Про це заявив перший заступник помічника президента США з національної безпеки Джонатан Файнер на безпековому форумі в Аспені.(я думаю,за декілька місяців до виборів в США,тому що без нашої перемоги неможлива перемога Байдена.)Чиновник каже,що дадуть все що потрібно нам і ми змусимо росію почати переговори на наших умовах.
prosto_aisha• 08 декабря 2023
Дай бог, закінчити. Скільки людей гине... Але на наших умовах.
Lux Aeterna• 08 декабря 2023
а ЗеРмаки тоже ее хотят закончить? для них же это политическая смерть + упускают возможность воровать в три горла
Natalia Счастливые покупки.• 08 декабря 2023
Слабо верится, то они блокируют нам всё и говорят что может не быть финансирования а то уже об окончании войны говорят.
Medvezonok• 08 декабря 2023
Закінчити війну - на жаль, НЕ дорівнює ’закінчити її НАШОЮ ПОВНОЮ перемогою, капітуляцією рососії і ЗАПОРУКОЮ нашої безпеки’!
Це все передвиборчі гасла((
Якщо дійсно планують нам у цьому допомогти, то допомога має в рази зрости, а не скорочуватись!
Плюс русню мають прищимити на міжнародному рівні, а не носитись з їхньою пикою
Це все передвиборчі гасла((
Ответ дляMedvezonok
Це все передвиборчі гасла((
там про це говориться дослівно .я джерела дала на його пряму мову.що вони хотять зробити.
Ответ дляКокоСина
Тобто це не кацапи геноцидники?
Якби наші дорогі партнери, які нас кинули, забравши яз у 1996, дали все вчасно, війна могла би уже давно кінчитись.
Від кацапів ніколи не очікувалось чогось іншого крім бажання когось загеноцидити. Про них взагалі мови немає.
Krasivaja_ja• 08 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
Тоесть жители Запорожской области для вас сепары и ждунихи? Ну ну
Конфет04ка• 08 декабря 2023
Вообщем, с середины 28 минуты дядь вещает
’В конце 2024 или Россия садится за стол переговоров на условиях, устраивающих Украину, или мы их пугаем сильной, поддерживаемой нами Украиной, но стрелять по территории России ни-ни. Это сложный стратегический выбор для русских, что они выберут я не знаю.’
Как по мне, ничего нового.
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
не хвилюйтесь .залишиться.якби не вони-нас би вже не було.’дякуйте’ батькам,дідам,собі,що не пішли за прибалтами в 91 році.а зараз лишається дякувати союзникам,всім країнам,які допомогають.Я читала вам коментар,що ви хочете проросійського президента нам.І от при янеку вам було гуд.
Ответ дляIsidda
Шо? Де це я писала що хочу проросійського президента?