Да_Я_ТакаЯ_• 10 декабря 2023

Електроепіляція, поділіться досвідом.

Збираюся робити цю процедуру на обличчі. Поділіться досвідом, як у Вас це проходило.
Чи було боляче?
Було подразнення після видалення?
Чи не лишилося рубців або пігментних плям?
Що відбувалося, коли волосся починало відростати? Скільки разів робили видалення?

Цікавить все :)
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 10 декабря 2023
Ответ дляLeonka Boo
Ні, до майстра без досвіду не йдіть. Обличчя складна зона.

Апарати там примітивні, великої різниці нема. Головне майстер.
Дякую!❤️
Піду на консультацію, а там вирішу 😉
Але так хотілось вже і готувалася 😔

Leonka Boo• 10 декабря 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Дякую!❤️
Піду на консультацію, а там вирішу 😉
Але так хотілось вже і готувалася 😔
А пробного сеансу нема у майстра? В нас є подібне, типу 15-30 хв. роботи.
Спробувати, подивитися чи правильно підбирає голку, потужність заряду, щоб не було шрамів потім, або навпаки коли просто висмикнули волосся і воно потім відростає (було і таке).
Там є різне покриття у голок. Мені якесь не підійшло.
Люблю порядок• 10 декабря 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Вибору нема.
Ще є 2 майстра, але вони взагалі після навчання :(.
Та і як апарат вибрати?
Я взагалі не розумію, які вони є і в чому різниця?
Я понимаю, что выбор невелик, но и лицо у Вас одно - если что-то пойдет не так, то исправлять нужно будет долго и дорого. Лицо - это самая трудная для электро зона и тут очень значительную роль играет мастерство. Я бы на Вашем месте «тестировала» мастера на более безопасной зоне.

Про аппараты можно почитать в инете, на сколько я помню, самым лучшим считался Апилус, средний сегмент - Биомак и самые примитивные типа Шмель (им я доделывала ноги, для лица никогда бы на него не пошла)