Анонимус Я• 09 декабря 2023
До якого віку вважається дівчина, а з якого жінка?
Як краще застосовувати в спілкуванні?
Советничаю тут• 09 декабря 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
То в якому віці дівчина перетворюється на жінку? І який зв’язок з сивиною та доглянутістю? Як фарбована доглянута у 70, то дівчина
В 18 вже точно перетворюється
Мій не такий• 09 декабря 2023
Ответ дляПерловая Кашка
До 20 девушка, 21-25 женщина, 25+ бабуля.
Эт вы нам из какого столетия пишете?
Обнемашечка• 09 декабря 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Так і є
Смішно
Дівчина підліток що має секс=жінка
Советничаю тут• 09 декабря 2023
Ответ дляНа паровозе
У меня есть сын. Мне 21. То я уже женщина получается, а не девушка. Нормально так.
Вже 3 роки як мінімум 🤣
Советничаю тут• 09 декабря 2023
Ответ дляОбнемашечка
Смішно
Дівчина підліток що має секс=жінка
Це реалії життя🤣
Кокосиха• 09 декабря 2023
Ответ дляНа паровозе
Так, ви жінка
Шукаю трусики• 09 декабря 2023
Девочки, а почему рука-лицо? По вашему мнению в наше время в 36 выглядеть как девушка нереально?))
Без QR коду• 09 декабря 2023
если выглядит плохо-как советского типа тетка-женщина,если за собой следит,стройная,современно одета-девушка хоть и в 50
Без QR коду• 09 декабря 2023
Ответ дляМій не такий
Эт вы нам из какого столетия пишете?
для наших бабушек и того поколения по советским меркам 20-уже женщина
Кокосиха• 09 декабря 2023
Мені завжди здавалося, що візуально до 27 - це дівчина, після - жінка.
Розумію намагання всіх жінок виглядати молодше, і багато ж у це вірять самі. Але ж нікуди не подінеш правди, яка вона є.
Чисто з ввічливості жінок називають «дєвушквми», а по факту вони жінки. Не розумію, чому більшість на це обурюється))
КондуктЕр тролейбуса• 09 декабря 2023
Ответ дляШукаю трусики
А який вигляд має дівчина?
Любительница• 09 декабря 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Мне нравится ’Девушка’. Так приятнее и вежливей. А так вообще жаль, что нет какого-то нейтрального украинского аналога обращения польскому ’пани’, и русскому ’госпожа’, потому что к примеру к женщине 70+ уже не обратишься ’девушка’.
Вже уявила цих «господ» з расейської глибинки😂
Краля-Галя• 09 декабря 2023
Мені 31, називаю себе жінкою. ’Женщина’ не подобається, якось грубо звучить, а особливо як звернення. А жінка - цілком ок.
Марфа Українівна• 09 декабря 2023
Ответ дляЛюбительница
А у нас как называть, ’Добродiю’ чи ’Добродiйко’?
Нічний дожор• 09 декабря 2023
Як тільки починає купувати хб-труси, цікавитись новими сковорідками й кастрюлями - то вже женщіна
Краля-Галя• 09 декабря 2023
Ответ дляКокосиха
У мене була смішна історія.
На перших курсах підробляла, на організації рекламних дегустацій.
І якось звернулася до одної (ну давайте скажемо пані, бо ’жінка’ вона порахувала за образу). При чому, я навіть не про неї казала, я перед тим щось обговорювала зі схожою на нею жінкою, звернулася до цієї, і коли зрозуміла, що помилилася, так і сказала: ’вибачте, я вас переплутала з іншою жінкою’. Як підняла вона крик що вона взагалі-то дівчина, навіть до менеджера магазину ходила на мене жалітися, що я її обізвала. А мені тоді 17-18 було, я дійсно не розуміла, в чому проблема. Та менеджер мене і просвітила, що для жінок +- 35 років це може бути болючою темою і краще таких слів щодо них уникати.
Последний вагон• 09 декабря 2023
Не понимаю этого ужаса от слова женщина/жінка, это констатация факта принадлежности к женскому полу, а не о возрасте. Как по мне, то не тактично звучит, когда на чужую женщину говорят бабушка. А женщина, пані нормально звучит в любом возрасте, если это не ребенок. Странным, опять же на мое восприятие, есть обращение ‘ добродій’, если это не стеб. Ну кто знает, добродетель он или наоборот? 😀
Марафетчица• 09 декабря 2023
Девочка - пока месячных нет.
Девушка - когда есть, но ещё целка.
Женщина - после первого секса. Большинство в 20 лет уже женщины.
Девушка - когда есть, но ещё целка.
Любительница• 09 декабря 2023
Ответ дляМарафетчица
Девочка - пока месячных нет.
Девушка - когда есть, но ещё целка.
Не забудьте вияснити статус до звертання🤦♀️
Экспертиза• 09 декабря 2023
Взагалі - жінка, це та що народила вже. Але ж по вигляду так не скажеш. При зверненні як на душу ляже. Мені 40, до сих пір не звертаються - жінка, жіночка 😀
Нехай щастить• 10 декабря 2023
Якщо звертатися до людини, то тільки на пані. Інше некультурно
Жінка - коли сама себе відчуває приналежною до цієї статі