерське звання “лейтенант”. Він служив у штурмовій бригаді “Буревій” Національної гвардії України. На війні був командиром розвідувального взводу одного з батальйонів особливого призначення бригади.
Teonaa• 08 декабря 2023
Ответ дляЕленнн
На жаль,це мало хто розуміє.
Після 14 вже можна було читати про те,що творять рашики ,і думати, що якщо їх не здержувать,то буде велика біда усім.
Але комусь потрібно було розказать, шо раша також люди, і просто потрібно відвести війська та перестать стрілять, і буде мир. А то дехто наживається. Тих, хто говорив про війну - просто тупо назвали ’партією війни’. і все,машина запрацювала....
Зараз все пішло в драбадан, воєнні дії в геометричній прогрессії, і кінця-краю не видно. Оцих ’дехто’- стала тьма.. Мобілізація буде дроконівська, - так як втрати потрібно поповнювати, бо хоч кількість загиблих і засекречена, але на пусті місця в строю будуть брати нових бійців. І ті,хто воюють з початку війни -їх також потрібно міняти. У нас такі мільярдні допомоги вливались -то могли контрактників набрати, але знову ж ’дехто’ .Так само і по виготовленні своєї зброї..
. Люди на гражданці останні копійки підраховують..,і з жахом дивляться на результат своєї галочки.

Я не бачу як можна закінчити війну з гарним результатом..Потрібно якесь чудо, щоб хтось з гарним дипломатичним талантом зміг з усього цього хоч якось вирулити, куди нас завела наша країна, перетворившись на офіс простих рішень.
.
Боюсь,легко не буде. Буде тяжко .але за це все попереджували усіх... от тепер і вигрібаємо як можемо. Ось вже прогнози,що це на роки. І да, без зарубіжної допомоги долар буде не 40,а 400,бо включать станок...
і здається оте ’хуженєбудєт’ -оце все воно і є.
Можете мені підказати - що ми так відстоюємо тут?) просто щоб нас не вбили фізично? Я просто у світлі всіх подій усередині, не маю розуміння вже, що люди так відстоюють;(
tetnes• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
Кого подразумеваете под деятелями?
Вот олигарх, кстати в вашу копилку про олигархи не воюют

liss• 08 декабря 2023
Ответ дляtetnes
Кого подразумеваете под деятелями?

https://youtu.be/jE8a5jb0Vj8?si=ao3W_jeBol1yCXpI
Точно все олигархи воюют в Украине мы вас услышали ))
Спасибо за ваш труд !
liss• 08 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af

Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
tetnes• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
Спасибо за ваш труд !
Удалено администрацией...
v_o_l_n_a• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
Скоро , что то на мировой арене всем все поднадоело, будут склонять к какому то завершению. Да и все бойцы кто хотел на фронте , остальные не хотят воевать , отлов не желающих , не приведет ни к чему хорошему .
Меня пугает другое , что после завершения всего , восстановление будет за счет наших налогов и мы откатимся назад по всем показателям на лет 20 от всех ((( Итак не сильно процветали .. а сейчас соссия потоптала нас как могла (((
надо признать, что наше поколение, ну я про себя 45 лет + -, нормально в этой стране жить уже не будет
L-i-s-a-92af• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
Андрій Білецький - депутат ВР восьмого скликання,зараз командир 3 окремої штурмової бригади, засновник Азова
Командує Українською добровольчою армієюта екслідер «Правого сектора» Дмитро Ярош
Лідер «Свободи» Олег Тягнибок служить у Збройних силах України. Він пішов до війська добровільно у перші дні повномасштабного вторгнення Росії. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів колишній народний депутат, лейтенант Андрій Іллєнко. Брат Олега Тягнибока, Андрій, також долучився до лав ЗСУ.
«Ще колишній народний депутат Юрій Сиротюк служить у 5-му окремому штурмовому полку Збройних сил. Служить також Олег Кайда, колишній нардеп, голова Тернопільської обласної ради. Колишній народний депутат Олег Осуховський служить. У бою під Києвом, у Мощині, у перші дні повномасштабної війни загинув наш колишній народний депутат Олександр Марченко. Він був у поважному віці, але приєднався до 72-ї бригади та під час оборони столиці загинув», – розповів екснардеп.
Андрій Іллєнко, котрий спершу був у лавах добровольчого підрозділу територіальної громади Києва, а нині – у складі Четвертої бригади Нацгвардії, розповів: із ним служить чимало народних обранців.
«Командир нашого батальйону Петро Кузик був депутатом Київської міськради, ще двоє колишніх депутатів столичної міськради у нас служать: Володимир Бохняк і Денис Попов. У нас у батальйоні скоро вже свій депутатський взвод сформується», – поділився військовий
Ольга-f5e3• 08 декабря 2023
Ответ дляValentina shop2020
Америка помощь прекращает,вот прочитала
Киньте ссылку
liss• 08 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
liss• 08 декабря 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
Это факт ((
liss• 08 декабря 2023
Ответ дляtetnes
Удалено администрацией...