В шоколаде• 09 декабря 2023
Можливо знайти жінку для відносин без дітей до 40 років Київ, чи
в такому віці вже багато незрозумілих тарганів та краще вже розлучена, яка розуміється на сімейних цінностях!?
Невгамовна шахиня• 09 декабря 2023
До 40 років повно жінок без дітей і тарганів. Краще подумайте, що можете їй запропонувати
Подмигашка• 09 декабря 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Что в вашем понимании- отношения?
Авторе, а які у Вас таргани у Ваші 40+? )))
То автору, а не Спілому баклажану. Вибачте)
Моя улюблена страшко• 09 декабря 2023
Ответ дляviter33
В такому віці краще шукати з дорослими дітьми - це краще, ніж без дітей.
Якщо ви, звісно, не хочете дітей і не плануєте їх
...і можливо, з чужими внуками...
Брюльтик• 09 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Очевидно, такие, что вынудили мужика искать женщину на женском форуме
В шоколаде
• 09 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Маю на увазі не 20-40, а саме 37-40 років, які до цього часу так і не побудували сім´ю із дітьми!?
Подмигашка• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
А Ви побудували сім´ю, потім зруйнували/не зберегли сім´ю і залишили дітей їхній мамі?
В шоколаде
• 09 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Ні, колишня зустріла своє нове кохання і ми розлучились.
сЛАдКОежКА• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
найти можно. тут принципиальный момент вы хотите детей или нет. Если в этом не сойдетесь, то все остальное станет не важно. У женщины которая хочет детей, это последний вагон, и она время на того кто не уверен терять не станет. А та что не хочет, к 40 ка годам точно не хочет категорически и сознательно, и прогнуть ее изменить мнение и родить по любви не получится
В шоколаде
• 09 декабря 2023
Ответ дляМорковку дай
В мене особисто 3 знайомих 35-45 без дітей, незаміжніх
І як вони себе почувають, що відчувають, чи живуть в радість собі?
Приму в дар• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
А почему у вас детей нет? Жизненная позиция?
В шоколаде
• 09 декабря 2023
Ответ дляПриму в дар
В мене є діти
Моя улюблена страшко• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
В мене є діти
А навіщо Ви здались жінці без дітей?
Невгамовна шахиня• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
Навіщо Вам така жінка?
Ви самі розведені? Діти є?
Омлетик• 09 декабря 2023
В таком віці жінка точно знає що вона хоче і буде важко їй навішати всяку фігню, подумайте чим ви можете її зацікавити. Бо в такому віці краще вже одній з привичним побутом ніж починати все спочатку
Бринзолетта• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
В мене є діти
)))))
Женщине без детей вы точно не нужны
Невгамовна шахиня• 09 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
В 37-40 років , жінка вже розумна і жлоб з прицепом, який не готовий до відповідальності, їй нафіг не потрібен, так що шукайте 20річок
20-річки дорого обходяться
В шоколаде
• 09 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
20-річки дорого обходяться
Дешевше ніж 40 річечки
Бринзолетта• 09 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
20-річки дорого обходяться
Для 20-летних он уже дедушка
Невгамовна шахиня• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
Дешевше ніж 40 річечки
То чому з ними не заводите відносини?
Приму в дар• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
В мене є діти
Так вы просто эгоист который ищет женщину для облегчения быта, о каких семейных ценностях речь..