vihola• 09 декабря 2023

Заблоковані поляками вантажівки поїхали залізницею

Була тема? Не бачила, хороша новина.
В інтернеті є фото, відео.
Valechka-mk• 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
За кого голосовали на двух предыдущих выборах?
Не по сериалу
автор vihola • 09 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Згідно міжнародного права. Є юридичні норми, правила. Тут або праві поляки, або не праві. Виходить, якщо на ніх не можуть вже місяць вплинути, то таки праві?
Не праві, але грають варята, що не можуть нічого зробити з купкою проплачених протестуючих. Поятом фури пішли, прикордонники, тобто держава не перешкоджають. Отже, ми праві.
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Вам мой ответ не понравится, так что оставлю его при себе
Как же вы собираетесь побеждать с такой тихушной позицией?)))
Кстати ждуны они тоже тихушники такие)))
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Не по сериалу
Я ж открытый прямой вопрос задала. Секрет?)))
Valechka-mk• 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ага)
Valechka-mk• 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Задом дураки громкие очень
Falcon82• 09 декабря 2023
Удалено администрацией...
Falcon82• 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
І особливо рускоговорящі не патріоти. Занотуйте, вчіть мову))))
Filomena• 09 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Не по сериалу
Вам соромно написати?
Чи в чому секрет?
avicber• 09 декабря 2023
Ответ дляСвітланкаОК
До речі, я уявляю, якби наші люди заблокували б кордон з будь-якою країною Європи. Там би вже такий гвалт піднявся, що нам би все заблокували за добу. Це маленька ілюстрація того, що нас чекає в ЄС. Я раніше підтримувала, але зараз вже відношуся скептично. Нас економічно просто доб‘ють там. В НАТО треба, в ЄС - тільки після того, як ми станемо економічно сильні, щоб могли свої умови диктувати. Хоча нафіг тоді нам той ЄС треба буде…
Вы абсолютно не правы. Поляки и Евросоюз не равно.
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Задом дураки громкие очень
Анальная фиксация характерное отличие русни. Аккуратней с формулировками))))
Valechka-mk• 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Бывает)) но суть понятна
автор vihola • 09 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Мені не сподобається відповідь, що Україна агресор, на парашу напала, бідна параша напівзруйнована, розграбована, потерпає, з останніх сил захищається, хоче миру, але війну припинити не може.
Це ваша відповідь?
Valechka-mk• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Це ваша відповідь?
Цитату, где я такое писала)
Вы как в анекдоте ,,мама, он меня с.кой обозвал,,
Valechka-mk• 09 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Ну вы русскоязычному ЗСУ-шинку расскажите.
А лучше на фронте его языку обучите, вы ж патриотка
автор vihola • 09 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Цитату, где я такое писала)
То напишіть конкретно, хто війну розпочав, хто винен, а хто жертва, хто на кого напав і хто не хоче війну закінчити?
Falcon82• 09 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
А тепер підніміться вгору і почитайте кому і на що я відповідала
P.s. не вам то точно
Valechka-mk• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
автор vihola • 09 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Удалено администрацией...
Не можете аргументовано заперечити, залишається додумувати.
Falcon82• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Скажіть будь ласка, чому в нас не оголошено військовий стан, економіку не переведено на військові рейки? У нас точно війна по всій країні? У більшості міст це відчувається. Ресторани, дорогі машини (не знаєте, в когось вилучали для потреб армії?).
автор vihola • 09 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Не знаю, якщо вас ці питання турбують, можете вийти з пікетом і запитати, вимагати щоб зробили, як треба.
Згодна, що ненормально коли одні плачуть, інші скачуть. Але в умовах демократії люди мали б викладатись, скидатись на перемогу добровільно.
Багато так і роблять, але цього недостатньо, на жаль.
Falcon82• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
В нас демократії в країні немає. Саме тому і добровольці закінчились. Саме тому і ловлять чоловіків і кидають в буси. Покажіть мені приклад демократії в країні? Навіть на цьому форумі банять за висловлені думки і повсякчас матрьошкають, якщо ти згоден кричати ’Слава партії’
автор vihola • 09 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Це неправда, ви ж не кричите слава партії, висловлюєте свої думки, якщо правила не порушуєте, ніхто не банить.
Тут повно відверто проросійських, які несутт єресь, але себе контролюють, не хамлять, на особистості не переходять і їх не банять.
Renesmeе 16• 09 декабря 2023
Торговельні спілки чотирьох країн ЄС закликали бойкотувати польських перевізників, що блокують кордон

Торговельні організації Бельгії, Австрії, Нідерландів та Італії закликали «всі компанії ЄС» бойкотувати польських автоперевізників, що блокують кордон з Україною.

🇺🇦Реальна Війна
СвітланкаОК• 09 декабря 2023
Ответ дляavicber
А словаки і Євросоюз?
А австріяки і Євросоюз?
А угорці і Євросоюз?
СвітланкаОК• 09 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Здається, якщо все це зроблять, то ці хто волають про військові рейки, будуть найбільше волати, що їх з теплого офісу якісь їжаки варити направлять чи патрони фасувати. Адже саме це і значить військові рейки. I саме туди (в ці заводи) летітимуть кацапські ракети. Згодні на таке?
Witty• 09 декабря 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Коли це було? Чи залишилися ті ж самі політики і ті ж самі стандарти? Відповідаючи, згадайте про Брекзіт.
Згадую. Англійці вже пожаліли про брекзіт (’ну ми ж не думали, хотіли просто фе сказати’). І ще дивлюся на Угорщину, яка вся така проросійська, але чомусь кинути цицьку Брюселя не поспішає
Star39• 09 декабря 2023
Венгерские перевозчики присоединяются к блокаде украинских грузов. Об этом сообщает профильная ассоциация MKFE.

Цель акции - ’привлечь внимание Еврокомиссии и правительства Венгрии к серьезным искажающим рынок последствиям соглашения, заключенного между Европейским Союзом и Украиной и Молдовой, о частичной либерализации грузовых автомобильных перевозок, которое поставило многие венгерские компании в критическое положение’, - говорится в сообщении ассоциации.

С понедельника перевозчики начинают блокировать КПП ’Захонь-Чоп’.