Все і одразу• 09 декабря 2023

Продувають вікна - порадьте щось. Був майстер, підкрутив, але дують з підвіконня

І навколо вікон
Може чимось заклеїти, але так щоб не проблемно було відклаїти
Спасу мир• 09 декабря 2023
Пеной задуть под подоконником.. снять что стороны улицы отливы и задуть там
КартаБезКомиссий• 09 декабря 2023
По периметру силиконом с улицы.
Завжди мало• 09 декабря 2023
Я заклеїла паперовим скотчем, але це мало що змінило, на жаль
ОхиИВздохи• 09 декабря 2023
Силиконовым герметиком можно пройтись по места соединение окна и оконного проема.
КартаБезКомиссий• 09 декабря 2023
Берите свечу и выясняйте где дует.Попробуйте при закрытии окна между створками положить лист бумаги.Если вытягивается,нужно менять резину.
автор Все і одразу • 09 декабря 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Це перевіряли
Бумагам плотно
сою не люблю• 09 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Це перевіряли
Бумагам плотно
Может продувают?А не просувают.
Свята• 09 декабря 2023
Мастер только прокрутил? Не задул пеной? Не за силиконил? О не мастер
П´яна вишня• 09 декабря 2023
Дует, ну и что? Сколько там надует с маленькой щели. Или вы хотите полный вакуум в комнате, чтобы воздух вообще никак не проникал?
Арина85• 09 декабря 2023
Зривати підвіконня і забувати гарно пеною, ззовні теж саме
КартаБезКомиссий• 09 декабря 2023
Ответ дляАрина85
Не підвіконня,а відлив.
user771• 09 декабря 2023
Определитесь где именно дует. Если по прилеганию стена/окно это одно. Знаю, была такая вещь, как переводить пластиковое окно в зимний режим. https://www.google.com/search?client=opera&q=%D0%B... Так же, необходимо периодически обрабатывать резинки, чтобы не пересыхали.
Арина85• 09 декабря 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Не підвіконня,а відлив.
ззовні так, відлив, середини кімнати підвіконня
Невісточка ж• 09 декабря 2023
в оренді, купила валики на всі вікна і під двері, від Ідея - вони велики і добре тримають.
olkabarabolka20• 12 декабря 2023
Вам вже вище написали саме вірне рішення.
Не зрозуміло, чому сервіс-майстер відразу не зробив і не сказав.
Самий безболісний варіант - перевстановити відливи.
Зняти. перезапінити, можливо навіть поклеїти стрічку і встановити відлив по новій.
Це, якщо дме з-під підвіконня.

Може тягнути між рамою вікна і підвіконням.
Іноді профіль деформується і піднімається. З´являється щілина.
Потрібно зняти склопакети і притягнути саморізами раму до підвіконня.
І просиліконити цей стик.

https://www.instagram.com/p/C0ipvysK4sN/?img_index...