Lenochkabb• 08 декабря 2023

Рух поїздів між станціями метро "Деміївська" та "Теремки" з 9 грудня закриють

автор Lenochkabb • 08 декабря 2023
⚡️🚇Рух поїздів між станціями метро ’Деміївська’ та ’Теремки’ з 9 грудня закриють на час ремонту перегінного тунелю

Так, поїзди курсуватимуть між станціями ’Героїв Дніпра’ та ’Либідська’.

Обмеження на ділянці ’Теремки’ – ’Деміївська’ вводяться у зв´язку з необхідністю термінового проведення ремонту перегінного тунелю між станціями. Рух поїздів на цьому відрізку доведеться повністю зупинити до завершення робіт.

✔️Таке рішення прийняте сьогодні Постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

🛡Станції метро ’Деміївська’, ’Голосіївська’, ’Васильківська’, ’Виставковий центр’, ’Іподром’, ’Теремки’ продовжать цілодобову роботу в режимі укриття.

🚌Для перевезення пасажирів передбачені дублюючі маршрути наземного транспорту від ’Теремків’ до ’Либідської’.

❕У Київському метрополітені наголосили, що питання безпеки пасажирських перевезень є пріоритетом. Зупинка руху поїздів на цій ділянці лінії метро – вимушений крок для уникнення позаштатної ситуації під час інтенсивного руху поїздів.

🔹Так, через нерівномірні процеси розущільнення, віброповзучості навколо ґрунтового масиву і навантаження на тунельну оправу з´явився ризик втрати стійкості тунельних споруд.

🔹Перегінні тунелі між станціями ’Деміївська’ та ’Либідська’ споруджувалися в поймі річки Либідь у 2008-2010 роках підземним способом у складних гірничо-геологічних умовах, при штучному водозниженні.

🔹За попередніми розрахунками, відновлювальні роботи триватимуть близько 6 місяців і проводитимуться на поверхні землі.

Alex_Kri• 08 декабря 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3449018
ok1904• 08 декабря 2023
Тема нижче є
автор Lenochkabb • 08 декабря 2023
Ответ дляok1904
Тема нижче є
Блін( Я спеціально подивилась і не побачила
ЮлияL• 08 декабря 2023
Ответ дляok1904
Тема нижче є
И выше тоже😁😁