ДлинноНожка• 08 декабря 2023
Счетчик на газ - сколько потребляете в месяц газа?
Маме-пенсионерке недавно установили счетчик, и она в шоке, сколько газа уходит на обычную готовку, а ест она не много. Переживает, что за месяц набежит 15 кубов. Сколько у вас набегает и сколько людей в семье?
Пищалка• 08 декабря 2023
Ответ дляСиреневенькая
У меня 200-250 кубов зимой квартира индивидуальное отопление.
от, в мене також, а тут за 10 кубів бояться, я в шоці
Ворожу на каві• 08 декабря 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Мы вдвоем с мужем 60 кВт в месяц. Эл.чайник, микроволновка, стиралка, холодильник, телевизор, глажка, фен, плойка)). Но правда все энергосберегающее класса А, А+, А++
О, я знаю))
Ми зовсім не економимо, але все досить енергоефективне. 120 кВт.
І мені ще казали- що за електрику ого-го платіжки! Брехуни.
Ого-го я отримую за опалення (2000 грн) і гор воду. Навіть з новими тарифами електрика сама дешева (окрім газа,якщо лише газова плита).
Завтра не пью• 08 декабря 2023
У нас 5 человек , летом около 20 кубов газа , при том что мама консервирует постоянно
Горячая вода- бойлер
Зимой не знаю , отопление газовым котлом
Горячая вода- бойлер
Ворожу на каві• 08 декабря 2023
Ответ дляПищалка
1 куб наче ж 8 грн., два три лишніх куби це 21 грн., це що таких жах, так дорого прям? не розумію взагалі в чому питання
Ну так, для когось це гроші.
На олх так буває виносять мозок за ті 10-30 грн.
Пищалка• 08 декабря 2023
Ответ дляВорожу на каві
Ну так, для когось це гроші.
ну 21 грн., це явно не ті гроші шоб боятися лишній раз чаю попити
Всіх підсаджую• 08 декабря 2023
Ответ дляВорожу на каві
Я не вам.
Нехай докази нададуть за 500 грн.
Я вже писала, що в мене 16.7 грн.
Нехай докази нададуть за 500 грн.
Я вже писала, що в мене 16.7 грн.
Ось. За спожитих 38 кубів 302 грн. І за транспортування 484.
Це за жовтень.
У вересні спожитих не було, так заплатили все одно лише за транспортування ті ж 484 грн.
Я думала у всіх областях така ціна за транспортування
Це за жовтень.
Балаболка• 08 декабря 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Ого. Щось геть мало.
Але ще ж плюс транспортування гривень 500
Це якщо у Вас опалення та гор.вода від газового котла. І то.. не факт.
У мене вдома 3 куби в місяць виходило. Чисто пічка, і все. В тому місяці сплатила за транспортування чи 2 чи 3 гривні.
Контрольница• 08 декабря 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Це за жовтень.
У вас вказано що обсяг замовленої потужності 202 куба, а не 38. Тому 483 доставка, 2,38 за куб.
ДлинноНожка
• 08 декабря 2023
Ответ дляПищалка
При пенсии 3000 грн да, боится.
Балаболка• 08 декабря 2023
Ответ дляДлинноНожка
При пенсии 3000 грн да, боится.
Не буде у неї 10 кубів якщо тільки пічкою користується. У нас на 3 людей 3 куби в місяць виходило.
Ворожу на каві• 08 декабря 2023
Ответ дляДлинноНожка
При пенсии 3000 грн да, боится.
Так є субсидія.
Ворожу на каві• 08 декабря 2023
Ответ дляКонтрольница
Все вірно.
Сиреневенькая• 08 декабря 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Це за жовтень.
А чого так багато за транспортування?
Ворожу на каві• 08 декабря 2023
Ответ дляСиреневенькая
А чого так багато за транспортування?
Бо рахується за річний обсяг і ділиться на кожен місяць.
Там же написан обсяг. Він 2400 кубів на рік.
Це набагато менше, ніж у нас- 48 кубів на рік.
Всіх підсаджую• 08 декабря 2023
Ответ дляВорожу на каві
У вас опалення не газове? Газ лише для готування їжі?
Всіх підсаджую• 08 декабря 2023
Ответ дляСиреневенькая
А чого так багато за транспортування?
Не тільки газова піч. Опалення газове.
Капризуля• 08 декабря 2023
Ответ дляДлинноНожка
При пенсии 3000 грн да, боится.
15 кубів - це 120 грн. Навіть при пенсії 3000 грн. це небагато.
Бодіпозітівна• 08 декабря 2023
Ну если мама себе не выготавливает, то 3 куба ей с головой если только пища
Ворожу на каві• 08 декабря 2023
Ответ дляКапризуля
15 кубов для одного двух человек при обычном приготовлении пищи- это анреал.
Если отапливаться газовой плитой (есть такие)- то вполне возможно.
Мы не знаем всех подробностей автора.
Капризуля• 08 декабря 2023
Ответ дляВорожу на каві
Мы не знаем всех подробностей автора.
Не суттєво багато це кубів для однієї людини чи мало. Просто беремо суму 120 грн. Це що багато?
Через що тут переживати?
Ворожу на каві• 08 декабря 2023
Мы вообще платили по граничным нормам ДО установки счётчика 31 куб, да-да, еле могли оплачивать, так как субсидия ее не покрывала а без оплаты мы б лишились субсидии. Установка счётчика нас спасла.
3-4 куба- или 31 куб, вот здесь разница была.
Карамелька• 08 декабря 2023
Так… я щось зовсім нічого не розумію….
В нас отоплення газове, котел, в місяць платимо , це я якщо не сильні морози 300 кубів, 2,500 грн і транспорт. 450, фактично 3 тис..