Isidda• 10 декабря 2023

Зеленський в Аргентині виловив Орбана.

По фото, відео видно, що Зеленський дуже злий.3 хв розмова.Подробиці розмови не пишуть ні наші,ні кацапи.Боже,надіюсь ,він цього старого збочинця ,хоч на.. послав смачно!тут фото більше https://news.novyny.live/zelenskii-pospilkuvavsia-...
Metelitsa• 10 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
Ви думаєте ми можемо скрізь відчиняти двері з ноги? Для питань оборони у нас є формат Раммштайну. 14 грудня - для країн членів ЄС. Ми вже в ЄС?
Ви реально думаєте, що там нам нічого робити і що нікого з України там не приймуть?

’Байден, чому ми досі не в НАТО,’

Vlada-Maria• 10 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
А порошенку не дал такое видеть, не дал
Люда, не порохоботнічай а то зараз Маня напихає нам тут в ’пілотки’
Prervana• 10 декабря 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Не по теме.
Патон сварил на века, а вот верхние конструкции надо менять уже прямо сейчас.
Ну то такие мелочи😆😆😆
Реверанс• 10 декабря 2023
Наш президент косплей путіна.
Той в країнах третього світу собі товаришів шукав і наш президенттак поїхав.
В США не поїхав на запрошення.:60 000 000 Україні проігнорував.
Як не Оман,то Аргентина...
Нема слів....
Vlada-Maria• 10 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
Ага-ага.
Там спокійно, без папарацці можна з посланцями пуйла перетерти
як в Омані?
Kira2022• 10 декабря 2023
Ответ длячаревна
Одно дело орбану пиз.ь с экрана, другое дело посмотреть в глаза Зеленскому. Старый пид.с этот орбан
И? В чем проблема политику посмотреть в глаза комику?)
Kira2022• 10 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
Почему дипломатию нельзя налаживать по-другому ?
Не умеют, они не дипломаты
LudaSHS• 10 декабря 2023
Ответ дляКарпатський грибар
**Я вот думаю - они расли расли и доросли до той точки в свободной демократии, что эта свобода их ударит и еще раз ударит.**
Я убежден (и находил подтверждения много раз), что свобода и демократия в США - это напоказ. Реально там демократия примерно как на корабле, который пересекает океан. Капитан разберется сразу.
Керована демократия?
Самое интересное там не 1 капитан. А несколько, и у каждого лобби и интересы
In limbo• 10 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa

’Байден, чому ми досі не в НАТО,’
Я не знаю чи було запрошення навіть. А ви? Чи це нормальна міжнародна політика приїздити без запрошення? Втретє вам пишу, що якщо це зустріч лідерів Євросоюзу, то нелогічно якось, щоб там був президент країни, яка не є членом Єврозоюзу. Так на пальцях зрозуміло сподіваюсь.

kitty cat• 10 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Я дивлюсь на це все , що політики стали більше популистами ніж політиками , які думають про свою дупу і маніпулюють обіцянками
Чому з Польщею холодновато ? Ви як досвідчений дипломат маєте розуміти , що цей уряд доживає лічені дні , бо програв вибори
Туск переміг
В США керують інституції , а не президент , не робить з трампушки священну корову , най спочатку з судами розбереться і вивчить йм‘я орбана і президентом , якої країни він є
Я могу ответить по Польше, что холодно стало задолго до выборов. И только наивные могут думать, что обмен любезностями Дуды и Зеленского это постановка. Увы. И в США очень многое играет из каких президент. Республиканец придет и на войне поставит точку. Уже мутят воду, тянут деньги давать. А Вы все верите
orachka• 10 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
Ви ше скажіть, що ми і до оборони діла не маємо.....
толковим дипломатам там роботи непочатий край, сиільки впливових людей в одному місці

