Лгин• 09 декабря 2023
Моя найкраща бюджетна вечеря. А Ваша?
Смакота нереальна!
Мяо мой мяо• 09 декабря 2023
Не очень то и бюджетная, но выглядит красиво и вкусно. Приятного аппетита ❤️
Скокмоно - стокнуно• 09 декабря 2023
Да, я тоже люблю такое. У меня в духовке ребра стоят, половина курицы гриль ещё и пюреха, соленья есть - капуста, огурцы, есть ещё капуста розовая маринованная (’лепесток’).
Лгин
• 09 декабря 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Суп зварила з плавленим сирком ,куркою,грінками
смачно теж👍
whenallissaidanddone• 09 декабря 2023
Красиво, аппетитно и не совсем бюджетно. Бюджетно это емли бы была одна картошка или хлеб
Лгин
• 09 декабря 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Дякую! Все таки більш менш бюджетно
Эскиз бесконечности• 09 декабря 2023
Мене чекають суші, але від ваших фото слина тече до підлоги)
Лгин
• 09 декабря 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
я теж таке люблю🫶
13чудоСВЕТА• 09 декабря 2023
У меня был недавно обед только, до ужина далеко) картошку в мундирах обжарила на сковороде, до корочки, ммм)) Тефтели и огуцы соленые. А теперь буду чай с конфеткой
Мама фіфті цента• 09 декабря 2023
Ответ дляЛгин
смачно теж👍
Так,нормально.Я прийду з роботи голодна,як лев,то все смачно
ХаДиДиШь• 09 декабря 2023
Варена картопля з солоною рибою та кислою капустою або огірком- то їжа богів)
Скільки б ти не заробляв та чого б не куштував, а картопля в мундирі з рибою завжди повертає до затишної бабусиної кухні взимку)
Лгин
• 09 декабря 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
ну сподіваюся, до цього не дійде🙏 Можна було без єврейського салатику обійтися, але сирки по акції побачила, яйця вдома були, майонез теж. То вийшло дешево. Капуста, сало теж було. Картопля своя
whenallissaidanddone• 09 декабря 2023
Ответ дляЛапка
Вчера такой ужин был
Сегодня более бюджетно
Собачка хорошенькая
Лгин
• 09 декабря 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
😂 о, так, це гастрономічний оргазм😂
13чудоСВЕТА• 09 декабря 2023
Ответ дляЛапка
Вчера такой ужин был
Сегодня более бюджетно
Лгин
• 09 декабря 2023
Ответ дляМоре Щастя
Тюлька? Я такое тоже люблю.
так, давно не їли. Так захотілося сьогодні
Лгин
• 09 декабря 2023
Ответ дляМама фіфті цента
розумію
Лгин
• 09 декабря 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
смачного!
из_под_тишка• 09 декабря 2023
Спасибо, автор, за эстетичные фото.
У нас пиво с орешками и вчерашние недоедки
Метровий сантиметр• 09 декабря 2023
Ответ дляЛгин
Дякую! Все таки більш менш бюджетно
Клас.
Я також вважаю досить бюджетно.
Смачно.
А виглядає шикарно!
Автор, дякую за натхнення, йду з собакою на прогулянку, зайду купить собі.
Я також вважаю досить бюджетно.
Смачно.
А виглядає шикарно!
Перша леді колгоспу• 09 декабря 2023
А що це у вас біля сала лежить, червоного кольору? Вечеря крута👍
Лгин
• 09 декабря 2023
Ответ дляХаДиДиШь
це правда. Я б назвала це затишною їжею з дуже теплими спогадами🤗
Морожена_курка• 09 декабря 2023
Тааак, маю ставриду гарячого копчення, завтра теж до неї ’мундирок’ наварю, капуста квашена є, сало з паприкою теж днями солила) буду кайфувати)
А сьоогодні доведеться їсти тефтелі, от тілько вогонь під казанком виключила.
Лгин
• 09 декабря 2023
Ответ дляЛапка
Вчера такой ужин был
Сегодня более бюджетно
супер! Котейка цар, просто цар