Поумничка• 09 декабря 2023

Скільки ви заробляєте?

Яка сфера? Цікавить оплата за повноцінний робочий день.
Я фін контролер 50 тис плюс бонуси. Є до чого рости. Але мені 40 і робота віддалена - тому більш менш влаштовує все
автор Поумничка • 09 декабря 2023
Ответ дляМастерЮля
А яке у вас навантаження якщо не секрет?
Зовсім не велике. Шукаю підробітку зараз

автор Поумничка • 09 декабря 2023
Ответ дляНевловимий Джо
14тис, щось розповідати?)))
Ні, дякую
Перемелица• 09 декабря 2023
Зам директор заводу, 23 на руки. Маленьке містечко.
ТигрЛьвович• 09 декабря 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Ок. Вас мотивирует Галя с зарплатой 20000? Или сможете стать главой Укрпочты с зп сколько там, миллион в месяц? О, или смените работу и станьте продюсером на телеке, как мой друг.
Продюсери теж бувають різні. Є один з зарплатою 18 тис гривень, а є такий, що вже три хати в Києві купив і три машини типу бмв х6.
ОдинРазНадетое• 09 декабря 2023
Майстер манікюру, з/пл трошки вища вашої)
Белая и пушистая• 09 декабря 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Я в курсе, сто лет уже в этой сфере
ТигрЛьвович• 09 декабря 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Я в курсе, сто лет уже в этой сфере
В такій сфері стільки не живуть)

МастерЮля• 09 декабря 2023
Ответ дляПоумничка
Нас за 24 вижимали останні краплі крові, без продиху. В потім підняли до 30, то це повна жесть. Дякувати Богу я пішла два тижні назад. Головне живою
бифидобактерияЖоржик• 09 декабря 2023
Ответ дляБелая и пушистая
А почему Вы пытаетесь укорить автору чужими достижениями? А не своими?
Белая и пушистая• 09 декабря 2023
Ответ дляТигрЛьвович
В такій сфері стільки не живуть)
Живут. Я наглядный пример
Белая и пушистая• 09 декабря 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
😂😂😂читайте еще. Пока не поймете смысл написанного.
Глаголиця• 09 декабря 2023
30-48 т, продажі, менеджер виробничих проєктів
Адрианна66• 09 декабря 2023
15000-20000 працюю офіціантом в ресторані
Подвійна веселка• 09 декабря 2023
Так навіщо питаєте, якщо вас влаштовує? Чи ви не знаєте що зараз не у всіх є така зарплатня? Ви ж не вказали чи одна живете на 50000 чи у вас 8 дітей. Отже не зрозуміло радіти за вас чи співчувати
забиякина• 09 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
Пенсіонерка без пенсії(
У меня бабушка с дедушкой в такой же ситуации. Столько лет пробатрачили на государство и пенсию не могут получить. Вы что-то делали с этим, как-то пытались решить ситуацию?
Чтооооооооооо?• 09 декабря 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Фін.контролер 100000 +бонуси. Вам легше? Чи ви самоствердитися зайшли?
А что за работа? Может и мне пойти, а то пыталась маркетологом 50 резюме и нигде не пригласили, а я больше не знаю, где нормальная зарплата. Там без опыта берут? Есть во ’физмат’, правда 20 летней давности. Но все же может есть шанс?
Ненька наша• 10 декабря 2023
Ответ длязабиякина
Так.приватно через родичів пробую отримати документи.
Вислала доручення
культУра• 10 декабря 2023
Ответ дляПоумничка
Якщо у вас 100 тис то про яке самоствердження можна говорити) Бу мене до війни було 80 при доларі 27
А яка сіера просіла з початком війни? Яка галузь?
Сижу_и_плачу• 10 декабря 2023
Я бохата айтішниця заробляю 100 000 доларів і кожен вечір п´ю Просеко в своєму особняку)

Ненька наша• 10 декабря 2023
Ответ дляТвердая валюта
А соціальну теж не дають?
Ні,бо в чоловіка непогана.
Не підпадаю
Страхованная• 10 декабря 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
А скільки у вас коштує манікюр+звичайне покриття гель-лаком? Працюєте на когось чи сама на себе вдома?
Помаранчова душа• 10 декабря 2023
2000 євро + чистий дохід 1-3т.
Спасу мир• 10 декабря 2023
Слухи-руки не распускаю• 10 декабря 2023
Весовщик 6000 с них высчитывают долг по отоплению 2000 ежемесячно,выживаем с ребособенным ребенком правда ещё его пособие 2100