Ну реально по зеленому проігнорити місце зустрічі всіх міністрів оборони ЄС і попертись в Аргентину...
Це як відмінити виступ у США
А с чего вы взяли ,что его вообще звали на мероприятие в Европе?)
Kira2022• 10 декабря 2023
Ответ дляIsidda
доскачеться той орбан.випруть з єс,з нато і будуть смоктати чупа чупс.зажаті зі всіх боків нами і країнами нато.і путька не допоможе
Правда пока смокчем мы, но то мелочи, да?
Белоснежная• 10 декабря 2023
Ответ дляKira2022
Шея может заболеть!
LudaSHS• 10 декабря 2023
Ответ дляVlada-Maria
Маша, я ж за прынцып.
Як завжди.
In limbo• 10 декабря 2023
Ответ дляorachka
Зараз вона вам напише «Ооооот! Навіть не позвали» 🤣
Mariya Prokhorova• 10 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
Всі ваші дописи, то особиста ваша думка , а ви можете думати що завгодно
Kira2022• 10 декабря 2023
Ответ дляIsidda
скажіть це путіну.нехай не вбиває людей ні своїх,ні чужих.
Он может себе это позволить, а мы нет, вы никак этого осознать не в состоянии?
Реверанс• 10 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Смоктати будем ми всі українці.
Зеленський талановито знов зупинив виробництво Нептуна.КБ Луч стоїть.
Лопата від Кулеби все ближче.Це треба вміти, просрати підтримку всього світу Україні
Еленнн• 10 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
А как Вы смотрите на то, что и Словакия уже по чуть-чуть начала, и с Польшей стало холодновато. А сейчас тенденция к победе тем, кто за рашку, во многих странах. К тем, кто как минимум не хочет поддержки Украине. Да даже главный наш помощник США - там через год скорее всего придут республиканцы. Что нам делать ? Со всем миром рассориться ?
як шо? в Аргентину полетимо. з Борисполя. Там тепло.

kitty cat• 10 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну как же моя личная. Помощь то где ? Ее кто блокирует ? А кто выиграет в 2024 с вероятностью 90%?
LudaSHS• 10 декабря 2023
Вообще все эти ’ решатели ’ за счет Украины достали.
Дорешаются... до 3 мировой, или квази мировой, где конфликты будут постоянно, и каждый стараться будет урвать свое.
orachka• 10 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
А кто следит за мелкими новостями,знает как и почему его занесло в Аргентину и кто их свел
Mariya Prokhorova• 10 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
Я не баба Ванга , щоб давати вам 90 %
Що ви мені накидали запитань , на які вже відповила )
In limbo• 10 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Я підписана на багатьох європейських, американських політиків в твітері, які реально вже кричать, що все несеться до 3ї світової. Фіни, естонці домовляються до зустрічей в окопах… В догонку до Ваших коментарів в попередніх темах з статтями з DW
У мене якісь вʼєтнамські флешбеки - форумчанки знову не вірять у війну, на цей раз глобальну.
Metelitsa• 10 декабря 2023
Ответ дляorachka
А з чого Ви взяли що ні?

Куди ділась брава риторика, що Зеля може зустрітись з тим, з ким він сам захоче?
Щось я її давно іже не бачу... а яка бравада була....!!!

А то темі: ніхто би двері перед ним не зачинив. (Це ще попереду) Можна попросити про зустріч, корона не впаде.
Kira2022• 10 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Смоктати будем ми всі українці.
Слушайте, ну я за переговоры, но даже мне не понять, как можно такую дичь творить....
Mariya Prokhorova• 10 декабря 2023
Ответ дляKira2022
Як можна вірити тому малюнку , ви документ з підписом бачили ?
Вже зовсім за дураков тримаєте нас , ви боти ?
orachka• 10 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
А з чого Ви взяли що ні?

Да мы их достали уже,сейчас у них встреча по внутренним вопросам
Вы о какой риторике,марафон не смотрю
Реверанс• 10 декабря 2023
Ответ дляKira2022
Мені теж не зрозуміло.
В країні заморозити все виробництво зброї,не поїхати до США,на запрошення там зараз люди з української діаспори з конгресменами зустрічаються.Не випустити нікого з опозиційної партії в США,жінок навіть не випустили і ...
поїхати в Аргентину.
Бінго
Krisell• 10 декабря 2023
Ответ длячаревна
Я сколько раз писала, не отмечайтесь у меня реакциями рука лицо, я не врач голову не вылечу вам😁
Эти смайлы болотные обитатели ставят