КохайтесьЧорнобровi• 10 декабря 2023
Яку блузки обрати і взагалі як вам такі, хто брав з цього сайту?
Результат:
вже голосів:
20 (32.79%)
19 (31.15%)
12 (19.67%)
5 (8.2%)
4 (6.56%)
1 (1.64%)
Мамаша в бигудях• 10 декабря 2023
Все штучне, плюшеве і ніяке. Чесно, авторе, не викидайте гроші на фігню
Безлім на все• 10 декабря 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
А з чого має бути прозоре і з мереживом? Із шовку натурального
Безлім на все• 10 декабря 2023
Ответ дляБелоснежко
Привет из пгт нулевых
Тренди циклічні, випливають через 20 років приблизно знов. Так що все по плану
КохайтесьЧорнобровi
• 10 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Вам на якесь свято чи в офіс на кожен день?
На роботу, не на кожен день, так для пару раз одягти...
Сиджу тихенько• 10 декабря 2023
Якесь воно ніяке, автор. Може з великою натяжкою 4 з широкими штанами в тон. І мені здається, що це одяг на раз в плані якості
годовасик• 10 декабря 2023
Ответ дляБезлім на все
Не цикличны, а спиралевидны. Всё равно видно дедушкин ли это кардиган или современная версия. Может воротник и будет почти такой же, но другие ткани, облегание, длина, рисунок и даже пуговицы будут другие.
Безлім на все• 10 декабря 2023
Ответ длягодовасик
Не бачу проблем в дідусевому кардигані. І спіралька додасться в вигляді повторного використання з метою збереження ресурсів і боротьбою з надвиробництвом 😉