Honeymoon20• 08 декабря 2023

Когда закончится война?

Результат:
вже голосів: 1276
329 (25.78%) Через год
283 (22.18%) Через пять лет
273 (21.39%) Весной
233 (18.26%) Через десять лет
158 (12.38%) Летом
ПЛЮС-МИНУС• 08 декабря 2023
Ответ дляHoneymoon20
Нет сил уже
15 месяцев муж там. мы уже привыкли жить без него. какой-то беспросвет
natapril• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
Согласна . Но там власть имущие любят свою страну и работают на нее , наши работают на свой карман и сваливают . Их дети служат , воюют и погибают в Газе , наши все зарубежом ( включая великовозрастных деток данилова и прочих которые вещают « а почему укр-цы боятся мобилизации «. Пропасть между нами .
Ментально да, пропасть. Я о технической стороне вопроса.
Teonaa• 08 декабря 2023
Ответ дляNatal_ka91
Навесні можуть змусити сісти за стіл перемовин(( На жаль, не нам вирішувати, а тим кому все-одно на втрачені людські життя. На фоні не дуже радісних новин з США настрій дійсно песимістичний, але все може змінитися в будь-який момент.
Можете тоді роз‘яснити от що:
Якщо нас «посадять» за стіл, і пофіг що ми хочемо чи не хочемо, тоді навіщо ж чекати щось, чому не зараз переговорюваться? Як разу світі припинення допомоги от. Є привід посадити ж як раз.
natapril• 08 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Можете тоді роз‘яснити от що:
Поки у нас є сили і резерви молотити рашаків (вже в обороні) переговорів не буде.
Павела• 08 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Можете тоді роз‘яснити от що:
Можливо посадать, можливо наші впираються, можливо всім вигідна така довга війна, їм же пох... скільки українців загине, стануть інвалідами, що від нас залишаться одні руїни, що половина будуть жити у злиднях....
Teonaa• 08 декабря 2023
Ответ дляnatapril
Тож немає - ніс сил, ні резервів
Светлана777• 08 декабря 2023
Ответ дляnatapril
А где наши силы?У нас армия 700 тыс, в которой числяться все больные,хромые и инвалиды,которые не могут списаться. даже на влк люди не могут попасть,начальство рапорт заворачивает......
А в рашке читали последние новости?Они увеличивают армию до 2 миллионов!Могут себе позволить! А наших мужчин на улице и в магазинах ловят и в бус запихивают!
Павела• 08 декабря 2023
Світ мав шанс побороти це зло, чи хоча б покарати. Така безпрецедентна підтримка і розголос. Але це все зійшло на 0, бо потрібно було діяти рішуче і одразу. У такому випадку до кінця 2022 року могла б бути зовсім інша картина
класс123-7dcf• 08 декабря 2023
Ответ дляПавела
Никто не хочет 3 мировой и ядерной войны.
Павела• 08 декабря 2023
Ответ длякласс123-7dcf
Ну тоді для чого це лукавство про підтримку України? Не обіцяли б підтримати у всьому, то переговори відбулись би ще у березні 2022. Але обіцяти - не значить одружитись. Світ жорстокий, ми свій шанс профукали ще у 90х.
класс123-7dcf• 08 декабря 2023
Ответ дляПавела
ну если бы наши ещё и деньги не разворовывали ,а оборону строили
Павела• 08 декабря 2023
Ответ длякласс123-7dcf
Це також. Але кацапи напали, бо знали, що не будуть покарані. Можливо на такий опір не очікували, але все ж. Ми слабка держава
liss• 08 декабря 2023
Ответ дляnatapril
По технической мы еще камнями добываем огонь по сравнению с ними
Teonaa• 08 декабря 2023
Ответ дляПавела
Ну так нам не має ж пофіг бути. Чого чекать. Ми поняли що допомога та була «аби не загнуться», а не для перемоги. Зараз і тої не буде. Нам має бути все ясно. Взяли і перемовилися б уже. Хоч подивились би що пуйло каже
Mede• 08 декабря 2023
Ответ дляantoninalav
Ви не праві. Не Україна винна у війні. Кацапстан. А ми обороняємось і взагалі… і сумно від таких думок українців бо в головах досі «нєвсьотакадназначна» і « хайлучшєкацап»…
Україна не винна, винні українці, які обрали чинного президента. І я теж, якщо що, бо віддала за нього свій голос
СвітланкаОК• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
Скоро , что то на мировой арене всем все поднадоело, будут склонять к какому то завершению. Да и все бойцы кто хотел на фронте , остальные не хотят воевать , отлов не желающих , не приведет ни к чему хорошему .
Меня пугает другое , что после завершения всего , восстановление будет за счет наших налогов и мы откатимся назад по всем показателям на лет 20 от всех ((( Итак не сильно процветали .. а сейчас соссия потоптала нас как могла (((
Як ви собі уявляєте цей відкат назад? В чому він має бути виражений?
ludmila905• 08 декабря 2023
Ответ дляMede
Ага,точно🫣Президент може все сам змінити.
СвітланкаОК• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
І діток порошенка
ЛераС• 08 декабря 2023
Знаю точно, що колись ця клята війна таки скінчиться
СвітланкаОК• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
Нічого подібного.
Павела• 08 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Чомусь мені здається, що розмови ведуться постійно. Можливо помиляюсь
Еленнн• 08 декабря 2023
Ответ дляЛеска
І вже Буча буде по всій країні.
На жаль,це мало хто розуміє.
Після 14 вже можна було читати про те,що творять рашики ,і думати, що якщо їх не здержувать,то буде велика біда усім.
Але комусь потрібно було розказать, шо раша також люди, і просто потрібно відвести війська та перестать стрілять, і буде мир. А то дехто наживається. Тих, хто говорив про війну - просто тупо назвали ’партією війни’. і все,машина запрацювала....
Зараз все пішло в драбадан, воєнні дії в геометричній прогрессії, і кінця-краю не видно. Оцих ’дехто’- стала тьма.. Мобілізація буде дроконівська, - так як втрати потрібно поповнювати, бо хоч кількість загиблих і засекречена, але на пусті місця в строю будуть брати нових бійців. І ті,хто воюють з початку війни -їх також потрібно міняти. У нас такі мільярдні допомоги вливались -то могли контрактників набрати, але знову ж ’дехто’ .Так само і по виготовленні своєї зброї..
. Люди на гражданці останні копійки підраховують..,і з жахом дивляться на результат своєї галочки.

