Галябалована• 08 декабря 2023

Лучший для жизни район Киева?

Или жилмассив. Какой по вашему мнению? И почему
мадамГрицацуева• 08 декабря 2023
Ответ дляАкукарача
Раніше був Оболонь, через війну і дамбу - вже ні.
Раніше була Лівобережка, через війну і закрите метро - вже ні.
Раніше був Солом‘янський, через часті прильоти - вже ні.
Раніше був ВДНГ, Теремки - через закрите метро вже ні.
ПОХ і так ніколи не любила, смердить там страшно.
Ну залишається район КПІ, Шулявка. Міст шулявський там вже зробити, метро ще працює))))
Это ваши пререготивы?Слабенько.

Акукарача• 08 декабря 2023
Ответ дляЛетчица
У вашій панельці старій, воняє ссяками не гірше)
«Божеее, яке к….» (с)
Акукарача• 08 декабря 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Это ваши пререготивы?Слабенько.
Це мій гумор) але про що це я, вам все рівно не зрозуміти)
Крем для арбуза• 08 декабря 2023
Голосієво викреслюємо.....
Два-три тижні і фсьо• 08 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
До сегодня был Голосеевской
Я 15 лет проработала на ул. Касияна, живу на Оболони, спокойно добиралась от метро Лыбедская, когда эта станция была конечной, автобусом или маршруткой на работу, проблем не было. Немного дольше разумеется чем с метро.
Весёлая морковка• 08 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
Ну такая себе шутка. На троЯчку
Новопечерські липки. Кращого не мпє
Оксана_12• 08 декабря 2023
А що конкретно вам потрібно? Є зелені райони, тихіші, шумнігі, багатші -бідніші, чи важливо школи -садочки? Куди на роботу добиратись ґ? Кращий район то для чого потрібен? В то всяка жаба своє болото хвалить - то ’елітка’ на Осокорказ, то ’прицентральний’ Відрадний...
Оксана_12• 08 декабря 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Либо Театральная / Крещатик и вокруг
Либо Голосеево
И там и там квартиры
Многие друзья по разным районам
Потому пишу чисто про мой опыт и наблюдения
Кто к чему привык, тут 100 %
Я взагалі Голосієво не розумію. І забудова там жахлива.
Оксана_12• 08 декабря 2023
Ответ дляАкукарача
… и пробки
У всі сторони)))

ВыФсеВрете• 08 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
А вы в каком районе?
Зроблено у 80-х• 08 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Бывает )
Оксана_12• 08 декабря 2023
Ответ дляВыФсеВрете
А вы в каком районе?
Я за місто виїхала. А так на нивках жили. Не фонтан. Але до офісу пішки ходили, тому і жили. Взагалі не люблю висотну забудову ’,стінами’ і ’свічками’. Весь Голосіївський нею перепсували.
Поторописька• 08 декабря 2023
я обожаю Виноградарь, Варшавский. Но большинству на любителя, тем более те, коу нужно метро
Оксана_12• 08 декабря 2023
Ответ дляПоторописька
Ну метро це в фвйнатаун
ВыФсеВрете• 08 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Да ну, неужели хрущевки лучше? Я родилась и выросла в Голосеево на ул. Бурмистенко, жили в хруще, комнатушки маленькие, кухня 4 м. кв.. Тесно ужасно. Одно там радовало Голосеевский лес и зеленые дворы с огромными, старыми деревьями.
ОйЙой• 08 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
Ну такая себе шутка. На троЯчку
Тогда вам на Байковом
Оксана_12• 08 декабря 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Новопечерські липки. Кращого не мпє
Непогано. Але рельєф у вас... )))
Поторописька• 08 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Ну метро це в фвйнатаун
так, тільки якщо ти на машині, то виїхати там проблема, а метро не в пішій доступності, не має поруч ТРЦ. Ну і по садочкам/школам вибір на виноградарі трохи кращий
Оксана_12• 08 декабря 2023
Ответ дляВыФсеВрете
А це вже справді кожному своє))) у нас перша була хрущик на нивках. Правда ремонт ’з нуля’ і кухня більша. Але там між будинками місця повно. Запаркуватись питань не виникало взагалі, в з вікна було видно верхівки дерев і це вже найвищий поверх. Спокійно і тихо, комфортно. Потім переїхали в нову на Голосієво. Скрізь далеко, фіг доїдеш, пробки, парковок нема, нічого нема, навіть зв´язок у тому ’, колодязі ’ так собі. Ну магазини, ну парк але вони в мене і на нивках були. Втекла за місто - щаслива. Не квартирний житель я просто

Оксана_12• 08 декабря 2023
Ответ дляПоторописька
Там риночое поряд і мегамаркет з батерфляєм прям навпроти. До метро 15-30 хвилин пішки (квартал то великий) і маршрутка на лавину. Власна зона непогана в парк поряд. Правда і Антонова поряд)
А з варшавського якийсь інший виїзд в цей бік? Тудою ж.
Spicy -02f0• 08 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
За это время многое изменилось- к примеру застройка пригорода, которая тоже той стороной будет ехать к метро утром и от вечером
автор Галябалована • 08 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Мне нужно метро, нужна зелёная зона и инфраструктура для детей
Оксана_12• 08 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
У вас гарні запити) з бюджетніших лівий берег, там багато новобудови і вона ’органічно виглядає’. Хороша інфраструктура для дітей. З допожчих центр - біля ботсадів непогано і школи хороші.
Чупа-чупс• 08 декабря 2023
Закрытый ЖК комфорт или бизнес класса с удобной вам инфраструктуй. В моем случае- это Подольский район, но 7 лет назад был Оболонский почти 13 лет, а до этого 19 лет Лукьяновка😂каждому свое
автор Галябалована • 08 декабря 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Нет. Жк не удовлетворяет мои потребности.
Пенек Возмездия• 08 декабря 2023
І чого так багато сперечатися! Кращий район в усі часи то є Конча -Заспа! І тихо і транспорт і природа.Головне,що бюджетно...
Люблю ХОЛОСТЯКА• 08 декабря 2023
Ответ дляАкукарача
… и пробки
Возможно) я утром и вечером никуда не ездила)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 08 декабря 2023
Ответ дляПоторописька
Соседи 😂😂
Акукарача• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Пробки будуть з сьогоднішнього дня, тому що метро закрили(
Люблю ХОЛОСТЯКА• 08 декабря 2023
Ответ дляАкукарача
Ну я туда переезжаю только на лето) так что норм)