БЦАшка• 09 декабря 2023

Халязіон...тільки видалення? чи?

Це капець.
Зявився в серпні, і ніяк не проходить.
Вже все лікування спробувала, незнаю що робити (
МиссКаприз• 09 декабря 2023
Меня отправляли на удаление. Я побоялась. Народными средствами выводила + мази. Было 10 лет назад, если найду схему, брошу

автор БЦАшка • 09 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
Я теж боюсь.
Я зараз на ГВ.
Але цей халязіон, вже досить видно.
Карусель-весель• 09 декабря 2023
Какое лечение пробовали?
Ні грама• 09 декабря 2023
мне какой-то укол делали прям в сам халязион, в течении нескольких дней сдулся. тоже долго боялась идти к врачу
Кашка-маняшка• 09 декабря 2023
В малого в 2,5 роки було, й само пройшло, але довго. Пробували багато чого вже й не пам´ятаю усе, але і протиглистове пили й лампою Цептер світили й мазями мастили.
автор БЦАшка • 09 декабря 2023
Ответ дляКарусель-весель
Какое лечение пробовали?
Мазі, каплі різні.
Вмивання, протирання.
Я була вже декілька разів у лікаря.
І нічого не допомогло
Реанимация• 09 декабря 2023
Це типу ячмінь ?
Карусель-весель• 09 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
Мазі, каплі різні.
Вмивання, протирання.
Я була вже декілька разів у лікаря.
І нічого не допомогло
Нам помогла мазь тобрекс. 3 недели регулярно мазали, ещё 2 недели сходила гуля. Окулисты без антибиотика что- то выписывали, не помогало
Идеальная оптимистка• 09 декабря 2023
У сина постійні халязіони. І видаляли кілька разів, один раз сам пройшов. Останнього разу кололи препарат Кеналог в повіку, трохи зменшився, але не повністю зійшов.

КартаБезКомиссий• 09 декабря 2023
Мій досвід:
Два роки назад теж в серпні виліз на верхній повіці халязіон, досить великий. Мазі, краплі, компреси нічого не дали.
Через рік видалила його в інституті мікрохірургії ока в Києві.
Через тиждень після операції почав з´являтися новий, через місяць їх було вже три (поряд з тим місцем, де вирізали попередній). Нові були меншого розміру.
Паралельно лікувалася у гастроентеролога, пила ліки від застою жовчі. Це окрема історія, але саме після лікування халязіони почали зменшуватися.
Зараз вони на дотик трошки відчуваються, але стали дрібненькі.
Десь читала, що таки застій жовчі та халязіони пов´язані, а також офтальмолог писала, що зникають, але в когось швидше, в когось через роки.
Замрійлива• 09 декабря 2023
2 тижні назад видалила. На одному оці було два - розрізали із зовнішнього боку і наклали шов. На другому оці був один - розрізали з внутрішньої сторони. Зявились літом, зараз сказали що вже пізно було щось колоти. Лікування протягом трьох тижнів нічим не допомогло, довелось видаляти.
Не знаю як у вас, а у мене через них дуже сильно погіршився зір, я вже і на відстані 3-5 метрів не розрізняла облич людей і за компьютером не могла працювати, тому довелось оперувати.
Замрійлива• 09 декабря 2023
Вище пишуть що застій жовчі впливав на появу халязіону. А у мене виявився підвищений цукор. Офтальмолг коли побачив мої очі, то перше що запитав, то про цукор. А я і не знала що у мене з ним проблеми.
Ласунка• 09 декабря 2023
пошла к окулисту, попробовали медикаментами, но в итоге операция, не тяните, там же гной и он идёт дальше
Ласунка• 09 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
Це типу ячмінь ?
це наслідок ячміню, у когось ячмінь проходить, а в когось переходить в халязіон
автор БЦАшка • 09 декабря 2023
Ответ дляЗамрійлива
Мені теж сказали зі шлунком 100% щось.
Але я народила нещодавно.
Тому лікування якесь неможливо
автор БЦАшка • 09 декабря 2023
Ответ дляЛасунка
Як пройшла?
Я не тягну.
Якщо чесно то після НР зроблю.
Не хочу на свята з такими очима ходити
Ласунка• 09 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
Як пройшла?
Я не тягну.
Якщо чесно то після НР зроблю.
Не хочу на свята з такими очима ходити
укол наркозу неприємний, загалом 15 хв було, шраму немає