Я не бачу як можна закінчити війну з гарним результатом..Потрібно якесь чудо, щоб хтось з гарним дипломатичним талантом зміг з усього цього хоч якось вирулити, куди нас завела наша країна, перетворившись на офіс простих рішень.
.
Боюсь,легко не буде. Буде тяжко .але за це все попереджували усіх... от тепер і вигрібаємо як можемо. Ось вже прогнози,що це на роки. І да, без зарубіжної допомоги долар буде не 40,а 400,бо включать станок...
і здається оте ’хуженєбудєт’ -оце все воно і є.
Isidda• 08 декабря 2023
закончится за несколько месяцев до выборов в сша
tetnes• 08 декабря 2023
Ответ дляnatapril
Я уже вообще не верю, что когда-то Харьков вернется в безопасную жизнь. Как приговор это приграничье. С дебилами невозможно жить через забор.
А эти школы в метро... Когда сама увидела, проезжая по ветке, где оборудованы классы, так слезы душили, просто не передать. До чего эти мрази ордынские город довели, дети вынуждены в подземелье сидеть, без солнца и прогулок...
Просто планомерное, методичное уничтожение....
Читали Сапронова? Харьков уже никогда не будет прежним. Даже после окончания войны. Табачка переехала на Львовщину. Это львиная доля бюджета Харькова. Инвесторы не захотят рисковать открывая бизнес у нас, потому что рашка очень близко. Предприятия разрушены. И собственникам надо будет принимать решение, рисковать и восстанавливать или перевести на Западную. Школы разрушены. В метро минимум сможет учиться.
Задушили и уничтожили наш любимый Харьков.
L-i-s-a-92af• 08 декабря 2023
Ответ дляП_росто_Я_
Весной через 10 лет
П_росто_Я_ •
Учасник проєкту з 28.11.23
Може ще розкажите чим?
L-i-s-a-92af• 08 декабря 2023
Ответ дляSeehund
Вы не правильно вопрос ставите, не когда, а как она закончится.
100% вы правы
ElenaMari• 08 декабря 2023
Когда с нашей стороны некому воевать будет, Европа своих людей не даст, наши уедут или убьют, останутся женщины, на улицах уже не кого отлавливать будет, на оружие бабло отобьют, правительство наше свалит быстро и война закончится
L-i-s-a-92af• 08 декабря 2023
Ответ дляnatapril
Коли можновладці кишені наб´ють або коли посилати на війну буде вже нікого.
Дуже дивні такі думки з Харкова
Кузякин• 08 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Дуже дивні такі думки з Харкова
Та такие везде есть. И в Харькове тоже
Krasivaja_ja• 08 декабря 2023
Ответ дляliss
Удалено администрацией...