Было уже?
Сделала скрин, а то текст не копировался.
В общем, штрафы приблизительно такие же, как были за неношение масок
Kristal2013• 09 декабря 2023
Кто ходил, так и будет ходить. Кто не ходил, ему пофиг на эти штрафы. Полиция как брала баблишко за нарушение, так и будет брать.
Ответ дляKristal2013
Так раньше на за что было брать, так как не было предусмотрено наказание, только на блокпостах иногда сшибали, что бы можно было проехать дальше
english book• 09 декабря 2023
Ответ дляKristal2013
Ну це дивлячись де ходити. Є такі місця, що мінімум обшукають, примусять показати телефон, а в разі чого одразу і до комендатури відвезуть.
Kristal2013• 09 декабря 2023
Ответ дляРуда Сова
Ну не знаю как раньше, но у меня на районе регулярно патруль тормозил типа ’нарушителей’ комендантского часа, а за мзду в карман, отпускал дальше.
english book• 09 декабря 2023
Ответ дляinna5577
А для предпринимателей- это как??? Чтоб ночью не работали или что? Очередной бред дебилов
Хто працює вночі, то або не виходить від початку до кінця комендантської, або має дозвіл.
english book• 09 декабря 2023
Ответ дляinna5577
Ну, вот и я не поняла, каких предпринимателей они собрались штрафовать и за что
Я так зрозуміла, що забороняється пересуватися вулицями, перебувати в громадських місцях, і їздити транспортними засобами. Там так нижче написано.
А наприклад якщо люди зайшли на виробництво до 12-ої,і сидять/працюють там до ранку, то жодних проблем.
Ответ дляenglish book
Та хз, що вони там думають і як то собі уявляють. Це заміть того, щоб скасувати комчас, бо він нікому не треба
english book• 09 декабря 2023
Ответ дляcoloritka
жодного разу поліція не спинила в коменданську(( їм по фіг просто.
хоча я маю перепустку
То ви не там їздите чи ходите. Заїдьте в Київ наприклад. Мене жодного разу не пропустили без перевірки. Або пройдіться біля стратегічних об´єктів або підприємств.
Ответ дляinna5577
Тоже не знаю кому он сейчас нужен, но вот решили бабло косить на этих штрафах
Видимо, это тоже один из способов держать людей в стойле
english book• 09 декабря 2023
Ответ дляРуда Сова
В Києві точно треба. Хто розуміє що військові роблять вночі, думаю погодиться.
english book• 09 декабря 2023
Ответ дляРуда Сова
Ну пусть бы в Киеве и вводили
Але ж таке роблять не тільки в Києві. Просто треба щоб це менше хто бачив. Тому і ком. година.
Nataliiazp• 09 декабря 2023
Ответ дляinna5577
Ночные клубы, кафе, рестораны, праздники же впереди
Anastasiya-f052• 09 декабря 2023
Ответ дляinna5577
Отож, давно б слід було скасувати коммендантські години. Це якесь знущання.
Anastasiya-f052• 09 декабря 2023
Ответ дляРуда Сова
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
По поводу знущання? Конкретней
Anastasiya-f052• 10 декабря 2023
Ответ дляLyudaT
Що ви вночі робите на вулиці?
Коли могла, тренувалась. Там, пробіжки, турнік, і т.п. В ночі тому що по-перше вранішні тренування не для мене, не ефективно і весь день зіпсований, по-друге раніше ввечері не виходить через розклад роботи (у мене віддалена, працюю вдома), по-третє менше людей, а я не хочу щоб хтось бачив / дивився на мене, особливо коли тренуюсь.
Anastasiya-f052• 10 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
По поводу знущання? Конкретней
А если тебе очень плохо ночью станет? А если твоим родственникам которые живут в другом доме? А если ты приедешь в город ночью? И много ещё чего.
Ирина-bbd0• 10 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
До комчаса не хватает ночи на тренировки?))) Вы раньше часа ьак в два ночи выходили размяться?)))
Смотрите аккуратней.а то сами переживаете ’а если ночью плохо станет’))))
Не болейте!