БЦАшка• 08 декабря 2023
Як же хочеться кохання
Закидають зараз. Але так хочеться кохати і бути коханою. Отих рожевих соплів романтичних. Коли куди не плюнь, всі за ручку, подарунки одне одному обирають. Ех((( буду мабуть писати листа Санта Клаусу. Хай принесе мені в цьому році гарненького, міцного чоловіка
БЦАшка
• 08 декабря 2023
Ответ дляДобродійка
та знайдеться ваш принц і тоді коли і очікувати не будете
В моєму віці вже король потрібен)
БЦАшка
• 08 декабря 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Попросила у Санта Клауса Нормального Мужчину, шоб любил меня. Вскоре бывший нарисовался.
’ побажав колишній щоб була з мудаком. А вона мені почала писати - вернись, люблю тебе’
Викликаю на дебати• 08 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
Не виключено, шо так і було.
Лагшмивара• 08 декабря 2023
Ответ дляДобродійка
всі за ручку, подарунки одне одному обирають
та де ви таке бачите, я перед кожним новим роком бачу замучених мужиків зі своїми жінками, які згодні на все аби тільки піти з того торгового центру.
Эта женщина которая готова на все лишь бы уйти из ТЦ - я. Но мой муж как бы замучен не был не уйдет пока все магазины по три раза не обойдет
Добродійка• 08 декабря 2023
Ответ дляЛагшмивара
ХтоЯкщоНеЯ• 08 декабря 2023
Ответ дляДобродійка
ой девки просіть краще гроші, а не оці всі рожеві соплі/слюні.
Взаимная любовь - это прекрасно
Лагшмивара• 08 декабря 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Взаимная любовь - это прекрасно
+1 тоже так думаю хотя у меня ее никогда не было.
С мужем хорошие ровные отношения, но без любви с его стороны , хотя он всячески старается мне это компенсировать комфортной жизнью.
БЦАшка
• 08 декабря 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Взаимная любовь - это прекрасно
От! Це прекрасно. Це те, що не дає поїхати кукусі в оцьому всьому п....цу.
Апофиозная• 08 декабря 2023
Бажаю вам від щирого серця кохання, щоб носили на руках вас, і кохали без тями
Найщасливіша• 08 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
Може ми не правильно бажання замовляємо? Бо щось те саме
При чем постоянно нахожу отношения но они все заканчиваются страданиями, так надоело одно и тоже, я как в матрицу попала
Найщасливіша• 08 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
Ні , дякую. Я тіки серце в купу зібрала після такого.
В взагалі ви праві. Там прям 😍😍😍😍😍. Найкращі
Ой, я только разошлась с зсушником , прям самые лучшие, обычный мужик только голова забита одной службой.
Мозговая пилочка• 08 декабря 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Удалено администрацией...
К сожалению, Вашу мысль смогут осилить лишь единицы)))
То что для счастья, любви, здоровья и богатства человеку не хватает лишь мозгов и соображения, понимают не многие)
Просят у Бога, да не ведают, что просить)
Мозговая пилочка• 08 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
Удалено администрацией...
Спасибо за улыбку)))
Пошла я от Вас)))
БЦАшка
• 08 декабря 2023
Ответ дляАпофиозная
Дякую 💐💐💐💐💐
ХтоЯкщоНеЯ• 08 декабря 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Просить у Бога здоровья и взаимной любви можно
Ответ дляДобродійка
Просто чоловікові треба видихнути і сказати собі ’ці 2 години все одно пропадуть - так що краще нехай пропадуть без нервів, ніж з нервами’))
А якщо дружині можна просто делегувати банк.картку. а самому посидіти - взагалі супер!!))
Цветочница• 08 декабря 2023
Ой,дівчата,не знаю.Якось печально. В мене взагалі склалося враження,шо якщо не зустрів свою долю в шкільно-студентські роки,то і вже все(за рідкими виключеннями).ну майже всі друзі поодружувалися через технікуми-школи-виші. Живуть по сю пору. Лише одна подруга все будувала кар´єру,подорожувала,то вийшла заміж в 40,і то,чоловіку 30.
А зрілій жінці 35-45 років знайти нормального чоловіка вже важко. Всі нормальні одружені,а інші або розлучені мутні аліментники,жлоби з тарганами,пянички,егоїсти і тд. Мотлох усілякий
Автору бажаю зустріти коханого
Добродійка• 08 декабря 2023
Ответ дляЦветочница
Автору бажаю зустріти коханого
просто в 35 вже інші вимоги до партнера, якщо в 18 я готова буда вийти заміж тільки тому що в нього очі красиві, то в 35 я вже на очі не дивлюсь.
Мозговая пилочка• 08 декабря 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Конечно, можно) это бесспорно)
У Бога, люди могут всё просить)
Но чаще, нужно просить мозги, когда что-то не получается создать годами 🤷♀️
У Бога, люди могут всё просить)
БЦАшка
• 08 декабря 2023
Ответ дляЦветочница
Автору бажаю зустріти коханого
У мене іноді такі ж думки. Але я ще наївно вірю . Незважаючи на вік, досвід і ТД.
Дякую вам 💐
Цветочница• 08 декабря 2023
Ответ дляДобродійка
Це так. Але основна причина-нехватка нормальних чоловіків. Дивлюся на родичів-подруг,знаю їх чоловіків зі студентських років. Ну,всі ці хлопці були хорошими, і зараз хороші чоловіки вже 15-20+ років. І водночас глянути на вільних чоловіків років 40- ну то ужас. Майже немає нормальних,вільних.
Купи слона• 08 декабря 2023
Познайомилася з чоловіком, було 5-6 зустрічей без інтиму, чоловік мені дуже подобався, серьозний, адекватний, врівноважений, ну як раз то що я хочу)) а потім: не готовий до серьозних стосунків, не готовий продовжувати відносини, розлучення недавно тільки було в нього. А мені він дуже подобався, вирішила просити у Бога, щоб він змінив своє рішення, у святого миколая просила, вірила в чудо рідзвяне. І о чудо, на миколая написав мені і привітав картиною і своїми словами. Я була щаслива, мені Бог зробив подарунок ) виявилося він просто так мене привітав, гарний настрій в ного був і він вітав всіх гарних знайомих людей . Мене це все тільки ще більше засмутило , я ж просила не про таке, навіщо знов розчарування і сум 😢
БЦАшка
• 08 декабря 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Конечно, можно) это бесспорно)
У Бога, люди могут всё просить)
Напишіть листа. Впевнена, що в цьому році ваше бажання збудеться. Вам подарують мозок
Ответ дляКупи слона
Нормальний чоловік, чітко і чесно озвучив свою позицію!
Залишайте його ’у френд-зоні’ (скидайте одне одному картинки на свята і під настрій - авось передумає))) і шукаєте наступного .
Дорослі жінки, а ’на миколая написав мені і привітав картиною’ - і ’Я була щаслива, мені Бог зробив подарунок’((( - то капець(((
П.С. Знайти Вам своє кохання і пошвидше!!
Цветочница• 08 декабря 2023
Ответ дляКупи слона
Я не довіряю чоловікам,які написують і шлють картинки. Це маячня. Одна з однак зацікавленості-це потратити час,набрати жінку і поговорити по телефону,хоч 2-5 хвилин. А настрочувати-надрочувати можна розсилкою всім підряд. Ім´я лише в тексті міняти
Ответ дляЦветочница
Для картинок - не треба міняти ім’я)))
Вони універсальні))
тільки відмітити в списку перелік імен - кому скидати картинку))
Вони універсальні))