Пані з калабані• 08 декабря 2023
Як прибрати запах цвілі?
Останнім часом відчуваю запах цвілі з дивану, такий неприємний, солодкуватий... Обдивилася диван, збоку стінка, яка примикає до стіни, була вкрита цвіллю. Вимила, висушила феном, але запах залишився. Подруга порекомендувала піну для диванів, яка вбирає в себе бруд і запах. Поки не купувала. Хочу почути ще дієві поради. Дякую.
Пасхальний тролік• 08 декабря 2023
Цвіль всередині дивану, а не просто по задній стінці, яку Ви помили
Вареничніца• 08 декабря 2023
Кварцевой лампой нужно обработать помещение, чтобы убрать причину, а не маскировать её.
Пані з калабані
• 08 декабря 2023
Ответ дляПасхальний тролік
що ж робити?
Пані з калабані
• 08 декабря 2023
Ответ дляВареничніца
кварцевать помещение
а з диваном що робити?
Вареничніца• 08 декабря 2023
Ответ дляПані з калабані
а з диваном що робити?
можете заказать проф. чистку дивана спецсредствами, но повторюсь - кварцевание помещения Вам в помощь, чтобы убить грибы и бактерии в помещении и на предметах, находящихся в нём.
Пані з калабані
• 08 декабря 2023
Ответ дляВареничніца
дякую
Вареничніца• 08 декабря 2023
Ответ дляПані з калабані
дякую
не за что) если проблема от стены, то считайте, что проблема есть и будет постоянной. купите кварцевую лампу и регулярно боритесь с плесенью до устранения проблемы с преющей стеной. это поможет не только убрать плесень и запах, но ,в первую очередь, сохранить здоровье!