Результат:
вже голосів:
329 (25.78%)
Через год
283 (22.18%)
Через пять лет
273 (21.39%)
Весной
233 (18.26%)
Через десять лет
158 (12.38%)
Летом
Ответ дляantoninalav
Ви не праві. Не Україна винна у війні. Кацапстан. А ми обороняємось і взагалі… і сумно від таких думок українців бо в головах досі «нєвсьотакадназначна» і « хайлучшєкацап»…
Не вам оцінювати, права я чи ні. Так, кацапстан напав, вину його ніхто не заперечує, але народ не сліпий і бачить, що за ці два роки у нас робиться і чи пришвидшує це перемогу чині.
Де мобілізація усієї економіки, де мобілізацію не Петра та Степана з села, а усіх блатних, усіх держслужбовців,які проїдають державний хліб і продавлюють стільці у кабінетах?
antoninalav• 08 декабря 2023
Ответ дляnatapril
Корупція біда
Але в першому повідомленні пишите, що коли кишені набʼють і коли закінчаться люди. То як? Виходить, що наші при владі збагачуються і насильно відсилають боротися. І якщо це все скінчиться то що? За вашою логікою? Кінець війни чи як?
ksusha1155• 08 декабря 2023
Військові кажуть, що кінця краю не видно.. ато було 8 років, війна довше.. тримаймося.
Ответ дляantoninalav
Корупція біда
Чи як.
antoninalav• 08 декабря 2023
Ответ дляnatapril
Чи як.
Ну, то треба було здатися відразу. Для чого ж стільки неймовірних людей загинуло?
Якщо не буде техніки, підтримки ззовні і закінчаться людські ресурси - війна не закінчиться, ми програємо, а кацапи підуть далі. І все всесвітнє терористичне кодло побачить, що так можна і нічого за це не буде… трохи інших масштабів будуть бойові дії.
Ответ дляantoninalav
Кацапи ніколи не полізуть на Нато, вони не самогубці. Один залп Томагавків - і рашки нема. Вони ведуть гібридну війну з заходом на нашій території. Тільки замість заходу гинуть наші люди.
класс123-7dcf• 08 декабря 2023
Думаю ровно через год выборы у американцев, если президентом будет республиканец, то и война закончится, так как нам не будут помогать. У росии останется то, что она завоевала, у нас -то что мы смогли отвоевать, будет демилитаризированная зона.
Ответ дляnatapril
Та не преувеличивайте значимость НАТО, насмотрелись уже. Что там НАТО чирикает, когда кацапские осколки на территорию стран, членов НАТО залетают ? Или самолёты раши ’случайно’ в их воздушное пространство залетают? НАТО, да и весь мир, молча сожрали 2008, 2014, 2015 ( бомбежки Сирии), молча позволив раше делать то, что она сейчас делает. НАТО было хорошо Югославию безответную бомбить, а вот с рашей сразу возникли трудности.
Ответ дляMs. Wonka
Крым был наживкой. Вы не поняли до сих пор????
Ответ длякласс123-7dcf
+++
И вечное ожидание, что твари нападут снова. В НАТО не примут, восстановление займет десятилетия, снова не будет денег на ВСУ, а орда за поребриком будет ждать своего часа.
класс123-7dcf• 08 декабря 2023
Ответ дляMs. Wonka
+++
Ну можна понадеятся, что будущее правительство будет грамотно распределять деньги и строить крепкую оборону.
antoninalav• 08 декабря 2023
Ответ дляnatapril
То якби треба щоб людей на війну не посилати і хай собі дійдуть там до Польщі, бульбашів? Засядуть і будемо кацапстаном?
А взагалі самі кацапи то розповідають своїм, що це війна з НАТО і що якщо, що треба іти до кінця бо те НАТО буде в мацквє. Священний долг защітіть родіну, какби) дійдуть до Польщі то вже магучій народ нє счєсть і нє остановіть. А мозков то в кацапского народа нєту. дальше в бой.
А нас шкода. Бо кінця і краю нема тому усьому. І вибору в України нема, лише боронитися і захищатися. Мрію щоб летіли бомби на росію…
А у вас якась не логічна логіка)
П.С. Кацапки с рукаліцом тут на місці)
А у вас якась не логічна логіка)
П.С. Кацапки с рукаліцом тут на місці)
Ответ дляantoninalav
А у вас якась не логічна логіка)
П.С. Кацапки с рукаліцом тут на місці)
А у вас якась не логічна логіка)
П.С. Кацапки с рукаліцом тут на місці)
Та не треба їм ні Польща, ні за Польщею. Їм потрібна буферна зона у вигляді України і контроль Чорного моря, бо Європа має плани брати газ із середньої Азії , а рашка цього не може допустити.
Ответ дляantoninalav
А у вас якась не логічна логіка)
П.С. Кацапки с рукаліцом тут на місці)
А у вас якась не логічна логіка)
П.С. Кацапки с рукаліцом тут на місці)
Крім марахвону дивитесь щось?
Ответ дляantoninalav
І вже Буча буде по всій країні.
Скоро , что то на мировой арене всем все поднадоело, будут склонять к какому то завершению. Да и все бойцы кто хотел на фронте , остальные не хотят воевать , отлов не желающих , не приведет ни к чему хорошему .
Меня пугает другое , что после завершения всего , восстановление будет за счет наших налогов и мы откатимся назад по всем показателям на лет 20 от всех ((( Итак не сильно процветали .. а сейчас соссия потоптала нас как могла (((
antoninalav• 08 декабря 2023
Ответ дляnatapril
Крім марахвону дивитесь щось?
Жодного разу не бачила. Ви так і не відповіли, що ж робити?
Бо Ви стверджуєте, що наші наживаються і постійно відправляють людей. Хто ж винен, що війна так довго і не закінчується? А коли кінець Ви відповіли в першому дописі.
Ответ дляantoninalav
Ми не можемо перемогти росію. Хіба що чудо якесь там відбудеться, але шанси на це наближаються до нуля. Рано чи пізно якесь та й перемир´я має бути. Тоді у багатьох виникне питання для чого. Вже зараз це питання висить у повітрі. Світ несправедливий і сила перемагає, навіть, якщо це зло.
Ответ дляliss
Ні рашці, ні Європі не потрібна сильна Україна. Ми їм усім конкуренти.
Якщо хочемо вижити, треба спиратись на себе,свої технології,як Ізраїль.
Ответ дляantoninalav
Вибачте, мені важко з вами будувати конструктивний діалог.
irina 2709• 08 декабря 2023
Ответ дляBe.queen.Shop
Мені тут сказали навесні 2025(
А мені не тут, але влітку 2025
Ответ дляnatapril
Согласна . Но там власть имущие любят свою страну и работают на нее , наши работают на свой карман и сваливают . Их дети служат , воюют и погибают в Газе , наши все зарубежом ( включая великовозрастных деток данилова и прочих которые вещают « а почему укр-цы боятся мобилизации «. Пропасть между нами .